Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

Я був вегетаріанцем 2.5 роки. Вів повноцінне життя. Крім м"яса не їв риби і яєць. Потім якось почав їсти рибу, а далі м"ясо)))... і я вже не вегетаріанець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

solnishko,

Єдине, чого не розумію, коли вагітні відмовляються від м"яса, а потім, народивши, роблять вибір за дитину.

Але разом з тим коли їсте м'ясо, і додаєте його до раціону дитини також робите за неї вибір.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, а ти під тим відео читав коменти? Ні? А я читав. :) Там саме цікаве.

Таис Вогнык 2 дн. назад

Я уже посмотрела ваш сыроедческий съезд. Там врач, женщина в возрасте, сказала, что она сыроедка 30 лет. Но она четко сказала 80 процентов летом, и скатывается зимой на обычное питание, потом опять 80 процентов сыроедения летом и обычное. Вот, женщина с 30 летним стажем))))) Никто не против, что фрукты овощи полезны, но сколько человек употребляет еще пищевых добавок? Сколько дополнительно витаминов? Есть ли у него свой сад? Есть ли у него срывы. Сколько процентов занимает сыроедческая диета.

Крім того, ОДИНИЧНІ випадки, коли люди стають веганми та вегераіанцями і після цього гарно виглядають. А ще інтернет - він такий інтернет....

нагадаю популярне фото з нета:

800x600_1dgYJ882fspr7IXG6anH.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не по своїй волі з дитинства вживав тількі рослинну їжу і козине молоко, м"ясо міг зїсти хібащо 1 раз на рік якщо повезе. Не скажу що мому організму щось нехватало, навіть навпвки я був здоровим жвавим хлопцем. На даний момент я вживаю практично всю їжу, але стараюсь не вживати кетчупів майонезів напівфабрикатів і остальної хімії з супермаркетів ( крім пива).

На мій погляд в вегетеріанстві немає нічого поганого, просто людина вирішує вживати корисну рослинну їжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ почитай гілку вже обговорювали ці фото,а комент до відео таіс не в тему. А ще фотошоп-він такий фотошоп(http://vadim-proskurin.livejournal.com/571991.html?nojs=1).Крім того в дієту Маккейт входить мясо та риба.Хоча за її дієтою тримають форму Демі Мур,Мадонна,Шарліз Терон,Дж.Аністон та ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти читаєш поміж букв. Інтернет - він такий інтернет.

На даному етапі свого життя, я без м'яса його (життя) не уявляю. Намагалися колись постити. Купували сою (биточки соєві і т.п.)...... гуано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казав мій дядько: "В офісі папірці перекладати - то можна і за двома морквинами цілий день прожити, а ти спробуй зміну в шахті або на лісоповалі від№?!%ти, і без м'яса".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивні ви люди народ))))) Хто хоть задумувався для чого то є "вегетаріанство"???

як правильно було написано від**аш в шахті день без мяса. Людина залежна від своїх потреб фізичних.

Так склалось, що мясоїди почувають себе комфортно коли зїдять мяса. А коли не зїдять? що відбувається? Організм починає чиститись, людину фізично ламає, хочеться мяса, організм чиститься і переходить на інший рівень харчування, інша мікрофлора в організмі, яка навіть за місяць не утворюється. А рівень той залежить від саме морального сприйняття вами їжі, а мясо це найнижчий рівень морального сприйняття.

Бо людина нажерлась не думаючи і типу добре, бо там є елементи для організму, а потім не ведучи активний спосіб життя, не розганяючи їжу по організму,

не стимулюючи правильний обмін речовин, через років так 30 розуміє, що там десь заболіло, там десь ще щось і тд і тп.

В кожного свій досвід харчування, вибирати кожному своє.

Як казав один вегетаріанець, спочатку я не міг їсти того буряка червоного, вернуло мене від нього. А зараз це для мене делікатес. Бо найкраще очищає організм, точніше кров в організмі - це сирий буряк. А організм людини ніколи не хворіє в тих місцях де є доступ чистої крові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти читаєш поміж букв. Інтернет - він такий інтернет.

На даному етапі свого життя, я без м'яса його (життя) не уявляю. Намагалися колись постити. Купували сою (биточки соєві і т.п.)...... гуано...

Тут підтримаю,соя-повне гуано і вживати її нікому не рекомендую.Але твій приклад знову доводить,що без штудіювання матчасті і без підтримки спєців не варто експериментувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казав мій дядько: "В офісі папірці перекладати - то можна і за двома морквинами цілий день прожити, а ти спробуй зміну в шахті або на лісоповалі від№?!%ти, і без м'яса".

Ми вже тут говорили,що вченими доведено про більшу енергозатратність розумової праці,ніж фізичної.

Крім того,повторюся,чомусь у багатьох хибна думка про скудність і несмачність раціону вегетаріанців.Чому двома морквинами?Я не наїдаюсь двома морквинами.Я їм перше,друге,десерт і кампот))).І ледь дихаю.

А стосовно шахти ще прокоментую.

Робота в шахті діє на людину гнітюче й викликає депресію.Якшо в раціоні присутнє мясо,то воно підсилює депресію і гнітючість.

Тому в більшості виникає природнє бажання зняти стрес і тут їм вкладають в руки пляшку горілки або пива-коло замкнулось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не вегетаріанка, але до вегетаріанців ставлюся нормально.

у мене подруга м'яса не вживає, а ще - мріє відкрити круте вегетаріанське кафе, у Львові, правда.

до речі, цікаво, в Луцьку ж таких спеціалізованих закладів нема? чи є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

папірці секретутки перекладають!))) а от вони і створили цей тупий стереотип, що тре жити за чашкою чаю чи двома морквинами.

