Перейти до змісту

Де в луцьку якісно і недорого можна заправити кондиціонер?


Рекомендовані повідомлення

Майстер сказав, номер на загал не викладати, тільки по протекції, в приват, тому звиняйте

 

Доречі, по поводу кондиціонера, казав, десь в районі цукеркової фабрики, на Володимирській, є толковий майстер, з прізвиськом *Дід Мороз* :D може хто що чув за нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

Майстер сказав, номер на загал не викладати, тільки по протекції, в приват, тому звиняйте

 

Доречі, по поводу кондиціонера, казав, десь в районі цукеркової фабрики, на Володимирській, є толковий майстер, з прізвиськом *Дід Мороз* :D може хто що чув за нього

Вроді на Нахімова, номера немає, але літом завжди черга в нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Gendruk сказал:

Вроді на Нахімова, номера немає, але літом завжди черга в нього.

ну як показала практика, черга, в наш час, не показник (( Я теж в Теремно, за два тижні записувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у понеділок 05.04 у Сергія (Милуші), зразу видно, що людина знає свою справу. Повністю провірив систему на герметичність і запуск компресора, вентиляторів, заправив фреон 500 грам. За все заплатив 475 грн. Сказав, щоб ще раз під"їхав, коли буде температура повітря вище +25 він безкоштовно провірить ще раз систему кондиціонування.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, romarker сказано:

Був у понеділок 05.04 у Сергія (Милуші), зразу видно, що людина знає свою справу. Повністю провірив систему на герметичність і запуск компресора, вентиляторів, заправив фреон 500 грам. За все заплатив 475 грн. Сказав, щоб ще раз під"їхав, коли буде температура повітря вище +25 він безкоштовно провірить ще раз систему кондиціонування.

Номерок в студію, або в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Номерок в студію, або в приват

Amor на попередній сторінці писав: "я обслуговую кондиціонер тільки в Милушах. Подобається що дуже відповідально ставляться до роботи. Сергій 0506746365" Це я по його рекомендації поїхав до цього майстра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Сьогодні заправляв в автосалоні Міцубісі на Карпенка. За роботу 216 грн плюс 50грн за 100 грам фреону.Вийшло  425 грам   471грн. Це з ПДВ.  Цікаво що кондиціонер холодив, але слабо і на ходу , до +25 вистачало.  А на іншому авто не холодив зовсім, але після заправки 125 грам почав холодити добре.

 Заправляють будь які марки авто, але не ремонтують.

fd59fc7b6470526cdc438ae6dae9056552cf0340

Змінено користувачем Kiolan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 02.04.2021 at 07:26, Amor сказано:

попав в Милуші перший раз почув що спочатку все перевіримо, а потім заправимо.

мій жирний + в карму Сергія.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто попалось на очі
Як самостійно заправити кондиціонер

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Може хто має контакти "мобільних" мастрів по кондиціонерах? 
Бо в мене машина розібрана, мотор викинутий, хочу, щоб хтось з майтрів під'їхав, глянув, сказав, що робити треба, поки весь доступ відкритий...
Бачив машину "мобільна заправка кондиціонерів", на Глушець біля новобудови стояла, з розмотаним обладнанням... Не мав часу зупинитись, порозмовляти, а коли вертався, вже їх там не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 hours ago, jack74 said:

Може хто має контакти "мобильных" мастрів по кондиционерам? 
Бо в мене машина розбрана, мотор викинутий, хочу, щоб хтось с майтрів під'їхав, глянув, с молчанием, що робити треба, поки весь доступ відкритий... Бачив машину "
мобільна заправка кондиціонерів", на Глушець біля новобудови стояла, з розмотаним обладнанням... Не мав часу зупинитись, порозмовляти, а коли вертався, вже їх там не було...

Ловіть його номер 0667920967. Олексій

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...