Перейти до змісту

Хто шо курить?


gyry

Яку марку сигарет ви палите?  

73 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори
Хм а я як курив так і курю.

Мож тоже до бабки сходити? в район красного :beer:)

Да ну нафик ту бабку. Лучше пайдем на 10 грн пива бахнем ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... как-то икс.надцать лет назад в Москве, на Лужниках увидал первый раз табачный "киоск".... по сравнению с ним все наши Волыньтабаковские точки нервно курят весь свой табак в сторонке, глядя снизу вверх!..

Кароче, меня поперло... прикупил се "Sobranie" пару пачек, то-сё прикольное и пачку голландского табаку для трубок, вишневого!

С тех пор понеслась курительная эпопея.... трубок с тех пор поменял с десяток!..

нынче любимый табак всем известный Capitanовский Cherry...

Хотя сигареты тоже курю, от этого никуда не денешься(да и в последнее время где-то пропал черри на пару недель), предпочитаю R1 или Marlboro Light...

Трубка сейчас от фирмы "Вереск", что в Киеве... ручной работы....кстати, еще при союзе была крупнейшим экспортером таких изделий.

А старые - прикуренные - предпочитаю дарить друзьям :)

ЗЫ я тоже лучше на пиво сходю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дай адресок (бабкі)

Бабка, нажаль, померла вже.

Не дочекалась поки я зберу автобус бажаючих.

Так що "відкат" неможливий...

А бабка замовляла не тільки від паління. Один знайомий хотів від дівчат замовитись.

Так зараз радий, що не встиг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Я теж не палю. І дуже радий, що більшість форумчан не палять.

Але зараз спостерігається тенденція до того, що чоловіки відмовляються від паління, тоді як жінки навпаки палять. Буквально минулого тижня відпочивали компанією в парку. Нас було восьмеро (4*4) :) .Так з усієї компанії палили тільки 3-є дівчат. :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно що форумчани не люблять халяви та не "стреляють" сигарети.

Хай живе чесний курець!!! Ура!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"каждый сходит с ума по-своему" подумал я и пошёл пить кофе под сигаретку... а вооще-то жить вредно - от этого умирают!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може баян, але все ж гарний вислів: "Курить вредно, пить противно, а умереть здоровым - обидно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, котрі думають, що „курити потрібно більше”, і ті, хто думає, що „курити потрібно менше”, сходяться в одному: курити – потрібно :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, но когда заходишь в заведение типа "Zefir" то НЕ затянуться просто НЕВОЗМОЖНО!

Иногда беру кальян а иногда простой Парламент. (на крайний случай - Marlboro).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...