Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

ну не знаю, можна простіше поступити шоби жаба не душила

за 60 грн інтернет і + супутникове телебачення :)

і за інет не переплатиш і каналів жопою жуй.

це як варыант, вже давно задивляюсь на Віасат)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день. Чи плануєте підключати вул Ковельську в р-ні заводу Руни. А також "царське село" і т.д , тобто приватні будинки "тої" частини міста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день. Чи плануєте підключати вул Ковельську в р-ні заводу Руни. А також "царське село" і т.д , тобто приватні будинки "тої" частини міста?

.... поки ні ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тепер почався Львівський "развод на бабкі" тепер, щоб дивитись всі канали Iptv потрібно підключати макс швидкістьза 100 грн в місяць, але ж це ще фігня шось в мене таке відчуття що скоро ми будемо платити за ТВ окремо, а люди які перейшли на більші тарифи просто будуть пошиті в дурні, так як повернутися назад неможливо згідно договору. :angry:

1. Якщо іптв в майбутньому буде платним, то ми гарантуємо надання якісних послуг.

2. Заміна тарифного плану на тарифний план з меншою абонентською платою складає 15 грн. (заходимо в кабінет: Послуги >> Інтернет >> Зміна тарифного пакету)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тепер почався Львівський "развод на бабкі" тепер, щоб дивитись всі канали Iptv потрібно підключати макс швидкістьза 100 грн в місяць, але ж це ще фігня шось в мене таке відчуття що скоро ми будемо платити за ТВ окремо, а люди які перейшли на більші тарифи просто будуть пошиті в дурні, так як повернутися назад неможливо згідно договору. :angry:

1. Якщо іптв в майбутньому буде платним, то ми гарантуємо надання якісних послуг.

2. Заміна тарифного плану на тарифний план з меншою абонентською платою складає 15 грн. (заходимо в кабінет: Послуги >> Інтернет >> Зміна тарифного пакету)

так протягом року неможна переходити на менший тариф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 25-го травня кожен абонент Airbites може оплатити послуги в електронних платіжних терміналах ОСМП, EasySoft, iBox та City Pay.

Першоджерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти або засланий козачок,

Ну фантазер ти ще той. Хоча, можливо, пан Kernel колись і візьме до себе на роботу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день. Чи плануєте підключати вул Ковельську в р-ні заводу Руни. А також "царське село" і т.д , тобто приватні будинки "тої" частини міста?

.... поки ні ....

а взагалі, чи є в планах ? Адже там лише приватні будинки? Якщо ні, то так і напишіть, що "нам це не вигідно, мало людей/хат/будинків."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже буде на Соборності парна сторона підключена, а саме 20-ті будинки???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 25-го травня кожен абонент Airbites може оплатити послуги в електронних платіжних терміналах ОСМП, EasySoft, iBox та City Pay.

Першоджерело

комісія буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже буде на Соборності парна сторона підключена, а саме 20-ті будинки???

Теж дуже цікавлять реальні дати, а то все з грудня місяця обіцяють і все ніяк, кожного місяця одна і таж відповідь в кінці наступного місяця підключимо, це мені здається зовсім не серйозно, я думаю що в компанії є графік і план підключення будинків тоді питання чому таке відставання від графіку? Я наприклад все чекаю і чекаю кожного разу кінець того самого місяця і напевно не я один такий, тому велике прохання до представників компанії надати точнішу інформацію... Якщо чекати наприклад рік то можливо простіше про це написати і люди зі спокійною душею оберуть наприклад той самий київстар і будуть рік спокійно чекати вас. що до себе до скажу так, зараз у мене інет від датагруп (АДСЛ) але вартість послуги не відповідає якості обслуговування, тому постало питання змінити провайдера, на мою думку інет від airbites оптимальний на даний момент, і тому дуже не хочеться підключитись до київстару а потім через місяць чи два розривати там договір і переходити до вас. Тому ще раз прохання дати точну дату підключення (Соборності 22).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже буде на Соборності парна сторона підключена, а саме 20-ті будинки???

