Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

R9 Fenomen, Kernel правий. Крім того, кабель КС є їхньої власністю.. можуть і крадіжку приписати і псування майна і т.д.

Хай просунуть свій кабель та й усе.

проблемка, з тим як вiдкрити всi щитки... є поверхи в яких взагалi немає ключа, десь посiяли, або просто давати не хочуть... якщо Айрбайтс самi вiдкриють всi щитки я не проти хай протягують... мене i так помню задолбало, як я проводив ДГ i КС...це збирання ключiв

Я колись Даже зрiзав болгаркою замки, потiм вiдкупляв)))

Змінено користувачем R9 Fenomen
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тодi значить не буду пiдключатись ((( Вчора подав заявку, вродi казали можна буде так зробити... якщо не зроблять значить не судьба! (

Сьогоднi ви вже працюєте? а то вчора подав заявку, коли менi перезвонять?

.... адресу або номер договору в лічку і передзвонять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де можна взяти налаштування WiFi роутерів під даний провайдер. по можливості цікавить Dir 615 (DIR300)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Set, що може бути простіше??

Вказуєш - dynamic IP |

Disable DHCP |

Range ip - 192.168.1.1 - router (решта всі інші)

WPA2/PSK (чи WPA) шифрування.

Пароль типу Rt6hGdsA71O1zH.

І все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де можна взяти налаштування WiFi роутерів під даний провайдер. по можливості цікавить Dir 615 (DIR300)

.... якщо не розберетесь з налаштуванням рутера номер договору в лічку, техніки прийдуть допоможуть.... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні підключили айрбайтс) Молодці хлопці які підключають!! Похвально, в мене була проблема, ключів від щиткив багато немає! Вони протянули з першого до девятого кабель з закритими щитками!! Інтернет літає... вибрав тарифний план L 50 мбит...

1451426068.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно виходить, ты провайдеру гроші платиш, і ще маєщ клянчити ключі у сусідів. По нормальному це вже їхні трабри щоб тобі завести кабель.

А якщо сусіди вилупки жмуть ключа, я б попросив когось щоб їм взагалі заварити щитка так щоб прийшлось взагалі міняти все. Теж мені приколи.

В мене тариф за 60 грн. не пам'ятаю яка швидкість, але Білайну бувшому явно програє, правда в мене 100 мегабіт.

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно виходить, ты провайдеру гроші платиш, і ще маєщ клянчити ключі у сусідів. По нормальному це вже їхні трабри щоб тобі завести кабель.

А якщо сусіди вилупки жмуть ключа, я б попросив когось щоб їм взагалі заварити щитка так щоб прийшлось взагалі міняти все. Теж мені приколи.

В мене тариф за 60 грн. не пам'ятаю яка швидкість, але Білайну бувшому явно програє, правда в мене 100 мегабіт.

Швидкicтью зараз вже важко здивувати... а вот Пинг менi в айрбайтс подобається... в два раза меньший, на тих серверах на яких я граю... чим в ДГ i КС...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно виходить, ты провайдеру гроші платиш, і ще маєщ клянчити ключі у сусідів. По нормальному це вже їхні трабри щоб тобі завести кабель.

А якщо сусіди вилупки жмуть ключа, я б попросив когось щоб їм взагалі заварити щитка так щоб прийшлось взагалі міняти все. Теж мені приколи.

В мене тариф за 60 грн. не пам'ятаю яка швидкість, але Білайну бувшому явно програє, правда в мене 100 мегабіт.

Бр.... ті ціни які пропонує білайн ні що порівнянно з якістю, даного інтернету,і тех. підтримкою принаймні на разі, далі побачимо тому, гроші і швидкість інколи явно не головне.

Підкажіть де можна взяти налаштування WiFi роутерів під даний провайдер. по можливості цікавить Dir 615 (DIR300)

.... якщо не розберетесь з налаштуванням рутера номер договору в лічку, техніки прийдуть допоможуть.... :rolleyes:

Ні чого собі, я то ще його і не купив так на етапі)) жду фінансів. Але так ради цікавості послуга платна?))

Set, що може бути простіше??

Вказуєш - dynamic IP |

Disable DHCP |

Range ip - 192.168.1.1 - router (решта всі інші)

WPA2/PSK (чи WPA) шифрування.

Пароль типу Rt6hGdsA71O1zH.

І все.

Не спорю коли в тебе є налашування, нічого складного нема, я поцікавися, ради того що в білайна наприклад чи укртелекома, є ці налаштування на оф. сайті, а на нашому не найшов... думаю, коли все так просто тоді проблем не буде..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тариф за 60 грн. не пам'ятаю яка швидкість, але Білайну бувшому явно програє, правда в мене 100 мегабіт.

*фейспалм*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Ні чого собі, я то ще його і не купив так на етапі)) жду фінансів. Але так ради цікавості послуга платна?))

...

.... ні, платити не потрібно .... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

R9 Fenomen, Kernel правий. Крім того, кабель КС є їхньої власністю.. можуть і крадіжку приписати і псування майна і т.д.

Хай просунуть свій кабель та й усе.

Незгоден, в мене робився ремонт і пара лежить за гіпсокартоном і виводиться до розетки, рубанув кабель, поставив коробку в щитку і міняю провайдерів без проблем, і монтажнікам лафа, нічого сверлити не треба. Кинув, обжав, connect...

