Перейти до змісту

Пылесос без мешка


Рекомендовані повідомлення

порвался родимый мешок для пыли, поменял на базарный - а он мелкую пыль пропускает :(

есть повод поменять пылесос

какую бы модель и тип олл посоветовал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуйте бумажные мешки, на базаре продают, и дешево, и пыль всю задерживают.

Как по мне так лучше пылесоса с мешком может быть только новый пылесос с мешком (пользовался еще двумя типами - или слабая мощность или пропускает мелкую пыль и теряет мощность).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ну не знаю - купив Philips без мішка, потужності на половину регулятора хватає з головою, три фільтри, якісна щітка і т.д. Один мінус - дорожчий за прості пилесмоки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепробував різні пилососи і нещодавно сплавив циклонного і придбав звичайного з мішком . Нічого кращого за мішок ще не винайшли. А еффект водяного фільтра , по моєму, чисто психологічний , заливав чисту воду а після прибирання стала дуже брудною ,значить хороший пилосос. Це як вибивання ковра взимку на снігу , якщо сніг брудний став ,значить ковер чистий, хоча насправді вода ускладнює вихід пилу з ковра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Samsung SC-6560 - юзаю сабж кілька років, ніякої мороки з мішками, циклон почистити - 30 секунд.

Також має НЕРА фільтр на виході повітря, котрий затримує 99,97% частинок пилу.

Простий, недорогий, працює на всі 100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж були всякі апарати, поки не купили all-in-one - і аква, і мішки, і НЕРА на виході

39531_4765735.jpg

активно користуємось рік, іншого тепер навіть не уявляємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

советуют если буз мешка то водяной фильтр что был

Не обовязково, в Філіпсах дуже якісна система фільтрації. В мене такий. Три роки-ніяких нарікань. В свій час теж хотів купити миючий, добре що відговорили,- нафіга той геморой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

electric, аналогично. использовали мы год подряд дорогой и качественный "циклон", потом продали. лучше мешка ничего нет вообще и мороки намного меньше. кроме того, если дома есть любые линяющие животные (хомяки, коты, собаки, старые хиппаны :smile3: то шерсть и волосы шустро забивают циклон и он перестает нормально работать. так что, imho, "безмешковые" пылесосы - маркетинговый ход. а дешевые и вовсе полный отстой - там по сути происходит просто симуляция эффекта сбора пыли, а реально почти вся уходит в постоянно забивающийся HEPA фильтр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

То чому не купити комбінований (циклон+мішок), бруд з циклона чистиш висипаєш після кожного прибирання, а мішок з пилом раз на пів року.

Мене особисто таке повністтю влаштовує. Мати замоєю порадою купила аналогічний пилосмок і після року використання поскаржилася на його роботу, виявилося, що мішок був забитий пилом і пилосмок вимикався від перегріву.

Вона просто забула, що у ньому є мішок для дрібного пилу і його треба інколи чистити, а бажано прати!

Недавно в сервісному центрі Самсунг просто купив новий фірмовий мішок лише за 29 грн. і ніякого пилу він не пропускає (в порівнянні з тими що я бачив у Фокстроті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мішок для дрібного пилу раз в пів року чистити? :sq_ye:

Та там за пів року такий зоопарк буде "шомаманєгорюй".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мішок для дрібного пилу раз в пів року чистити? :sq_ye:

Та там за пів року такий зоопарк буде "шомаманєгорюй".

Частково згідний.

Але ти думаєш, що коли щоразу трусиш мішок він стає гігієнічно чистим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я - за водяний фільтр. В унітаз злив, тай усе, навіть виносити не треба :) Крім того спасає при невеличких потопах, але треба щоб бак був літра 3 і тягнув по-звірячому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона просто забула, що у ньому є мішок для дрібного пилу і його треба інколи чистити, а бажано прати!

Мішки від пилососів не рекомендує прати жоден виробник, випраний мішок - це мінімум заміна мішка, максимум - заміна пилососа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вона просто забула, що у ньому є мішок для дрібного пилу і його треба інколи чистити, а бажано прати!

Мішки від пилососів не рекомендує прати жоден виробник, випраний мішок - це мінімум заміна мішка, максимум - заміна пилососа.

То не періть :P

P.S. А оцет в пралку виробники рекомендують...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То не періть :P

P.S. А оцет в пралку виробники рекомендують...?

Я про те, що кожний другий проданий мною мішок, був проданий на заміну випраному або випадково намоченому, але хазяїн - барін.

п.с. Про оцет: виробники радять користуватися готовими препаратами, але вони коштують до 100 грн, тому наші люди шукають дешевшу альтернативу. На всіх упаковках готових препаратів пише: обережно - містить кислоту! Тому дешевою альтернативою є оцет і лимонна кислота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

У мене подібний (а може й такий самий) пилосос, як у пості 12.

Служить 6 років. Є і колба, і мішок для збору пилу, зручно, мішок чистити доводиться рідше,

колбу взагалі зняв - бруд викинув і далі працюєш.) У мене собака і коти, шерсті море - раду даємо з ним.

Єдине. З часом решітка з фільтром всередині забруднюється і тяга зменшується, дуже легко вирішується,

зняв, прочистив і тягне як новий.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товариш користується таким http://www.dyson.com...=DC25-ALLFLOORS

казав що краще не зустрічав.

користується близько трьох років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DOCENT, согласен с твоим знакомым - Dyson, пожалуй, единственный пылесос с действительно работающим циклоном. но 800 баксов за пылесос.. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене той мішок так незручно витрясати, коли заповнюється, чуть не руками виковирюєш, може доцільно якийсь інший купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Польщі можна купити,при теперішньому курсі 2,45 ! мінус текс 18відсотків виходить не погана ціна.

а в Луцьку можна помацати в епіцентрі, та в магазині чиста техніка(пр. Воли, 49/2)

виходить у луцьку Dyson DC26 близько 630$, а у Польщі 350$.(ціни орієнтовні ,точніше перевіряйте самі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...