Перейти до змісту

Airbites vs Датагруп


Рекомендовані повідомлення

Вже довгий час ламаю голову до чого то підключитись. Підскажіть будь-ласка всі плюси і мінуси цих двох провайдерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

Вже довгий час ламаю голову до чого то підключитись. Підскажіть будь-ласка всі плюси і мінуси цих двох провайдерів.

краще Kyivstar

тарифи на сайті http://www.kyivstar.ua/internet/tariffs/

плюс доступні локальні ресурси на швидкості 100мбіт/сек!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже довгий час ламаю голову до чого то підключитись

Подключайся к Аверсу

Дякую, наюзався вже ним в свої часи... ніколи в житті до нього не повернусь (зараз ОГО).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже довгий час ламаю голову до чого то підключитись. Підскажіть будь-ласка всі плюси і мінуси цих двох провайдерів.

Для яких потреб?

в мене Ейрбайтс. Тариф "Літо" ~35 Мбіт за 45 грн.

Задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже довгий час ламаю голову до чого то підключитись. Підскажіть будь-ласка всі плюси і мінуси цих двох провайдерів.

Для яких потреб?

в мене Ейрбайтс. Тариф "Літо" ~35 Мбіт за 45 грн.

Задоволений.

Більшість спілкування (переписка), час від часу фільми онлайн звичайної якості...

Непоганий тариф... я теж в принципі за Ейрбайтс, але поки шо його на моїй вулиці немає, треба чекати осені.

А ТВ можна буде дивитись на цьому тарифі??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість спілкування (переписка), час від часу фільми онлайн звичайної якості...

для цього як на мене з головою вистачить 5-10 мбіт

А ТВ можна буде дивитись на цьому тарифі??

смієся? як на мене то його можна ще на 5 компів роздавати і всім дивитись по каналу окремо

виникає питання, нафіга такі швидкості, якшо більшість сайтів мають малі швидкості на віддачу?

хіба що торенти качати на терабайтні рейдмасиви...

Уже давно. Подключись попробуй. Инет летает

ну знаю що кабельне має хороші швидкості. але в мене приватний будинок на отшибі міста. вибору провайдерів практично нема =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість спілкування (переписка), час від часу фільми онлайн звичайної якості...

для цього як на мене з головою вистачить 5-10 мбіт

Згідний, але ж краще платити в Ейрбайтс 45 грн. і мати ~35 Мбіт, ніж платити в ОГО 50 грн. і мати ~5 Мбіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден. хоча АДСЛ і ЛАН мусять обов'язково різнитись в ціні. перше обладнання дорожче

а де мона взнати покриття в луцьку ейрбайтс?

раніше я таку інфу не зміг найти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава тема =) Щоб не створювати окрему попрошу поради тут теж ))

Сам користуюсь Київстаром(підключався до Білайна але потім перейменували =) ) Плачу 90 грн за 30Мб...

В Airbites і Домашньому Телекомі(Датагруп) є вигідніші тарифи на даний момент... Але... Оскільки внутрішня мережа в Київстара досить велика, то майже завжди на усіх популярних роздачах на торрент трекерах є люди з цієї мережі і завдяки їм швидкість може досягатьи максимуму ... всередньому 5-6-8 мб\сек (швидкість скачки в uTorrent)

Тому постає логічне питання чи варт перепідключатись зараз на Airbitesчи Датагруп ? Які переваги у них... ?

Хто що може порадить чи поділитись досвідом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюси Київстара - локалка, ретрекер, можливість поповнювати бонусний рахунок мобіли. Плюс Airbytes & DataGroup - ціна. Тобто якщо ти не є фанатом блурей-ріпів - смисла переплачувати не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закачка в мене 3,8Мб/с. У ейрбайтс є DC-хаби. Там швидкість на всю. 100Мбіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава тема =) Щоб не створювати окрему попрошу поради тут теж ))

Сам користуюсь Київстаром(підключався до Білайна але потім перейменували =) ) Плачу 90 грн за 30Мб...

В Airbites і Домашньому Телекомі(Датагруп) є вигідніші тарифи на даний момент... Але... Оскільки внутрішня мережа в Київстара досить велика, то майже завжди на усіх популярних роздачах на торрент трекерах є люди з цієї мережі і завдяки їм швидкість може досягатьи максимуму ... всередньому 5-6-8 мб\сек (швидкість скачки в uTorrent)

Тому постає логічне питання чи варт перепідключатись зараз на Airbitesчи Датагруп ? Які переваги у них... ?

Хто що може порадить чи поділитись досвідом...

Дружище,в тебе 90гр.30мб... в Дата групи 100мб. 100гр))) i не треба шукати локалку))) даже якщо взяти тариф 50мб. за 75гр. то також буде швидкiсть 5-6-7 мбайта середня.... тодi навiщо той Kuivstar? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова не про Київстар, однозначно. Скажу пару слів на "захист" Airbites.

На форумі (тут) я якось обмовився, що не показує в мене IPTV. (Спеціально нікого не кликав, і не замовляв). В той же вечір прийшов майстер і вияснив/усунув причину. Зараз все ок.

Контракт на рік. Я зобов'язуюся платити, вони зобов'язуються усувати "граблі". все просто. Після року користування, я вправі в односторонньому порядку без будь-яких штрафних санкцій, розірвати договір. Інакше це мені коштуватиме вартість підключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотiв би я попробувати Airbites, але напевно вже не буду вiдключати Датагруп, не бачу кращої пропозиции вiд них, та i Дата груп став набагато стабiльнiшим нiж раныше!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згоден. хоча АДСЛ і ЛАН мусять обов'язково різнитись в ціні. перше обладнання дорожче

а де мона взнати покриття в луцьку ейрбайтс?

раніше я таку інфу не зміг найти...

.... Покриття м. Луцьк ....

.... запитуйте в даній темі, або на офіційному форумі(потрібна реєстрація)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так в мене Аербіт, 80 мб плачу 100 в місяць, качаю з берлоги на такій же самій швидкості як й мої друзі на київстарі, вивод небачу резону переблачувати за відкритий ресурс

2) Яке не яке айпі тв на айбіті вже працює, а в кс тільки що знов локалка, яка потрібна тільки тим в кого ліміт по трафіку?

вивод КС Гуамо

Користуюсь Айбітом з листопада 2010, задоволений на 100%, що саме більше подобається це кредит довіри, тобто якщо у вас на рахунку 0, то межете ще 14 днів користуватись нетом, мені дуже пригодилось коли я захворів й незміг вчасно проплатити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Датагруп, 25 за 25

Білі динамічні ip, ніяких впн підключень.

1 гіг в будинок 100мегабіт в квартиру.

Думаю конкурентно? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датагруп, 25 за 25

Білі динамічні ip, ніяких впн підключень.

1 гіг в будинок 100мегабіт в квартиру.

Думаю конкурентно? :)

ти ще допиши що 25 за 25 це акція і діє вона тільки 2 місяці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще мабуть до + Airbites і Датагрупа можна віднести підключення..... Білайновці в свій час спішили захопить ринок....накидали гірлянд, які звисають на будинках... Пластикові трубочки прикріплені до стіни в під"їзді, по яким пускають кабеля це Airbites вроді....гарно придумали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще, от хтось може пояснить чайнику: в Airbites, Датагруп яке підключення?

Просто в мене інет від Київстар - ціквить ци підійде мій роутер (D-Link DIR-412),чи прийдеться нові кабелі протягувати, чи можна використати той же ш самий Київстара :rolleyes:

Тариф 5мб за 49грн. :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...