І в них нічо не виходить бо роблять то вони не для здорового життя, а щоб вести скажем мяко нездоровий спосіб життя по ночам, а в більшості випадків цілодобово)

плюс штукатурки накладуть на себе, аж страшно стає від такої вегетаріанки)))

у мене подруга м'яса не вживає, а ще - мріє відкрити круте вегетаріанське кафе, у Львові, правда.

до речі, цікаво, в Луцьку ж таких спеціалізованих закладів нема? чи є?

в Луцьку нема. Я казав одному свому другу про кафе вегетаріанства, що це буде перспективна річ, так йому смішно стало, не розуміє.

Ідея кльова, тре втілювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут підтримаю,соя-повне гуано і вживати її нікому не рекомендую.Але твій приклад знову доводить,що без штудіювання матчасті і без підтримки спєців не варто експериментувати.

Кхм кхм. Ви пробували продукти з дійсно сої, а не те, що продається в нас?

Оті биточки, я навіть не можу сказати з чого вони виготовлені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще не так давно взяв курс на сироїдство. В принципі тема дуже важлива, і чим далі тим більше стає прихильників цього напрямку. Основна причина в тому, що практично всі галузі, мясні, молочні і т.д...та будь що....кругом все фарщирується хімією, антибіотиками, гормонами. куда не ткни пальцем - кругом все з хімією, і чим далі тим більше. можна з піною доказувати що всі ми параноїки і т.д....кожен всерівно залишиться при своїй думці)

я тут одним оком дивився попередні пости...і вже не буду згадувати як починається ломка в людей коли їм не давати мяса і т.д. Молоко це взагалі окрема тема :D

у мене подруга м'яса не вживає, а ще - мріє відкрити круте вегетаріанське кафе, у Львові, правда.

до речі, цікаво, в Луцьку ж таких спеціалізованих закладів нема? чи є?

в Луцьку нема. Я казав одному свому другу про кафе вегетаріанства, що це буде перспективна річ, так йому смішно стало, не розуміє.

Ідея кльова, тре втілювати.

тут он не в кожному супермаркеті можна взагалі хоть щось сире, їстивне знайти важко. щоб відкривати кафе.....хочаб просто магазинчик нормальний з фруктами овочами просто)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мясоїди вважають вегетаріанців диваками і навпаки. Що думають ці дві групи про тих хто харчується енергією сонця ? Ото ж бо і воно, у кожного своя правда.

Мясо не протиречить інстинкту - Це можна зїсти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут підтримаю,соя-повне гуано і вживати її нікому не рекомендую.Але твій приклад знову доводить,що без штудіювання матчасті і без підтримки спєців не варто експериментувати.

Кхм кхм. Ви пробували продукти з дійсно сої, а не те, що продається в нас?

Оті биточки, я навіть не можу сказати з чого вони виготовлені

Так,пробував,якийсь час в нас соя росла на дачі.З неї робили і молоко і котлети і сир.

Але соя не найкращий продукт по суті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, трохи не туди, але вегетаріанці можливо "в темі". Хочу зробити хумус і фалафелі. Де у Луцьку купити нут за адекватною ціною? Знайшов в Сільпо і Там Тамі за ціною близько 20грн. за 400 грам. ІМХО, це грабіж чистої води. Посадив би в себе, але в нашій місцевості він, швидше за все, не виросте, тепло йому треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі, трохи не туди, але вегетаріанці можливо "в темі". Хочу зробити хумус і фалафелі. Де у Луцьку купити нут за адекватною ціною? Знайшов в Сільпо і Там Тамі за ціною близько 20грн. за 400 грам. ІМХО, це грабіж чистої води. Посадив би в себе, але в нашій місцевості він, швидше за все, не виросте, тепло йому треба.

у "кришнаитов" ЦентВедическойКультуры (кажется правильно написал) есть ларёчек, там и НУТ и еще много всякого такого

вот сфотканое расписание и контакты

post-4-0-21940800-1366056741_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NetSerpent, vegetus.com.ua

Там повно всяких круп. Перевірено, проростають.

Новою Поштою за 2-3 дні доставлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нут на варшавці продається.точка з крупами і сухофруктами як іти від соборнрсті справа,на перехресті перед воротами.ціна 25 грн/кг. саме вчора хумус робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До слова про хумус. Хто постить, досить смачна і помічна страва.

Поділюсь своїм рецептом:замочити нут на ніч/добу,промити.Засипати в блендер.долити рослинної олії(оливкова,кукурудзяна,соняшникова домашня,суміш олій),сіль,перець ч.мелений,коріандр мелений,можна трішки для "злості" мелених зерен гірчиці,грибна трава мелена,базилік мелений,сік лимону.Часник або цибуля,хто вживає,бо я заміняю асафетидою.Куркума,мелене листя карі.Змішувати до отримання напівгустої пасти.Всі приправи і спеції додаються в залежності від вашого смаку.

Можна їсти просто так,а можна мазати на грінки чи лаваші.Смачного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарячі фінскі хлопаки Гетто і Декстер, розказуйте що кому їсти на підвищених тонах в приваті.

Оскільки в темі вже по другому кругу почали викладати картинки і меми, а також деякі персонажі вдруге почали всім розказувати як вони люблять мясо, то дозволю собі нагадати, що тема про вегетаріанство. Це не тема "відпишись тут хто любить мясо, або пни вегетераіанця".

Щодо реплік аля "вони розказують як правильно жити". Ніде крім цієї гілки вони не тулять де треба і не треба свій спосіб життя, на відміну від особливо протестуючих. Якщо у вас ніжна і крихка внутрішня організація, то проходьте в стороні від тем, які вас не стосуються.

Тут обговорюється вегетаріанство і все навколо цієї теми, а також конструктивний діалог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...