P.S. Крадіжку за 5 метрів пари? Смішно...

Змінено користувачем kellax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 днів тому підключився до airbites. Після ОГО враження найкращі))

Єдиний мінус, схоже присутній шейпінг на аплоад. Якщо раніше були стабільні 7МБ/с, то тепер

Shaping.png

Статистика за останні 13 годин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

R9 Fenomen, Kernel правий. Крім того, кабель КС є їхньої власністю.. можуть і крадіжку приписати і псування майна і т.д.

Хай просунуть свій кабель та й усе.

Незгоден, в мене робився ремонт і пара лежить за гіпсокартоном і виводиться до розетки, рубанув кабель, поставив коробку в щитку і міняю провайдерів без проблем, і монтажнікам лафа, нічого сверлити не треба. Кинув, обжав, connect...

P.S. Крадіжку за 5 метрів пари? Смішно...

Там разговор был не про 5 метров....а с 9го по 1ый этаж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kellax, розумієш, тут можна взагалі накатати статтю за посягання на приватну власність (Власність - обладнання фірми Київстар, включно із кабелями, ти ж за нього не платив!), за посягання і псування. Крадіжка (якщо намалюють, а таки намалюють), що ти вкрав ще десь кабеля, прикрутять 2000 грн., щоб був склад злочину, і будуть тебе совати по судам довго і нудно. Заставлять сплатити компенсацію, за псування майна. Витрати на кабель же ж необхідно компенсувати! Отака фігня, малята.

Тому, перш, ніж сміятися, включаємо думалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kellax, розумієш, тут можна взагалі накатати статтю за посягання на приватну власність (Власність - обладнання фірми Київстар, включно із кабелями, ти ж за нього не платив!), за посягання і псування. Крадіжка (якщо намалюють, а таки намалюють), що ти вкрав ще десь кабеля, прикрутять 2000 грн., щоб був склад злочину, і будуть тебе совати по судам довго і нудно. Заставлять сплатити компенсацію, за псування майна. Витрати на кабель же ж необхідно компенсувати! Отака фігня, малята.

Тому, перш, ніж сміятися, включаємо думалку.

по перше кабель не Київстару.

Бред) Ще ніразу не чув щоб провайдер ходив по людях і збирав виту пару))))

перш ніж говорити треба приземлитися і бачити реальність, мене ніхто не попереджав що пару неможна ховати в стіну, в договорі про виту пару навіть і не пахне, а якщо всежтаки (уявимо) що докулупаються, то максимум я відшкодую 10 метрів витої пари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше кабель не Київстару.

Бред) Ще ніразу не чув щоб провайдер ходив по людях і збирав виту пару))))

перш ніж говорити треба приземлитися і бачити реальність, мене ніхто не попереджав що пару неможна ховати в стіну, в договорі про виту пару навіть і не пахне, а якщо всежтаки (уявимо) що докулупаються, то максимум я відшкодую 10 метрів витої пари.

1) Явно не абонента, оскільки немає документів про оплату/купівлю витої пари.

2) А я і бачу реалність. Я в ній живу. А те, що не попереджав - то незнание закона - не избавляет от ответственности. Єдине, що можна втулити - то те, що абонент не несе відповідальність за збереження обладнання ПОЗА межами своє квартири. І розетку ставити вже В себе в квартирі. Я питався у представників Airbites, щодо використання кабеля іншого провайдера, що УЖЕ є заведений в квартиру. Відповідь є вище, Kernel писав.

3) Якщо доколупаються, то багато чого можуть пред'явити. І матимуть на це право. Кабель їхній? - Так. Ти його пошкодив? - так. Ти, своїми діями, можеш спричинити замикання дротів, що може (теоретично) спричинити замикання/псування порту на Свічі (чи іншому обладнанні) і вивести його з ладу.

4) Дуууже багато нюансів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kellax, розумієш, тут можна взагалі накатати статтю за посягання на приватну власність (Власність - обладнання фірми Київстар, включно із кабелями, ти ж за нього не платив!), за посягання і псування. Крадіжка (якщо намалюють, а таки намалюють), що ти вкрав ще десь кабеля, прикрутять 2000 грн., щоб був склад злочину, і будуть тебе совати по судам довго і нудно. Заставлять сплатити компенсацію, за псування майна. Витрати на кабель же ж необхідно компенсувати! Отака фігня, малята.

Тому, перш, ніж сміятися, включаємо думалку.

Ти явно передивився якихось видуманих, фантастично-правових програм:

1. В договорі про підключення, ні слова не йде про додаткове устаткування, це ж не ОГО з орендою модема.

2. Ні разу не зустрічав, уже використовував 3ри провайдера, що вказувався метраж, кабелю, можливо техніки умовно і пишуть, але явно

3.Погоджуюсь з kellax, реальність далека від твоїх законодавчих знань..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай буде по-вашому :)

Навіть якщо уявити що провайдер іде до суду він має мати:

Як мінімум якийсь доказ того, що я був відповідальний за стан кабелю

Доказ що пошкодив його саме я а не монтажлики колишнього Білайну (доречі це вони різали та обжимали кабель, моя була тільки ідея :) ) або недобрий сусід який також має доступ до кабелів.

Такщо як то кажуть "Игра не стоит свеч". Потратяться більше ніж отримають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...