Перейти до змісту

5 звезд на Свитязе


Skipper

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые товарищи бордовцы, подскажите такую вещь.

Есть ли на Шацких озерах условия проживания выше средних? Типа отдельный домик со всеми удобствами (в семье маленький ребенок) или небольшой пансионат. Интересует, чтобы было не в Шацке, как Гранд Персона, а именно на воде! Цена не принципиальна.

Если знаете о таком, то оставляйте здесь контакты комендантов/хозяев.

Всем благодарности за комменты!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та от на базі ВДУ кажуть вже побудували котеджі.

Але наскільки я знаю там без харчування (можливо помиляюсь) бо казали, що котедж розрахований на дві сімї і є кухня де готувати. В студентських колибах номери з триразовим харчуванням (шведський стіл).

Позаминулого літа бачив як їх добудовували (гарні будиночки)і вже здають.

Цін для посторонніх незнаю. Взнавайте в ВДУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно є не пам"ятаю назви бази в с.Світязь. Треба в бувшого шефа запитати він там відпочивав у 2007 р. Ціна була порядку 50 у.о. з людини. І теж був з маленькою дитиною.

Якщо не терміново взнаю детальніше відпишу в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

База автомобіліст. В вдорі бесідка, мангал. Є столова, де гарно і відносно не дорого годують. Душ з гарячою водою і туалети на скільки я памятаю тільки на території, але буквально пара метрів. Сама їду туди цього літа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пансіонат "Шацькі озера". Там є нові корпуса зі всіма зручностями за декілька метрів від озера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких варіантів є багато.

На гряді є викуплені бази з новими будиночками з брусу. Старенька але охайна Феміда.

На Пісочному (де Лісова пісня) є декілька нових комплексів.

Туди просто потрібно поїхати і на місці домовитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так. На самій турбазі є відремонтовані корпуси з дуже гарними умовами. Але не знаю що там зараз робиться, бо щось той "Волиньтурист" штормить, влада там міняється, то невідомо, що там в чиїх руках і як воно зараз функціонує.

http://www.ukrproftour.kiev.ua/003_002.php?do=004

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

База "Автомобіліст" - відносно не погана. Сама там відпочивала кілька разів і знову буду. Тихо, спокійно, недорого. Хоча її аж ніяк не назвеш "5-ти зірковою". Мінус - у них не має власного пляжу, потрібно ходити або на пляж турбази або ВНУ. В ВНУ не погано і пляж під боком. На турбазі хоч і зробили ремонт, але переважна більшість корпусів страшнючі. В селі Світязь є достатня кількість приватних садиб, там умови кращі, ціни різні, але проблема з пляжами. На Гряді, як на мене, шумно і людно. Вибір є, але скрізь свої нюанси. Радила б бронювати наперед кілька місць і потім вже на місці обирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось наприклад - тиць

це ціни за добу? :sq_ye: "таріффен хох залупірд" (с) Гітлер і Скайп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю чудове місце в селі Світязь. Навіть критий басейн в дворі є, дитячий майданчик з пісочницею і качельками. все огороджено, чистенько і дорого. За добу в 2009 році ми платили 1200 грн. Озеро через дорогу, людей небагато. Знаходиться подвірячко в кінці села по дорозі на турбазу. Номер зможу написати після вихідних. А можна ще схоже переглянути тут http://www.svitjaz.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшла на сайті контакти і фотки того місця, де ми відпочивали. Дуже раджу.http://blue-lake.com.ua/infusions/catalog/house_17.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшла на сайті контакти і фотки того місця, де ми відпочивали. Дуже раджу.http://blue-lake.com.ua/infusions/catalog/house_17.htm

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Гряде есть неплохая база "Феникс", там можно и с трехразовым питанием брать номера :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поруч пансіонату "Шацькі озера" є база "Люцимер". Повністю загороджена, з усіма зручностями (кондиціонери, душові і т.д.), окрім харчування. Але буквально пару метрів в пансіонаті є гарячі обіди.

Цікавилась минулої неділі, були вільні номери на дві персони по 300 грн. і по 400 грн. А окремі будиночки на дві спальні за 800 грн. Там і дитячий майданчик і крита парковка для авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя подруга здає квартиру на території бази "Лісова Пісня".

Квартира двокімнатна, кухня, євроремонт, посуд, чиста постільна білизна, цілодобово гаряча вода, кондиціонер.

Ціна за добу 400 грн.

095-20-601-шістдесят сім

097-380-21-сорок сім

Ірина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...