Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

нажаль не памятаю, я десь може тижні 2 тому дзвонив питав про адреси.

Оскільки сказано було біла-постійна, я так вас і питаю про адреси.

А постійну ніяк отримати у вас неможливо ? доплата,...

....ір динамічна біла....прив'язка до МАС:

1. Якщо буде переавторизація ір буде змінюватися.

2. Якщо клонувати МАС коли змінюєте пк, ноутбук, роутер, то ір змінюватись не буде + відповідно не потрібно буде авторизуватись.

3. Статичної білої ір не надаємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....ір динамічна біла....прив'язка до МАС:

1. Якщо буде переавторизація ір буде змінюватися.

2. Якщо клонувати МАС коли змінюєте пк, ноутбук, роутер, то ір змінюватись не буде + відповідно не потрібно буде авторизуватись.

3. Статичної білої ір не надаємо...

переавторизація - в даному випадку це виходить зміна обладнання (роутер чи сетевушка)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переавторизація - в даному випадку це виходить зміна обладнання (роутер чи сетевушка)?

.... так ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не показує IPTV :unsure: ? Хто сам настроював поможіть...

1 варіант якщо є роутер можливо невключений мультикаст

2 фаєрвол, тут вирішення проблеми дивись на сайті провайдера там все є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


В.-Інтернаціоналістів 1, 2, 4, 6

Кравчука 16, 18, 20, 22, 24

Соборності 20, 20а, 22, 22а, 24, 24а, 26, 28, 30, 30а, 32, 32а, 32б, 34, 36

:rolleyes: ...є можливість підключення до мережі airbites.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто самий перший пыдключався до Білайна як я той отримав собі 100 мегабіт за 79 грн в місяць, в мене стабільно все рулить нарікання є тільки в період коли вони вже стають не Білайном, а Київстаром.

Кому гостро треба інет, раджу мати два канала.

В мене Білайн і Укретелеком, от з Укртелекомом буду прощатись напевно, буду брати Аірбест в якості резерву.

З Датагруп давно розпрощався і не жалію взагналі ні разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте роутер для Airbites з ВайФай, + щоб можна було підключити по лану ще два компа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть Tp-link wr340gd - опис Нормально справляється, плюс підтримує IPTV, ну і далі є дорожчі моделі, якщо планується більше навантаження на роутер, наприклад wr941nd.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто самий перший пыдключався до Білайна як я той отримав собі 100 мегабіт за 79 грн в місяць, в мене стабільно все рулить нарікання є тільки в період коли вони вже стають не Білайном, а Київстаром.

Ліміт 200 гігабайт тебе не пугає?

Змінено користувачем Yurik89
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто самий перший пыдключався до Білайна як я той отримав собі 100 мегабіт за 79 грн в місяць, в мене стабільно все рулить нарікання є тільки в період коли вони вже стають не Білайном, а Київстаром.

Ліміт 200 гігабайт тебе не пугає?

А мав би?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто самий перший пыдключався до Білайна як я той отримав собі 100 мегабіт за 79 грн в місяць, в мене стабільно все рулить нарікання є тільки в період коли вони вже стають не Білайном, а Київстаром.

Ліміт 200 гігабайт тебе не пугає?

Якщо в торенті використовувати тільки локальну мережу, то 200Гб спокійно вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200 гіг викачати - це треба бути маньяком, або мати свій софтовий портал якийсь тоді можна й викачати.

Я що найбільше викачував це 70 гіг, і то 80% трафіка були фільми, так що кому що, за те, інет просто літає.

От підключився да Аірбеста з травня проведуть лінію, тому що Укртелекому вже сказав "до побачення" :).

Там буде 20 мегабіт - 60 грн. в місяць.

200 гіг достатньо, колись в 300 мегайбат вкладався на Фотокомі :) потім в 10 гіг :)

Змінено користувачем MACCEN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200 гіг достатньо, колись в 300 мегайбат вкладався на Фотокомі :) потім в 10 гіг :)

....як згадаю, що юзав колись dial-up .... :blink: .... аж повіка під лівим оком смикається.... був радий як слон і 56к не давило :) а за цей місяць результат нище:

01.04.2011 --- 20.04.2011

DW --- 226066.8 MB

UP --- 9196.5 MB

...і сказати що щось затято тянув....не сказав би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200 гіг викачати - це треба бути маньяком, або мати свій софтовий портал якийсь тоді можна й викачати.

Я що найбільше викачував це 70 гіг, і то 80% трафіка були фільми, так що кому що, за те, інет просто літає.

От підключився да Аірбеста з травня проведуть лінію, тому що Укртелекому вже сказав "до побачення" :).

Там буде 20 мегабіт - 60 грн. в місяць.

200 гіг достатньо, колись в 300 мегайбат вкладався на Фотокомі :) потім в 10 гіг :)

огранічувати себе 200 гб це бред ИМХО я наприклад дивлюсь Блюрейки то мені 200 гб до дупи мягко кажучи коли 1 фільм 50 гб)

й на сервері Київстару неодного такого немає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

огранічувати себе 200 гб це бред ИМХО я наприклад дивлюсь Блюрейки то мені 200 гб до дупи мягко кажучи коли 1 фільм 50 гб)

й на сервері Київстару неодного такого немає)

Не умеешь пользоваться поиском нечего бред нести смотри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

огранічувати себе 200 гб це бред ИМХО я наприклад дивлюсь Блюрейки то мені 200 гб до дупи мягко кажучи коли 1 фільм 50 гб)

й на сервері Київстару неодного такого немає)

Не умеешь пользоваться поиском нечего бред нести смотри

не все там есть, особенно если дело касается перевода

больше люблю кинозал, рутрекер, но круче всех фри торент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И тут парафин, за 200 гиг, да кому что :)

Я если хочу уж так кино посмотреть качественное иду в Кинотеатр, а если с нормальным качеством то лично мне достаточно и 1,5 гигабайтного кино.

Если у кого-то уйма свободного времени искать и качать фильмы, то я просто рад за тех людей,а то можно скачать 50 гиг фильма, а окажется что гафно редкое, и рейтинг просто накрутили, чтобы тем, кто обламался не так обидно было :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конякіна 14а в планах є?

...це що за будинки Конякіна 14 , 14а ?? я щось не пам'ятаю ??

треба уточнювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конякіна 14 - гастроном салют. 14а - 9-ти поверховий за ним спиною стоїть

будемо провіряти...9-ти поверховий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...