Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

На Airbites тип підключення набагато цікавіший ніж в Киівстар, втикнув кабель і маєш інет :)

і з настройкою роутерів менше геморою.

Тарифи також вигідніші 60грн - 20мбіт, всетаки не 2 за 55 як у Киїфстара, як тільки підключать мій будинок обовязково підключусь :P

Змінено користувачем Yurik89
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я й сам, якщо Білайн нічого не змінить перейду на Еірбітс, але поки не переходжу і скажу чому. Швидкість у мене 5 Мбіт, з локальних ресурсів 100 Мбіт, реально закачує, з локалки на швидкості 80 Мбіт. З нета, коли він не загружений, також валить на 80 Мбіт, а коли перегруз, то на швидкості 5 Мбіт, як вказано в тарифі. От того і не перехожу поки.

На Еірбітс я наскільки зрозумів, швидкість нету = швидкості локальних ресурсів? І швидкість така, як заявлено і не більше. Ну є один великий плюс - трафік необмежений, але я і так більше 50 гіг викачую тільки десь числа 29.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок швидкості, в мене 10 мегабіт по договору ,

але з торентів постійно заливаю на швидкості не менше 16 мегабіт.

і шо там чому = то мене не валить, бо з березня буде по договору 20 мегабіт,

але чуствую шо буде реально десь 26 на закачку.

і шо там локалка не локалка НЕТ БЕЗЛІМ!!!!!, Греби шо хош аби вінта хватило :)

Змінено користувачем Serg20279
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я й сам, якщо Білайн нічого не змінить перейду на Еірбітс, але поки не переходжу і скажу чому. Швидкість у мене 5 Мбіт, з локальних ресурсів 100 Мбіт, реально закачує, з локалки на швидкості 80 Мбіт. З нета, коли він не загружений, також валить на 80 Мбіт, а коли перегруз, то на швидкості 5 Мбіт, як вказано в тарифі. От того і не перехожу поки.

На Еірбітс я наскільки зрозумів, швидкість нету = швидкості локальних ресурсів? І швидкість така, як заявлено і не більше. Ну є один великий плюс - трафік необмежений, але я і так більше 50 гіг викачую тільки десь числа 29.

я сам підключився до арбіта тільки із за IP-TV й все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть краще як у вас справи з пінгом) фанати КСу мабуть будуть не проти отримати інформіцію :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть краще як у вас справи з пінгом) фанати КСу мабуть будуть не проти отримати інформіцію :0123:

Пінг мінімальний.... десь від 5 до 15 mc)))) такшо КС буде літати)))c4d3f0c4559ca5e4becc48fc9b4eca87.gif за це переживати не варто))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть краще як у вас справи з пінгом) фанати КСу мабуть будуть не проти отримати інформіцію :0123:

Пінг мінімальний.... десь від 5 до 15 mc)))) такшо КС буде літати)))c4d3f0c4559ca5e4becc48fc9b4eca87.gif за це переживати не варто))

це точна інфа чи ти просто так думаєшь?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть краще як у вас справи з пінгом) фанати КСу мабуть будуть не проти отримати інформіцію :0123:

Пінг мінімальний.... десь від 5 до 15 mc)))) такшо КС буде літати)))c4d3f0c4559ca5e4becc48fc9b4eca87.gif за це переживати не варто))

це точна інфа чи ти просто так думаєшь?

Трандить)) все дивлячись від серверу, з Українськими пінг 10-15

РФ 50

Европа тут как с какой страной

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні користувачі АірБітс, розкажіть, як мереже тримає, чи не пропадає, а то на Білайні/Київстарі, то вже мене троха задовбало.

І ще напишіть умови оплати, а то на сайті нема. І не пишіть телефони провайдера, щоб туди звонити, будь ласка.

Чи можна тимчасово блокувати послугу? Чи оплата поденна і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні користувачі АірБітс, розкажіть, як мереже тримає, чи не пропадає, а то на Білайні/Київстарі, то вже мене троха задовбало.

І ще напишіть умови оплати, а то на сайті нема. І не пишіть телефони провайдера, щоб туди звонити, будь ласка.

Чи можна тимчасово блокувати послугу? Чи оплата поденна і т.п.

ну за 4 місяці в мене 2 раза пропадав інтернет по півдня

айпі тв буває глючить, но так як я за нього не плачу то нарікати сенсу нема)

оплата робиться в банку, я наприклад плачу в укрсибб банк, неяких комісій не платих все доволі швидко, буває затримка з попаданням грошей на особистий рахунок, тому плачу мін. за 3-5 днів до дня вказаного в "власному кабінеті"

призупиннення, а дітько його знає

точно знаю що за достроковий розрив договору пення 450 грн. й те що тариф на менший понижати не можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4717237008352293.png

* - тарифний план "S" діє до 31 березня 2011 року. З 1 квітня 2011 року усі абоненти, які обслуговувалися на тарифному плані "S" будуть автоматично переведені на тарифний план "M"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4001063831214460.png

* - тарифний план "S" діє до 31 березня 2011 року. З 1 квітня 2011 року усі абоненти, які обслуговувалися на тарифному плані "S" будуть автоматично переведені на тарифний план "M"

** - діє з 1 березня до 31 травня 2011 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є хтось на тарифі XL?

Я на цьому тарифі.Сказати задоволений -це нічого не сказати!

Все літає,швидкість стабільно висока(до 86Мб/с).Айпітв завжди добре показує,купа каналів,хоча дивлюсь з них 4-5.Пінг низький,що не може не радувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидкість стабільно висока(до 86Мб/с).

