Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

оптику навряд кинуть. а от хорошу виту-пару можуть (за твої $)

400 метрів забагато для витої :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kernel

Дуже цікавить таке питання: наприклад якщо я живу в приватному будинку й інтернет є за 400 метрів від мене то чи реально протягнути оптику до мене (і можливо ще 2-3 будинки поряд)??? Як на рахунок вартості кабеля, іншого потрібного обладнання?

....залиште контактну інформацію за номером 77 27 77....Вам зателефонують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kernel

Дуже цікавить таке питання: наприклад якщо я живу в приватному будинку й інтернет є за 400 метрів від мене то чи реально протягнути оптику до мене (і можливо ще 2-3 будинки поряд)??? Як на рахунок вартості кабеля, іншого потрібного обладнання?

На скільки я знаю якщо за Ваші кровні $$$.$$ то кинуть стопроцентів це відтавнь 400 метрів плюс додаткове обладнання на $$$.$$ плюс попалат роботи працівникас за проводку спайку і так далі.

Думаю в 1500 - 2000 $ може влізете залежно від кількості роботи. Можливо менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ооо офіс на Винниченка...а підключити інтернет у домі на Винниченка 29 не можна(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які жлобські ці домашні провайдери.

Ні білайн, ні airbites UPS'и в ящики не ставлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які жлобські ці домашні провайдери.

Ні білайн, ні airbites UPS'и в ящики не ставлять.

імхо інтернет непотрібен, коли в будинку світла нема. а заради одного випадкового юзера в одному випадковому будинку ставити скрізь упси, імхо теж недоцільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

статистику звернень я знаю. Коли вирубають електроенергію на пару будинків (планово, чи ні, неважливо) рідко-рідко одна людина подзвонить. І повір, крім інтернету є ще багато чого цікавого.

П.С. все імхо, ні кого ні до чого не спонукаю. Маю стац комп і два ноути дома. Коли нема світла - роутер не працює і інтернету нема. І нічого, вижив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні, як і в решті країн, ноутбуків продається більше, ніж десктопів. Тому коли вимикають світло в будинку, ноут стає практично єдиним представником електроніки, яким можна користуватись (окрім мобільних телефонів), оскільки має батарею, достатню на кілька годин роботи. Але і тут всіх очікує сюрприз - Інтернет відсутній, бо в провайдері сидять люди, які думають, що Україна ще не вийшла з ХХ століття і в усіх їх абонентів крім "одного випадкового юзера" стоять desctopи

В большинстве цивилизованных стран витую пару не подключают к ноутбукам, а ставят роутеры, чтоб не совать по квартире по 20-30 метров кабеля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене на всю квартиру, окрім потужних приладів (холодильник, мікрохвильовка, пральна машина) стоїть UPS, який у разі вимкнення електрики тримає на собі роутер, освітлення, телебачення і зв'язок на протязі години.

Тому, будь би я користувачем airbites - відключення світла було б проблемою.

імхо інтернет непотрібен, коли в будинку світла нема. а заради одного випадкового юзера в одному випадковому будинку ставити скрізь упси, імхо теж недоцільно.

При вартості свічів, які там стоять - UPS копійки.

Не знаю як у airbites, а от в beeline (київстар) встановлені DGS-3627G.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При вартості свічів, які там стоять - UPS копійки.

Не знаю як у airbites, а от в beeline (київстар) встановлені DGS-3627G.

Тебя кто-то жестоко обманул по поводу свичей. Те что установлены стоят в 10 раз меньше :rolleyes:

Змінено користувачем marikv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буду сперечатись з приводу вартості, але це ж не мильничка на 8 портів.

І UPS просто необхідний, якщо у разі втрати живлення нормальна робота свічів не відновлюється навіть після ввімкнення струму.

post-791-0-92721900-1295900488_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Чорновола 2, 2б, 2в, 4, 9a

Сухомлинського 2, 4, 4a

К. Карого 7, 9

О. Гончара 3, 5, 9

Липинського 1, 2, 3, 5, 15

Кримського 6, 8

:rolleyes: ...є можливість підключення до мережі airbites.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаваить "привокзальний". Коли чи планується підключення даного району? А саме вулиця Є.Коновальця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаваить "привокзальний". Коли чи планується підключення даного району? А саме вулиця Є.Коновальця

...та Грушевського?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаваить "привокзальний". Коли чи планується підключення даного району? А саме вулиця Є.Коновальця

...та Грушевського?

...так дані райони є в планах --- осінь - зима 2011

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...так дані райони є в планах --- осінь - зима 2011

можливо так: осінь 2011 р. та зима 2011/2012 р. р.

Я правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які умови плати за послуги? Знімається одним платежем, як тепер на Білайні, за місяць, чи щодня, як раніше на Білайні? Чи можна заблокувати послугу доступу до інтернету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які умови плати за послуги? Знімається одним платежем, як тепер на Білайні, за місяць, чи щодня, як раніше на Білайні? Чи можна заблокувати послугу доступу до інтернету?

1. Кошти знімаються щодня у відповідності до тарифного пакету.

2. Послугу доступу до інтернету можна призупинити.

Адреса: вул. Винниченка, 18

Ми працюємо: Пн-Пт з 9:00 до 20:00, Субота з 10:00 до 15:00

Тел. (0332) 77-27-77

:rolleyes: .....будь-ласка телефонуйте на вище вказаний номер, для отримання більш детальної інформації

...так дані райони є в планах --- осінь - зима 2011

можливо так: осінь 2011 р. та зима 2011/2012 р. р.

Я правий?

:blink: ...частково....

Змінено користувачем Kernel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка там технологія передачі даних, протокол, ВайФай роутер, який був на Білайні на Еірбітс піде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...