Jump to content

У Луцьку відкривається приватна школа

Korting

Recommended Posts

Спеціалізована школа І–ІІІ ступенів «Скарбниця мудрості» уже з 1 вересня відчинить двері у світ науки першокласникам. Світлі класи з новенькими меблями вже чекають на дітлахів. Про цей освітній заклад розмовляємо із директором «Скарбниці мудрості» Сергієм ГОПАНЧУКОМ.

http://www.simya.com.ua/articles/59/

• Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Саме цікаве із сказаного директором ось це.

"– Оскільки ми поки що не маємо ліцензії, то з батьками уклали таку собі угоду: вони подають документи до нас і ще в одну школу міста, скажімо так, для підстрахування. Закон дозволяє це робити."

Спеціалізована школа І–ІІІ ступенів «Скарбниця мудрості» уже з 1 вересня відчинить двері у світ науки першокласникам. Світлі класи з новенькими меблями вже чекають на дітлахів. Про цей освітній заклад розмовляємо із директором «Скарбниці мудрості» Сергієм ГОПАНЧУКОМ.

http://www.simya.com.ua/articles/59/

Я так розумію що це типу євангельська школа???

Це щоб вже дітей самого ранішнього віку зомбувати???

Это братцы НАЧАЛО - КОНЦА !!!

Обгрунтуйте.

Бесплатная Школа и так ДАЛЕКО не бесплатная, а тут ещё и платная. Я конечно понимаю что это благое начало и будет изначально звучать лозунг " наши впускники будут иметь знаний больше ". Но давайте поразмыслим не лукавя.

Кто сдаст за N-количество денег туда своего ребёнка, - правильно ПАПИК (типа безголосой АЛИНЫ ГРОСУ)

И что он захочнет получить взамен своих денег --- правильно --- КРАСНЫЙ ДИПЛОМ (ну или СинеГолубой)

Что произойдёт потом --- не трудно догадаться --- сокращение гос.школ и тотальная продажа аттестатов.

Пока у нас в стране есть (условно) бесплатное обучение (среднее образование) лицензии на выдачу (продажу) аттестатов частным лицам - Нужно ЗАПРЕТИТЬ.

Учите наздоровье - на правах репититорства....

Это братцы НАЧАЛО - КОНЦА !!!

Обгрунтуйте.

Бесплатная Школа и так ДАЛЕКО не бесплатная, а тут ещё и платная.

Це не платна я так зрозумів школа, а приватна, де будуть вести уроки вчителі євангелісти!

якщо модер завітають - прохання почистити цей і попередні пости, які ніц не несусь. Тему створили для обговорення я так розумію, а не для набивання кількості повідомлень тупими висловами типу "початок кінця".

якщо модер завітають - прохання почистити цей і попередні пости, які ніц не несусь. Тему створили для обговорення я так розумію, а не для набивання кількості повідомлень тупими висловами типу "початок кінця".

Ну дружищще во-первых ты случайно попал в раздел "Lutsk.talks" а здесь не запрещено базарить.

А во-вторых если ты не понял этого выражения, то читай дальше (обоснование).

В-тридцать-пятых мне набивания не нужны, за это денег не дают.

to Zheny@: ВУЗ - это Высшее Учебное Заведение , а школа это БАЗОВОЕ ---- улови разницу.

DarkMonk, іменно! Як буде вчити мою дитину вчителька, яка отримує 1,5К грн., і думає КОЛИ САМЕ вона їх отримує.

І як буде вчити вчителька, яка 101% отримає свої 2-2,5К грн вчасно. І не буде в неї голова про це боліти. Яка не буде думати що на ремонт класу потрібно гроші, на наочність.. і т.п.

І вона знатиме, що батьки від неї за свої гроші вимагатимуть і знань і поваги і т.д.!!! А не "ти придурок чого по класу бігаєш?"...

Це як в твоїй роботі: прийде клієнт чи ні, заробиш чи ні. А коли ставка - роби собі. 100% отримаєш гроші і голова не болить. (Грубий приклад) .

DarkMonk, іменно! Як буде вчити мою дитину вчителька, яка отримує 1,5К грн., і думає КОЛИ САМЕ вона їх отримує.