Теж дуже цікавлять реальні дати, а то все з грудня місяця обіцяють і все ніяк, кожного місяця одна і таж відповідь в кінці наступного місяця підключимо, це мені здається зовсім не серйозно, я думаю що в компанії є графік і план підключення будинків тоді питання чому таке відставання від графіку? Я наприклад все чекаю і чекаю кожного разу кінець того самого місяця і напевно не я один такий, тому велике прохання до представників компанії надати точнішу інформацію... Якщо чекати наприклад рік то можливо простіше про це написати і люди зі спокійною душею оберуть наприклад той самий київстар і будуть рік спокійно чекати вас. що до себе до скажу так, зараз у мене інет від датагруп (АДСЛ) але вартість послуги не відповідає якості обслуговування, тому постало питання змінити провайдера, на мою думку інет від airbites оптимальний на даний момент, і тому дуже не хочеться підключитись до київстару а потім через місяць чи два розривати там договір і переходити до вас. Тому ще раз прохання дати точну дату підключення (Соборності 22).

.... через два місяці по Соборності 22 буде можливість підключення до мережі airbites.net....

З 25-го травня кожен абонент Airbites може оплатити послуги в електронних платіжних терміналах ОСМП, EasySoft, iBox та City Pay.

Першоджерело

комісія буде?

.... так ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені відповісте?

....по вище приведених адресах, побудова мережі airbites.net на 2011 рік не планується, якщо в планах побудови мережі будуть зміни стосовно даних вулиць, обов'язково відпишусь ....

Оверквотинг видалено.

Прохання не використовувати червоний колір у повідомленнях.

Tum@N

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок вулиці Гулака-Артемовського??? Є в планах??

.... можливо на кінець 2011 року ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як і всі нормальні фірми-и (Візор,C.-R.-X.,beeline,Київстар і т.д.) Airbites СЕЛА не підключає (Гнідава,Львівська,ГПЗ,і т.д.)- там бабла багато не скосиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як і всі нормальні фірми-и (Візор,C.-R.-X.,beeline,Київстар і т.д.) Airbites СЕЛА не підключає (Гнідава,Львівська,ГПЗ,і т.д.)- там бабла багато не скосиш

можна но їм підключення буде золоте, обладнання не копійки коштує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого показую Трк футбол, на якому він тарифному плані?

чи він пропав в загалі з переліку каналів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого показую Трк футбол, на якому він тарифному плані?

чи він пропав в загалі з переліку каналів?

Показує на Premium,тобто пакет XL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як і всі нормальні фірми-и (Візор,C.-R.-X.,beeline,Київстар і т.д.) Airbites СЕЛА не підключає (Гнідава,Львівська,ГПЗ,і т.д.)- там бабла багато не скосиш

C.-R.-X це не провайдер, це так шарашкіна конторка :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого показую Трк футбол, на якому він тарифному плані?

чи він пропав в загалі з переліку каналів?

Показує на Premium,тобто пакет XL

в мене пакет L, так що теж мало б показувати даний канал

1803123.jpg

Змінено користувачем SOAD
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до адмінів арбіту

а чтого ж то ви забрали канал за пакету якщо він там мав бути?

ХЛ він всеж є, а в Л вже немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як і всі нормальні фірми-и (Візор,C.-R.-X.,beeline,Київстар і т.д.) Airbites СЕЛА не підключає (Гнідава,Львівська,ГПЗ,і т.д.)- там бабла багато не скосиш

C.-R.-X це не провайдер, це так шарашкіна конторка :0011:

На жаль, всі інтернет провайдери виглядають у нас, саме як, шарашкіні кантори. Проведуть кабель на Волі, на Соборності і кінець розвитку "кантори". А клієнтів, які підключаться до них, вже й не так багато.

підключення буде золоте, обладнання не копійки коштує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого показую Трк футбол, на якому він тарифному плані?

чи він пропав в загалі з переліку каналів?

Показує на Premium,тобто пакет XL

в мене пакет L, так що теж мало б показувати даний канал

....якщо пакет L, то будьте добрі спочатку натискати кнопку "L" в розділі послуги >> iptv >> активація ... щоб бачити, які канали є по даному тарифному плані....в пості № 329 фото пакету XL....

P.S. актуальна інформація по іптв знаходиться на нашому форумі(реєстрація обов'язкова) в розділі IPTV

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...