Перейти до змісту

Суд на Тимошенко


solnishko

Рекомендовані повідомлення

Пам’ятається не так давно ми вже не дозволили заарештувати Юлю.

Аж цікаво стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

Пам’ятається не так давно ми вже не дозволили заарештувати Юлю.

Аж цікаво стало.

МИ, УКРАЪНЦЫ!!!

:D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам’ятається не так давно ми вже не дозволили заарештувати Юлю.

Аж цікаво стало.

Ну от і приєднуйся до всебордівської акції непокори :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дарма її ще Леонід Данилович не упік за грати.

А хто ж би тоді працював, поки вони балакають, блокують, байдикують???

А взагалі то думаю що якби реально було б за що то вже давно б посадили.

Або ж інший варіант, є за що, і посадити можна, але не садили тому, що коли вона прийшла б до влади то пересаджала б їх. Тіпа такий неоглашаємий пакт про ненапад, всі крадуть, обвиняють в тому інших, але не садять бо сядуть й самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий пакт) ти знаєш))

Я суджу по тому, що після початку процесів над Луценком та Тимошенко, багато політиків на різних ток-шоу заявили що влада відкрила скриньку пандори, і такі самі дії тепер чекатимуть на них. Отже до цього моменту значить політики брали до уваги фактор: посадиш ти - посадять тебе. Адже у всіх їх рильце в пушку, і шафи ломляться від скелетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "Правді" виклали журналістську "стенограму" вчорашнього суду, не можу втриматись від цитування особо-ярких моментів на яких мало не просльозився:

Залишившись і тут без відповіді, Кирєєв поцікавився станом здоров'я. Обвинувачена знову зіграла на межі фолу.

- Достатньо, щоб покінчити з вашою мафією, - впевнено відповіла вона, чим викликала чергові овації.

- Це цікаво, хто ще тут мафія, - вирішила втрутитися в дискусію Інна Богословська.

- А ти, відьма, рота закрий! - накинулися на неї прихильниці Тимошенко.

- Я хочу зробити заяву, що в мене є диктофонний запис, що Богословська обізвала народ бидлом, - сказав хтось з депутатів.

- Назвіть себе? - сурово запитав Кирєєв зали.

Видно, запідозривши, що зараз його і виведуть з суду, баламут промовчав. Натомість хтось з залу жартома кинув: "Богословська".

Так цей жарт і закріпився. Протягом дев'яти годин суду, хто б не порушував спокій на засіданні, на суровий запит судді, хто це зробив, відповідь була одна: "Богословська!"

- Богословська, а де каструлі? - засміявся один з депутатів, згадуючи скандал з орендованим нею будинком.
- Пане судья, будь ласка, колядуйте гучнійше, нічого не чути! - час від часу переривали його присутні в залі.

Існує думка що стратегія Тимошенко затягнути судову справу до осені, якщо така кумедія почалася з самої першої серії, то думаю українським "Камедіклабам" та "Файним Юкрайнам" пора задуматись про зміну діяльності перед перспективою розорення. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дивиться хтось?

http://5.ua/live/

а що, на ТБ інші розважальні шоу кінчились?

Чим тобі це не подобається?

Така реалістична гра!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і приєднуйся до всебордівської акції непокори :D

Приєднаюся, обов'язково. Скажи тільки де і до кого. Де відбувалося "перше відстоювання" Юлі, хто відстоював, як відстоював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут

З власних спостережень:

Дивують умови проведення засідання..Якесь тісне приміщення, з купою журналістів,

суддя спітнілий і знервований. Невже у судах, де розглядаються справи

колишніх перших осіб немає кондиціонерів? Якось дуже показово і жалюгідно.

А яка різниця в яких умовах впаяють строк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Печерського райсуду Києва правоохоронні органи почали стягувати спеціальні автомобілі для перевезення затриманих.

Як повідомляє прес-служба "Батьківщини", кілька автозаків розмістили біля автобусів з працівниками спецпідрозділів, які блокують мітинг прихильників екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

У залі судових засідань за спиною у Тимошенко та її захисника Сергія Власенка після оголошення перерви з’явилися 12 працівників МВС, яких до перерви там не було.

Ще два працівника МВС стоять зі сторони звинувачення, зазначає прес-служба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де відбувалося "перше відстоювання" Юлі, хто відстоював, як відстоював?

