Перейти до змісту

Хто шо курить?


gyry

Яку марку сигарет ви палите?  

73 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

1. что такое сигарета? это палочка с огоньком с одной стороны и самоубийцэй - с другой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не палю, але пробував. Тому кажу що закордоном все ніштяк тобіш на смак а у нас повний фуфел, більш-менш непоганий Давідоф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Серёга проснётся - ещё не такого понаписывает

Ага, напомни как называется тот процесс, который используется для перемещение дыма из очага тления табака в смеси с мусором в легкие через трубочку зажатую в губах. ;)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот вам социальная реклама на тему топика :)

post-32-1133918206.jpg

лично от себя добавлю, что уже пять лет как занимаюсь самообманом - курю R1 Minima по 2-3 сигареты в нормальные дни и по пачке в пятницу вечером :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курил 5 лет (начиная по моему с 8-го класса). Особо злосно на 1 курсе киевского универа (так как контроля не было) :) По возвращении крепко задумался и бросил... стало жалко уходящих в дым денег... или здоровья, уходящего туда же... Поэтому не курю - чему несказанно рад :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Во-во... всеми четырьмя (!) руками и ногами поддерживаю тех, кто не курят! Респект :D И я тоже не курю... :D принципиально! Лет в 14 мене мамочка сказала (когда я вечно домой приходила и от мну табаком пахло... :D ведь почти все друзья курят!), мол, хочеш курить - кури! :D Только покупай нормальные фильтровые сигареты и не нычкуйся по подворотням, чтобы затянуться... Вот и желание даже попробывать отпало :P ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто цікаво яким сигаретам надають перевагу наші форумчани?

<{POST_SNAPBACK}>

афтар выпей йоду

ты травиш и сипя и других ни в чем не виноватых окружающих

СЛАВА УКРАИНЕ и ВРУ за ЗУ против курения

:naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б цікаво було б опитування хто скільки за компом сидить ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Це риторичне запитання:blush:) До речі... В когось же підпис такий, здається, був: в тюрьме столько не сидят, сколько вы в Интернете...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б цікаво було б опитування хто скільки за компом сидить :blush:

создавай опрос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Палю з 14 рокі. Два раза кидав. Перший на спір на рік. Другий просто так на 3. В совдеповські часи було краще вибирати сигарети, потому как вибору практично то й не було. В основному з сигарет були совдеповські, кубинські, болгарські та "Золоте руно", які потрібно виділити в окрему категорію як вид, тому що були ароматизованими. Тоді палив Космос Кишинівський вбо Гроднєнський. Коли настали скрутні часи для наший табачок, приходилося переходити на Орбіту, Львів, потім на Експрес та Прилуки. Болгарський не палив ніяких крім БТ та Фенікса. Коли в магазинах закінчилися всі крім Кубинських та "Золотого руна, курив Кубинські Лігерос та Партагас, благо коштували вони 20 коп за пачку. До речі, класні сигарети були. Крепкі жуть, зате Лігерос з фільтром, а Партагас без, але з солодкуватим папером. Тютюн суперський був. Хоча й залежувались на складах ці сигарети ще мабуть з часів самого Іосифа Вісаріоновича.

Потім настала пора "Золотого руна", але ця пора тривала довго, оскільки навіть завзятий курець більше однієї пачки скурити не міг: шо сигарету палиш, що гниле яблуко хаваєш - одна фігня.

Я тоді вже якраз перейшов у старші класи і почав палити "легально", частенько подорожував по СРСР, літом літав в Казахстан до родичів. Оскільки там не було такої кризи з сигаретами, то їдучи звідти запасався ними для себе і для того парня, тобто для друзів Азербайджанськими сигаретами. Але вони були чуть кращі від "Руна". В 89 році, коли черговий раз летів на канікули в Казахстан, відкрив для себе супермаркет валютний в аеропорту "Шеремєтьєво-2". Оце було щастя. Накупляв тоді там "недорогих" Camel без фільтра. Натурних. З того часу старався по можливості палити саме ці сигарети.

Коли працював в Києві, частенько ходив на ринок "Юность" за сигаретами. Єдине місце, де можна гарантовано придбати натурні сигарети, правда потрібно натрапити. Стоять там мамусі та бабусі мореманів, які з рейсів тарабанять сигарети контрабасом. Там можна було знайти все і значно дешевше ніж в ларьках в "трубі". Для прикладу: кубинські сигарети "Habbano" купляв по 5 грн., в "трубі" вони ж коштували вже 12. В 2000 друг присадив мене на сигаретний тютюн. Благо в Києві його продають майже в кожному ларьку. Натуральний голандський, існують всі типи, від крепкого до легкого.

Палити в той період став значно менше. Пачка тютюну коштувала 12-15 грн., вміст приблизно 2,5 пачки, судячи з паперу, який придавався в комплекті. Замість 1,5 пачки сигарет став викурювати 4 шт. за день. Економія. Бажання палити частіше не виникало з кількох причин: 1. Просто не хотілося частіше. 2. Коли йдеш по вулиці, то не сильно то й розженешся скрутити собі сигарету.

Палив тютюн, поки не приїхав в Луцьк. Потім перейшов на West full flower, потім на Ультру, а зараз стараюся палити ті сигарети, марки яких щойно випустили і вони не встигла зпохабитись, тому що навіть Мальборо українське в порівнянні навіть з російським порядка на 2 гірше. Часто палю Кент, але привязаності до якоїсь з марок фактично немає. Не консерватор я в плані вибору марки сигарет, Українська тютюнова промисловість ще не доросла до випуску якісних сигарет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хм а я як курив так і курю.

Мож тоже до бабки сходити? в район красного :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не курю, навіть не пробував! Взагалі я злісний противник цигарок. Злісний до такого, що мої друзі в моїй присутності не наважуються закурити! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех ну а я можу покурити коли є час і настрій, але шо цікаво мене це взагалі не втягує, тобто немає звикання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходи! І грошей менше витрачати будеш і часу стане більше!

часу скільки було, стільки і залишиться, просто він суб*єктивно РР-ОО-ЗЗ-ТТ-ЯЯ-НН-ЕЕ-ТТ-ЬЬ-СС-ЯЯ...... :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...