І як буде вчити вчителька, яка 101% отримає свої 2-2,5К грн вчасно. І не буде в неї голова про це боліти. Яка не буде думати що на ремонт класу потрібно гроші, на наочність.. і т.п.

І вона знатиме, що батьки від неї за свої гроші вимагатимуть і знань і поваги і т.д.!!! А не "ти придурок чого по класу бігаєш?"...

Це як в твоїй роботі: прийде клієнт чи ні, заробиш чи ні. А коли ставка - роби собі. 100% отримаєш гроші і голова не болить. (Грубий приклад) .

Які гроші хто буде платити євангелістам, вони там будуть працювати за те щоб спастися від страшного суду і т.п.

to Zheny@: Тебя как и меня учили условно бесплатно и что фигово? Кто хочет - ищет возможность, кто не хочет ищет пичины. Ты ведь понимаешь что стоит только дать палец, откусят руку по самые "яелы". Директору у которого самые модные учителя будет абсолютно до-балды, что знают ученики, главное бабло. А Государство (Украина) скажет так, "ну если ребёнок (родители) купили аттестат - то он не поступит в ВУЗ". Поступит --- поверьте с баблом поступит. Но я говорю про БАЗОВЫЕ знания. Какие нафиг знания будут у МАЖОРОВ! Сейчас им их бесплатно вбивают в башку, а с образованием этих школ - можно будет купить "бумажку". Как водительские права --- не обучаясь. И потом армия "тупых" с красными дипломами будет руководить хлеборобами. Я конечно утрирую и не всё так плохо, но плохо будет - это точно.

Це ж саме можна сказати і про вузи. Але ж не забувай про ОБОВ'ЯЗКОВУ державну програму. Хто її відмінить.

Я так розумію, що платитиму за комфорт. Зручність. А не за оцінки!

Чому ти одразу про купівлю навчання?

Це ж саме можна сказати і про вузи. Але ж не забувай про ОБОВ'ЯЗКОВУ державну програму. Хто її відмінить.

Чому ти одразу про купівлю навчання?

Ну если я правильно понял, то дача лицензии подразумевает продажу аттестатов, то есть --- оценок и потом "касного аттестата". Другими словами - бедные получают знания и аттестат (в бесплатных неудобных школах) , МАЖОРЫ - просто "красный аттестат" которым можно гордиться.

ЗЫ. А потом мы удивляемся откуда у ДЕПУТАТА -- Писькина - 8 средних образований, 25 высших, а также 5 ходок и Гарвард.

Це не платна я так зрозумів школа, а приватна, де будуть вести уроки вчителі євангелісти!

Слово Боже по ціні, нижче ринкової, чи як?)

Жень, дитина як захоче вчитися, вона буде вчитися всюди. Обов"язкова програма що, краще

засвоюється не на дерев"яних стільчиках, а на диванах у стилі рококо?

Ти не правильно зрозумів. За гроші ЗНО не купиш! Повір. :)

Я зрозумів, що саме школа, звичайна, тільки працівники не державні. І ЗП не державна. І умови праці та навчання теж такі самі.

Не стільчики зараз у школах, на яких ще я сидів у першому класі! А все нове. Зручне.

Була у Луцьку колись "Маленька школа" - хто водив дітей - задоволені. Я особисто знаю тих дітей, ніфіга ніхто там не продавав. (типу корочок).

засвоюється не на дерев"яних стільчиках, а на диванах у стилі рококо?

Коли дупою відчуваєш усі цвяшки на стільці, якось не про навчання думається. Чи коли грошей немає у школи на лампочку і дитина за рік мусить носити окуляри. Чи подерті штани і колготи від тих же стільців. Ти маєш дітей? Якщо ні - то дарма вступила в суперечку. Без образ.

Домисли, домисли....

Пройде років 5-10 - буде видно результати, також буде ясно, втримається цей заклад на плаву чи ні, а зараз можна фантазувати, що завгодно...

Жень, є у мене синок, якраз цьогоріч у школу іде. І у маленьку школу я його водила.

А сама вчилася в звичайній школі і колготки дерла, і опалення часом вмикали невчасно.

То не завадило мені з золотою медаллю її закінчити.

Я не проти приватних шкіл, я проти хитрож*пості:

А потом мы удивляемся откуда у ДЕПУТАТА -- Писькина - 8 средних образований, 25 высших, а также 5 ходок и Гарвард

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...