Прямо заставив копирсатися у стоках категорії "політика", я сумлінно перерив 4 сторінки, видно тему видалили, називалась вона щось подібне "Тимошенко хочуть закрити", там ми одразу наробили лемету та гвалту, і Юлю одразу відпустили з прокуратури. саме завдяки нам ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прямо заставив копирсатися у стоках категорії "політика", я сумлінно перерив 4 сторінки, видно тему видалили, називалась вона щось подібне "Тимошенко хочуть закрити", там ми одразу наробили лемету та гвалту, і Юлю одразу відпустили з прокуратури. саме завдяки нам ^_^

facepalm.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подаю новину у стилі самого героя відео Сергія Власенка, захисника Юлії Володимирівни

"Вчора представниками злочинної влади звіряче побито Сергія Власенка !"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подаю новину у стилі самого героя відео Сергія Власенка, захисника Юлії Володимирівни

"Вчора представниками злочинної влади звіряче побито Сергія Власенка !"

Добавил: buimola

30 сентября [2010] в 11:03

Ролик выложен на канале пользователя YouTube Натальи Окунской, бывшей супруги Власенко, с которой и Сергея Власенко в настоящий момент идут судебные разбирательства.

Окунская сопроводила ролик следующим текстом: "Спасибо добрым людям , которые зная о моей беде решили подбросить мне такой материал. Как видите , народный депутат БЮТа и заслуженный юрист может бить только Женщину ! А в Мужском поединке только машет руками , как девочка . Учитывая депутатскую неприкосновенность , возникает вопрос "Почему народный депутат не обратился в милицию после такого позорного избиения в публичном месте?" Ответ "Да потому , что он прекрасно знает , что Получил по делу !"

Еще раз огромная благодарность тем , кто помогает мне и моим детям добиться справедливости в этом непростом деле, где чиновник перешел грань морали и обычных человеческих ценностей. Со своей стороны добавлю, что у меня не осталось выхода и я буду защищать покой своих детей до конца!".

В настоящее время выясняются подробности инцидента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За фактом погроз народному депутатові Інні Богословській порушено кримінальну справу.

Як повідомляє прес-служба МВС, у суботу Богословська звернулася до міліції із заявою про скоєння злочину.

У заяві вона зазначає, що на її адресу з 24 травня надходять погрози вбивством, які також розповсюджуються у мережі Інтернет.

Шухер потсони, бігом тремо свої пости...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дивиться хтось?

http://5.ua/live/

а що, на ТБ інші розважальні шоу кінчились?

Чим тобі це не подобається?

Така реалістична гра!)

Давно вже пора надати Печерському районному суду Києва статус реаліті-шоу.

Неудачей закончилась попытка Юлии Тимошенко превратить судебное заседание в пиар-акцию. По итогам первого дня слушаний она проиграла по очкам Инне Богословской – победительнице эротического конкурса «Мокрые футболки».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь кожне її судове засідання на ТВІ :) цікаво мені, шо буде далі, как сериал, :D но з неї я бачив там реально знущаються слова не дадуть сказати, приміщення таке мале вибирають що моїх дві кімнати і то вже більші, а суддя з вигляду таке тупе чудо і абсолютний неадекват, одразу видно що суд уже давно проплачений реальними пацанами, а з неї намагаються дурочку зробити, щоб нікому не мішала то її довіку будуть по суду водити, поки не здасться !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За фактом погроз народному депутатові Інні Богословській порушено кримінальну справу.

Як повідомляє прес-служба МВС, у суботу Богословська звернулася до міліції із заявою про скоєння злочину.

У заяві вона зазначає, що на її адресу з 24 травня надходять погрози вбивством, які також розповсюджуються у мережі Інтернет.

Шухер потсони, бігом тремо свої пости...

злякалась за свою піську ! :D :D

О! Агов! мелиционери, граждани пракуравтури, Сотрудники Большого Унитаза , Я іду убивать Інну(ляжу.під.кого.хоч) Богословську, буду как зорро чистить Украину от шалав политических, может потом и до Яника дойду отправлю его по статте за изнасилования в американскую тюрьму пусть там из него петушка зделают ! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

злякалась за свою піську !...

Ще один з

"рождьонних 26 апрєля"

який ставить знак оклику через пробіл після слова :blink: .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...