Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Чи є в тарифному плані 100грн/80мб канал Qtv на IPTV?

.... ні не має в жодному з тарифних планів IPTV....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю напевно що проблеми з віндою, але прописавши DNS сервер 8.8.8.8 все почало працювати нормально і ніяких збоїв після цього не було, так що дякую за швидку допомогу. :)

Допоможіть з такою самою проблемою пліз! Як прописати DNS сервер 8.8.8.8 ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи може хтось скинути список каналів ІРTV в тарифному плані XL ?)

Інформаційно-розважальні: - 1 всемирная сеть: працює - 1+1: працює - Comedy TV: в планах

- English Club TV: працює - ICTV: працює - Maxxi-TV: працює

- RTVI: працює - TDK: в планах - TVCI: працює

- Zee TV: працює - Zone Club: в планах - Інтер: працює

- К1: працює - К2: працює - КРТ: працює

- Мега: працює - Меню-ТВ: працює - Новий канал: працює

- НТА: працює - НТН: працює - Парк развлечений: в планах

- Перший Національний: працює - РТР планета: працює - СITI: працює

- Сарафан: працює - СТБ: працює - ТЕТ: працює

- Тонiс: працює - ТРК-Україна: працює

Для дітей: - Baby TV: працює - Boomerang: працює - Cartoon Network: працює

- Gulli: працює - Jetix: в планах - JimJam: в планах

- Nickelodeon: в планах - TiJi: працює - Детский: працює

- Детский Мир: працює - Мультимания: в планах - Теленяня: працює

Кіно: - AXN Sci-Fi: працює - Enter Film: працює - Fox Crime: працює

- Fox Life: працює - MGM: в планах - Sony Ent. Tel.: в планах

- TV XXI: в планах - Zone Romantica: працює - Дом Кино: в планах

- Еврокино: в планах - Иллюзион +: працює - Кіно: працює

- Наше кіно: працює - НСТ (Страшное): працює - Ретро: працює

- Русский иллюзион: працює - Феникс+кино: в планах

Музика: - A-One: працює - Enter Music: працює - M2 Естрада: працює

- MEZZO: в планах - MTV Україна: працює - Music Box UA: працює

- OTV: працює - RU MUSIC: працює - Star TV: працює

- М1: працює - Шансон-ТВ: працює

Новини: - 24: працює - 5 канал: працює - Al Jazeera: працює

- CNN: працює - France 24: працює - NEWS ONE: працює

- UBC: працює - UBR: працює - ZIK: працює

- Перший діловий: працює - Рада: працює - Теле 9: в планах

- ТРК Новини: в планах

Пізнавальні: - 24 ТЕХНО: в планах - Animal planet: працює - Da Vinci: в планах

- Discovery Channel: працює - Discovery Investingation: працює - Discovery Science: працює

- Discovery Tave&Living: працює - Discovery World: працює - Fashion TV: працює

- Nat Geo WILD: в планах - National Geographic: працює - Ocean TV: працює

- Viasat Explorer: працює - Viasat History: працює - Viasat Nature: в планах

- Zone Reality: працює - ZOOПАРК: працює - Вопросы и ответы: працює

- Время далекое и близкое: працює - Домашние животные: працює - Живи: працює

- Здоровое ТВ: працює - Мать и дитя: працює - Моя планета: працює

- Психология21: працює - Совершенно Секретно: працює - Телекафе: працює

- Усадьба: працює

Спорт: - AB Moteurs: в планах - ESPN: в планах - Eurosport: працює

- Eurosport2: працює - Extreme sports: працює - Драйв: працює

- КХЛ ТВ: працює - Охота и рыбалка: працює - Перший автомобільний: працює

- Спорт 1: в планах - ТРК-Футбол: працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю напевно що проблеми з віндою, але прописавши DNS сервер 8.8.8.8 все почало працювати нормально і ніяких збоїв після цього не було, так що дякую за швидку допомогу. :)

Допоможіть з такою самою проблемою пліз! Як прописати DNS сервер 8.8.8.8 ???

