Перейти до змісту

Airbites vs Датагруп


Рекомендовані повідомлення

Хаха про торрент)) 45гр. за 35мб. це акцiя? i скiльки вона дiє?

Акційний тариф "Літо". Соррі - 30 Mbit. А так самий простий Тарифний план 60 грн за тих же 30 Мбіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

Хаха про торрент)) 45гр. за 35мб. це акцiя? i скiльки вона дiє?

А так самий простий Тарифний план 60 грн за тих же 30 Мбіт.

А на сайтi в них пише тариф М 20мб. за 60гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може, я не помню. :)

Мене влаштовує те, що є. Стабільність - головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хаха про торрент)) 45гр. за 35мб. це акцiя? i скiльки вона дiє?

столько же, сколько и "25 за 25": до завершения акции... :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може, я не помню. :)

Мене влаштовує те, що є. Стабільність - головне.

Якби я жив не на першому поверсi попробув би, а так опять треба тянути кабель з 9го на перший =)))... сусiди не поймуть,подумають скiльки вже можна мiняти провайдера))) Та i в Дата групi мене вже запамятали :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заморозь ,якщо можна, ДГ і спробуй АБ.

Тут я ризикую на цiлий рiк получається... тому що нiчого не говорить, що якщо в тебе стабiльно, то i в мене має бути стабiльно... вiзьмем наприклад той самий Київстар , друзi кажуть в них все ок, а в мене потеря пакетiв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зразу були граблі з КС. А в інших було все клас. Може проблема була в обладнанні? хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... при подключении за 1 грн (акция как и в Датагруп) интернета и подписании договора я убедился, что если качество услуг меня не устроит, отказаться от него будет непросто, тогда с меня заберут около 480 гр, которое стоит подключение...

.... даний пункт договору вже не діє (для абонентів, що підключалися раніше, де в договорі був вказаний даний пунк --- це також стосується) ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, я маю право розірвати договір достроково, без сплати за підключення? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, я маю право розірвати договір достроково, без сплати за підключення? :blink:

Ну всьо, вертайся в Дата груп )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, я маю право розірвати договір достроково, без сплати за підключення? :blink:

.... ога ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класно. Хоча поки що. Не збираюся нікуди:)

Але питання - Є у вас грозозахист на обладнанні? Чи голяк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как вы меня за№:%

Дорогой администратор, вы сами то читали первую тему? Человек просил помочь разобраться, я рассказал свою историю, что тебе не нравится? И кто тут какую грязь льет? Все что я написал - правда и только правда. Люди пытаются ответить и пишут то что есть у каждого, если у тебя нет со всеми провайдерами никаких глюков, если тебе все провайдеры нравятся - не лезь в эту тему или правами админа вообще закрой ее.

А еще лучше, раз ты такой умный, проведи тестирование интернета имеющихся у тебя и выложи ее здесь, а не кидайся туманными фразами типа "вы читать умеете" , "жалко козачка из Карпат тут нет". Админ, веди себя умнее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Серед плюсів Ейрбайтса можна назвати і те, що там діє акція "приведи друга" - можна місяць, а то й більше юзати халявний нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

Airbites рулить. Сам користуюсь і не яких проблем. Якщо якась поломка, раз зателефонував і через 3 год. прийшли та поремонтували. Раджу Airbites ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який вчасний ап, якраз думаю злізти з ОГО)))

ітак, що маємо на даний момент:

Airbites ("M"_до_20Мбіт\с_60грв) VS Datagroup ("Актив"_20Мбіт/с_60грв)

хто клацав? вищевказані плюси\мінуси ще актуальні? difoto нарешті спустився з гір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто в курсі, які зараз тарифи на датагруп адсл?

А то юзав 3 місяці його, випадково зайшов до них, а вони сказали що пропонують в цьому тарифному плані швидкість збільшилась, але без мого підпису (заявт) швидкість боялись збільшувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

почитай теми відповідні на борді тут, і пошукай де менше негативних відгуків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Датагруп зараз акція, якщо до 15 листопада підключиш інет, то за 60грн матимеш 60 мегабіт протягом 5 місяців, потім переводять на 20 мегабіт відповідно плану, 75 мбіт за 75 грн, 100 мбіт за 100грн протягом 5 місяців потім швидкість зменшать відповідно до плану дивіться в тарифах на сайті + ще там якись подарунок дарують за підключення до 15 листопада. Сам користуюсь Датагруп з травня, нарікань немає, була там одна якась аварія десь літом, то інету пів дня не було, та це дрібниця в кожному провайдері якісь невелекі суто технічно трабли бувають. По тарифам Датагруп починаючи від дешевшого тарифа випереджає airbites за 60 грн в Датагруп 20 мегабіт ( без акції), в Airbites за 60 грн 10 мегабіт, далі ситуація верх по тарифам вирівнюється, якщо не враховувати теперішньої акції, але в airbites пропонується чув iptv і all.tv (за 1 грн), скільки там каналів, яка якість не знаю.

Ps... незнаю залежить це від провайдера чи ні, знаю в мене і в мого друга Датаруп, то в торренті обовязково потрібно в настройках-дополнительно-в вкладці bt trans disposition змінити значення з 31 на 5, а то торрент гулятиме хвилями і то може вирубити інет..., після зміни цього значення там все літає і тіп-топ. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в airbites разом з інетом іде iptv, кількість каналів залежить від тарифів інету: 42 канали, 83 і 130 вроді каналів точно не пам'ятаю, якість нормальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...