Перейти до змісту

Пылесос без мешка


Рекомендовані повідомлення

DOCENT, DC26 столько же стоит на ebay, а есть варианты и намного дешевле. но только, imho, DC26 - это несерьезно. если уж брать, то как минимум DC22 или DC32

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder . так в штатах най дешевше. 110v.не підходить.DC26 враховуючи розміри та вагу 3,5 кг саме те для квартири,для щоденного прибирання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

DOCENT, DC26 столько же стоит на ebay, а есть варианты и намного дешевле. но только, imho, DC26 - это несерьезно. если уж брать, то как минимум DC22 или DC32

Я вот тоже не очень впечатлен пылесосами с мешками. У нас был ЛГ, так он вонял с первого дня. жена очень хотела лыжу, вот я и поддался на уговоры. Недавно смотрели Кархер с водным фильтром и в том же магазине был Дусон. После сравнения платить за Кархер перехотелось совсем. Мы бы купили сразу Дусон, но цена конечно высоковата. Я вот даже нарыл в инете, что все другие производители просто копируют первую модель дусона которая не была запатентована, поэтому у них циклоны слабенькие. Мы пока склоняемся к DC32. Может к новому году будут акции, подождем пока.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Тепер питання актуальне для мене)))

З вище описаного зрозумів що пилосос з мішком найкращий варіант. Тепер хто якими користується, що може порадити взяти? Бюджет 700 рублів плюс мінус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я якимось Суньвсунгом (з мішком), в твій бюджет пару років назад вліз би, та й думаю і зараз влізе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купил такой, пока доволен

цікавий варіант. А як в ньому з мішками? Читаю, що вони одноразові, а нові дорогенькі трохи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто ще може щось сказати про Зелмер з аквафільтром(синій), як у пості вище у повній комплектації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Купили ми Zelmer 2750.0 ST. Що можу сказати...комплектація радує, 3 основних щітки, включно з турбощіткою і 3 додаткових. Циклон вроді як працює. У другому відділені сміття було більше, ніж намотано на фільтр. Об'єм пилозбірника теж порадував, не уявляю, як би ми прибирали, якби треба було постійно вичищати контейнер ще не прибравши кімнату))). Потужності впринципі вистачає.

Мінуси - телескопічна трубка така собі, після першого прибирання з'явився шат, слабка герметичність місця з'днання контейнера з шлангом, приходиться щоразу протирати пилосос всередині від пилу, сильно електризується, дно пилососа після прибирання треба протирати.

А так - одна радість від прибирання. Після радянської Ракети - прибирання стало швидше відпочинком ніж напрягом)))).

І да, якщо в хаті коти або волохаті нефори - турбощітка рулить ніпадєтскі.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Зелмер з аквафільтром(синій), як у пості вище у повній комплектації?

такий же, як і червоний (в мене) - різниця, +1 чи 2 щітки, які нах не потрібні. І регулятор потужності, яким 100% ніхто не користується (типу зменшити).

Я радий. Перестав коврики на снігу вибивати :) Помив і все. на вечір. За годинку сухий, а на ранок точно. Або зранку, поки більшість на роботі / в школі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Як щодо вертикального пилосмоку? У мене чудовий бюджетний варіант, нова модель Arzum 2000 Ultra. Пил збирає у контейнер. Мені потужність всмоктування достатня - 200 Вт, є повітряний фільтр, що миється, і мішків жодних не треба. До того ж він не дорогий. Щоправда на вигляд він трошки іграшковий=))) Мені подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нова модель Arzum

десь я таку фірму уже чув.

Вчора.

Здається то мав бути тостер із вмонтованою мікрохвильовкою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як щодо вертикального пилосмоку? У мене чудовий бюджетний варіант, нова модель Arzum 2000 Ultra. Пил збирає у контейнер. Мені потужність всмоктування достатня - 200 Вт, є повітряний фільтр, що миється, і мішків жодних не треба. До того ж він не дорогий. Щоправда на вигляд він трошки іграшковий=))) Мені подобається.

Прошу пардона, Ви менеджер компанії Arzum? :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як щодо вертикального пилосмоку? У мене чудовий бюджетний варіант, нова модель Arzum 2000 Ultra. Пил збирає у контейнер. Мені потужність всмоктування достатня - 200 Вт, є повітряний фільтр, що миється, і мішків жодних не треба. До того ж він не дорогий. Щоправда на вигляд він трошки іграшковий=))) Мені подобається.

Прошу пардона, Ви менеджер компанії Arzum? :_02:

Взагалі-то ні, і не збираюся. Просто ситуація така, що спочатку я придбала цей пилосос, мені сподобався, тому і вирішила подивитися як один з варіантів на тостер саме цієї марки, от і все. Я аналогічно придбала телефон Lenovo через те, що мені подобається мій ноут Lenovo (і ні, я не менеджер компанії Lenovo). Просто вирішила спитати думки про те, чого не знаю і поділитися тим, що знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...