Права_Кнопка_Мишки - Сетевое окружение - подключение по локальной сети - ПКМ - Свойства - Протокол интернета ТСР/ІР - Свойства - Альтернативний DNS - 8.8.8.8 - Применить - ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю напевно що проблеми з віндою, але прописавши DNS сервер 8.8.8.8 все почало працювати нормально і ніяких збоїв після цього не було, так що дякую за швидку допомогу. :)

Допоможіть з такою самою проблемою пліз! Як прописати DNS сервер 8.8.8.8 ???

.... який номер договору??? ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може трохи не по темі, але... чи можна якимось чином зробити так, щоб IP TV можна було б дивитись через телевізор?? а то я комп для таких цілей нехочу використовувати і небуду. Питання стосується не лише IP TV від airbites.

Дякую.

П.С.: варіант із підключення телефізора як монітора до комп'ютера непідходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може трохи не по темі, але... чи можна якимось чином зробити так, щоб IP TV можна було б дивитись через телевізор?? а то я комп для таких цілей нехочу використовувати і небуду. Питання стосується не лише IP TV від airbites.

Дякую.

П.С.: варіант із підключення телефізора як монітора до комп'ютера непідходить.

можна через шнури легко зробити(даю інструкції нижче), а от безспровідним мене цікавить як можливо без пристаки, думав через вай фай адаптер(телевізор WiFi ready) але мультикаст потрібен, наявність якого маломожлива в адаптері :unsure:

IPTV через Wi-Fi мультикастом

Подключение компьютера к телевизору для просмотра IPTV(1 інструкція)

Подключение компьютера к телевизору для просмотра IPTV(2 інструкція)

Змінено користувачем SPARQ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може трохи не по темі, але... чи можна якимось чином зробити так, щоб IP TV можна було б дивитись через телевізор??

Тобі потрібен ІР-плеєр http://www.vaidsys.ru/ip-tv-stb-HDTV-1000-pristavka-vaid_systems.php

Є великі http://www.barracuda.ua/product_1694.html є маленькі http://setevik.com.ua/ves-katalog/iptv/iptvpristavki/85-iptv-pristavki-aminet-amino-103.html

Є дешевші, є дорожчі, вибирай сам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може трохи не по темі, але... чи можна якимось чином зробити так, щоб IP TV можна було б дивитись через телевізор?? а то я комп для таких цілей нехочу використовувати і небуду. Питання стосується не лише IP TV від airbites.

Дякую.

П.С.: варіант із підключення телефізора як монітора до комп'ютера непідходить.

.... ось цей тестували --- зачотний... детальніше тут(потрібна реєстрація)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю напевно що проблеми з віндою, але прописавши DNS сервер 8.8.8.8 все почало працювати нормально і ніяких збоїв після цього не було, так що дякую за швидку допомогу. :)

В мене аналогічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... давайте № договору будемо дивитись ....

Та, власне, зараз все нормально - прописав вісімки і все працює.

Явно проблема з Віндою, а не мережею.

І, що радує, заявлена швидкість стабільна - 3,8 - 3,9 МБ під час завантаження в торент-клієнті.

Змінено користувачем bytheway
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Явно проблема з Віндою, а не мережею.

Це з чого такі висновки?

Ви думаєте вінді є різниця які там цифри вписані?

Якщо проблема зникла після зміни DNS, то висновок накльовується сам по собі - проблема з DNS серверами провайдера.

Можливо ОС некоректно сприймає адреси, отримані по DHCP, тоді краще вписати провайдерські DNS вручну.

І, що радує, заявлена швидкість стабільна - 3,8 - 3,9 МБ під час завантаження в торент-клієнті.

На це DNS не впливає.Торрент клієнту хост в ІР переводити треба досить рідко.

