Перейти до змісту

Что это так бабахнуло, слышно было на весь Луцк наверно


dimmon

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 306
  • Створено
  • Остання відповідь

Звук подолання звукового бар'єру літаком...в львівській області навчання НАТО привикайте)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз знаходився на даху 9поверхівки в районі ТамТаму. вибух був сильний аж дах затрусився..

і в якій стороні для тебе було джерело?

чесно і сам не зрозумів в якій стороні

відразу після вибуху десь за хмарами було відчутно шум літака який продовжувався ще хвилини дві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звук подолання звукового бар'єру літаком...в львівській області навчання НАТО привикайте)

Авиация (кроме транспортной по выбросу парашютистов) в этих учениях не участвует, при участии авации в таких мероприятиях во Львове луцкий аэродром используется, как резервный, а сейчас всё тихо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, не знаю, что сегодня бахнуло, в районе Адреналина около 17 часов, однако сигналки на авто кричали по всему 40-му!!! :0123::0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пілять! Де ж був я?

В паралельному вимирі чи шо??

Цілий день крутився по місту з заїздами на патриндєть. Ну не могла музика так гучно грати. Мая в шокові. Вся борда чула а я глушняк.

глушняк.

тупняк і МОРОЗНЯК! :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені хто-небудь пояснить, якого фіга при переході літака на надзвукову швидкість повинен бути отакий бабах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені хто-небудь пояснить, якого фіга при переході літака на надзвукову швидкість повинен бути отакий бабах?

http://ru.wikipedia.org/wiki/Звуковой_барьер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда эта волна достигает наблюдателя, находящегося, например, на Земле, он слышит громкий звук, похожий на взрыв. Распространенным заблуждением является мнение, будто бы это следствие достижения самолётом скорости звука, или «преодоления звукового барьера». На самом деле, в этот момент мимо наблюдателя проходит ударная волна, которая постоянно сопровождает самолёт, движущийся со сверхзвуковой скоростью.

Я так розумію, в сучасному суспільстві не прийнято читати, що там по посиланню. Головне лінк на Вікі кинути і тіпа ти умніший. Як-то кажуть, "не читал, но осуждаю"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на часах ровно 6 утра.За окном громко щебечут птички,и ни каких бабахов не наблюдается... жизнь продолжается :)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А это только я услышал спаренный "бабах", словно два самолёта одновременно "брали барьер"? Точно два "бабаха" не отголосок, потому что он был через полсекунды-секунду и намного тише :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ничего не слышал, ибо был в танке

Був в Промені - ніц не чув... Можливо ще й тому, що в машині слухав музіку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А это только я услышал спаренный "бабах", словно два самолёта одновременно "брали барьер"? Точно два "бабаха" не отголосок, потому что он был через полсекунды-секунду и намного тише :)

мм-даа..ще плюс три сторінки ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда эта волна достигает наблюдателя, находящегося, например, на Земле, он слышит громкий звук, похожий на взрыв. Распространенным заблуждением является мнение, будто бы это следствие достижения самолётом скорости звука, или «преодоления звукового барьера». На самом деле, в этот момент мимо наблюдателя проходит ударная волна, которая постоянно сопровождает самолёт, движущийся со сверхзвуковой скоростью.

Я так розумію, в сучасному суспільстві не прийнято читати, що там по посиланню. Головне лінк на Вікі кинути і тіпа ти умніший. Як-то кажуть, "не читал, но осуждаю"...

Ну, шановний, я завжди читаю на що даю лінк, і аж ніяк не хотів, показувати, хто тут "умний", а хто - ні. Якщо не подобається що там написано, то можна було взяти звідти термін "звуковий бар'єр" і пошукати за іншими джерелами, де на вашу думку, написано більш раціонально і можливо простішими словами.

П.С. В сучасному суспільстві так не реагують на лінки з Вікі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...