дай скрин торрента, плиз... :rolleyes:

Щось таке...post-6289-0-61637500-1299100391_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитав тут перед сном договір уважно і виникло питання до працівників провайдера

от тікі чесно відповідь дайте, шоби юристів не смикати (хоча всеодно смикну :) )

основний термін дії договору - 12 місяців. Якщо розірву достроково - сплачу повну вартість підключки - 450 грн.

якщо через 12 місяців я ніяких рухів не зробив бо щасливий від інету - то договір вважається продовженим на той самий термін і на тих самих умовах.

маю дику підозру що якщо я захочу розірвати його через 5 років і 10 місяців то мені всеодно доведеться заплатити 450 гривень.

:)

скажіть шото :) хто читав і хто петрає.

Змінено користувачем Соромітник
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитав тут перед сном договір уважно і виникло питання до працівників провайдера

от тікі чесно відповідь дайте, шоби юристів не смикати (хоча всеодно смикну :) )

основний термін дії договору - 12 місяців. Якщо розірву достроково - сплачу повну вартість підключки - 450 грн.

якщо через 12 місяців я ніяких рухів не зробив бо щасливий від інету - то договір вважається продовженим на той самий термін і на тих самих умовах.

маю дику підозру що якщо я захочу розірвати його через 5 років і 10 місяців то мені всеодно доведеться заплатити 450 гривень.

:)

скажіть шото :) хто читав і хто петрає.

1. Якщо розриваєте договір через 5 років і 10 місяців, то платити 450 грн. не потрібно.

2. Якщо розриваєте договір до закінчення основного терміну дії договору (12 місяців з дня підписання), то повинні оплатити повну вартість підключення, що складає 450 грн. у тому числі ПДВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для усіх користувачів мережі airbites.net доступна нова послуга "Тест швидкості", що безкоштовно дає можливість протестувати швидкість Інтернету на різних тарифних планах. Ви можете вибрати тарифний план, відмінний від вашого, і користуватись ним безкоштовно протягом трьох днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тепер почався Львівський "развод на бабкі" тепер, щоб дивитись всі канали Iptv потрібно підключати макс швидкістьза 100 грн в місяць, але ж це ще фігня шось в мене таке відчуття що скоро ми будемо платити за ТВ окремо, а люди які перейшли на більші тарифи просто будуть пошиті в дурні, так як повернутися назад неможливо згідно договору. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось в мене таке відчуття що скоро ми будемо платити за ТВ окремо

Задавав таке питання на їхньому форумі, казали, що поки нічого не мінятимуть. Звісно рано чи пізно ця халява мала б закінчитися, так як їм же не вигідно постійно демпінгувати, при тому, що і так вони ще не закріпились на цьому ринку і, можливо, працюють в мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось в мене таке відчуття що скоро ми будемо платити за ТВ окремо

Задавав таке питання на їхньому форумі, казали, що поки нічого не мінятимуть. Звісно рано чи пізно ця халява мала б закінчитися, так як їм же не вигідно постійно демпінгувати, при тому, що і так вони ще не закріпились на цьому ринку і, можливо, працюють в мінус.

ой чесно насмішив)

1) я знав що iptv тестове

2) я не проти платити за нього але окремо, незважаючи яка в мене швидкість підключена, пс в мене 50 мб, докинути 20 грн для мене непроблема, но мені та швидкість просто непотрібна 50-к з головою хватає

пс 2 так що Айрбітовці введіть зразу ціну на телебачення окремо й тоді думаю все стане ясно)

пс 3 Кому не ясно, да я згоден платити більше але щоб було понятно інтернет туди, телебачення туди, щоб вразі чого я міг з них спитати)

Змінено користувачем SOAD
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

докинути 20 грн для мене непроблема

Ну так які питання, докидай і вважай це платою за телебачення. Плюс за це збільшиться швидкість (яка інколи лишньою не буває). Потрібно розуміти, що варіація різних списків каналів у різних тарифних пакетах - це лише маркетинговий хід для стимулу абонентів використовувати більш дорогий тариф, але ж примусово на нього переходити ніхто нікого не заставляє.

P.S.

ой чесно насмішив)

Нікого смішити не збирався, якщо бачиш щось кумедне у моїх словах, то перечитай декілька разів, можливо вловиш сенс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

докинути 20 грн для мене непроблема

Ну так які питання, докидай і вважай це платою за телебачення. Плюс за це збільшиться швидкість (яка інколи лишньою не буває). Потрібно розуміти, що варіація різних списків каналів у різних тарифних пакетах - це лише маркетинговий хід для стимулу абонентів використовувати більш дорогий тариф, але ж примусово на нього переходити ніхто нікого не заставляє.

в мене таке відчуття що ти або засланий козачок, або просто не підключений до провайдера й не знаєш всіх Хитромудрих нюансів які славетні українські юристи забили в договір

1) я тобі казав, що немає сенсу піднімати тариф, так як рано чи пізно будемо платити за Тв окремим пунктом

2) хай зразу зроблять що макс пакет телеканалів коштує наприклад 40 грн., мін. 10 грн., й тоді я буду знати що мені за інтернет й тв треба платити 120 грн. в місяць, а не 80 як зараз, й посуті ТВ здохне й мені гарно скажуть які до нас питання, інтернет маєте так сидіть й сопіть собі далі...

Змінено користувачем SOAD
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю, можна простіше поступити шоби жаба не душила

за 60 грн інтернет і + супутникове телебачення :)

і за інет не переплатиш і каналів жопою жуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...