Може трохи не по темі, але... чи можна якимось чином зробити так, щоб IP TV можна було б дивитись через телевізор?? а то я комп для таких цілей нехочу використовувати і небуду. Питання стосується не лише IP TV від airbites.

Раджу добре подумати перед тим як купувати приставки.

За ту ж, а іноді й меньшу вартість можна встановити собі сутуптикове телебачення з максимальним пакетом програм НТВ+ і використовуючи кардшаринг платити за це не більше 4$ в місяць. А купуючи приставку для IP-TV схитрить не вийде.

На IP-TV каналів більше ніж на супутнику не буде, а якістю супутникове не поступається - є і HD і навіть 3D канали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після вчорашньої грози згорів порт на мамці (хоча інет роздається роутером, а роутер живий... ), інший порт живий, але з'єднання немає. Швидше за все порт згорів у провайдера, служба підтримки веде себе, як .... неадекватно веде. Кажу, що перевіряв на 2-х мережевих. Інший провайдер реагує (мережева світиться, а на ваш дротик ніяк не реагує). Кажуть "Не можемо прислати майстра, бо невідомо, чи то в нас, бо їхнє обладнання живе".

буду в обід дома - буду дзвонити.

p.s. цікаво, чи можна довести вину провайдера, щодо згорівшого порта на материнці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згорів таки роутер. Не бачить він чомусь Аірбайтовського шнурка... Зате бачить Датагруповського.. дивина..

Повністю згоріла одна і підгоріла інша мережева карта. Поставили порт в режим 10Мбіт/с - працює нет.

Оскільки судитися з цього приводу із провайдером без толку.. то буду купувати новий роутер, якщо не вдасться зремонтувати і 2 мережевих карти. мінус 600 грн..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях купив таку штуку http://hard.rozetka.com.ua/ru/products/details/100548/index.html , тут є защита для сетевых кабелей... Писля такої погоди стало страшно за роутер и компьютер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так. Продовження (невеличке).

Порт, як виявилося працює (у провайдера) не знаю, правда, який, можливо увімкнули в інший. Але мережева карта запрацювала в режимі повного дуплексу на 10 мбіт. Перевірив швидкість на speedtest.net = 10mbit

Ввечері перевів мережеву карту у режим 100Мбіт напівдуплекс - запрацювала мережева і інет піднявся на заявленій швидкості у 35Мбіт.

Дивина, та й годі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так. Продовження (невеличке).

Порт, як виявилося працює (у провайдера) не знаю, правда, який, можливо увімкнули в інший. Але мережева карта запрацювала в режимі повного дуплексу на 10 мбіт. Перевірив швидкість на speedtest.net = 10mbit

Ввечері перевів мережеву карту у режим 100Мбіт напівдуплекс - запрацювала мережева і інет піднявся на заявленій швидкості у 35Мбіт.

Дивина, та й годі...

це не просто дивина а повний П..., в мене друзів вобще попа, погоріли компи. хоча у половини як в тебе сетка погоріла, але в 2 все поплавилось нафіг.

суть в тому що якимось чудом компи через сутки самі відійшли постояли й все, хоча я думаю провайдер винен в цьому, бо все валить через кабель, а не по 220)))

одним словом бухать не буду а то пишу всяку фігню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довести вину провайдера - ну дуже тяжко і клопоти завеликі.

Якби погоріло обладнання на кілька тисяч у.о. - то варто було б зайнятися. А так..

Нервів більше зіпсуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене на новій материнці теж після тієї грози перестав працювати мережевий адаптер...біда...всяко пробував, ніц не допомогло.У техпідтримці провайдера сказали , що полетіла мережева...І що мені тепер робити?

Добре , що ще колишню материнку не встиг продать, терміново прийшлось переставлять усе назад.

Пострадалу материнку відправив у Київ, по гарантіїї.Як вважаєте,це гарантійний випадок?

Замінять чи поремонтують? Про грозу нічого не говорив гарантійникам.

Змінено користувачем bidzyura
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...