Перейти до змісту

Де в луцьку якісно і недорого можна заправити кондиціонер?


Рекомендовані повідомлення

Мені ремонтували в Рованцях - бокси біля повороту на Боратин (координати  50.722223, 25.333625)

Міняли сальник і клапан. По грошах 2400 за все.

По часу на 4 дні довше обіцяного (чекали запчастини).

Зараз в спеку все працює без нарікань.

Їхній телефон 066-500-12-00 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.04.2019 at 22:32, Barkas сказано:

Доброго вечора. Хто останнім часом заправляв кондиціонер???? Де...

On 10.05.2019 at 14:24, Barkas сказано:

Заправив в Сергія на Теремнівській. Швидко,якісно і 550 грн

On 25.05.2019 at 16:17, Barkas сказано:

+380505154974 Сергій

On 13.06.2019 at 12:25, Barkas сказано:

Хто ремонтував компрессор кондиціонера))))??? Дее??? І які враження

шось незрозуміло... Ти ж сам вже написав, що "заправив в сергія", і що "швидко, якісно", а тепер знову шукаєш майстра??? Тобто, той "сергій", виявилось, лише "швидко", але не "якісно", чи що?

Чи він лише "заправляє", а діагностикою і ремонтом не займається? ... хоча люди вище писали, що діагностує... Заплутав, короче, і вніс сумніви :) 

 

 

 

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій гарний майстер,але все розписано до 5 липня(((( хоча вже записався,чекаю... А компрессор потік ,бо система не була не заправлена років 6-7,а може і більше, кондиціонер мене не влаштовував,тому і не заправляв,а зараз встановив клімат-контроль і заправив,кайфанув пару тижнів...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

На рахунок ремонту компресора, до кого порадите звернутися? Як Сергій на теремнівській? Мається на увазі як майстер і по цінах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був на Теремнівській, майстрів працює двоє по кондиціонерах, Сергій і його напарник (імені не знаю). У мене перестав холодити кондиціонер, заправили фріон, по ціні вийшло 200 грн.  Вони займаються і ремонтами, паралельно Сергій запаював на іншій машині радіатор.

Змінено користувачем romarker
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В минулому році, десь в травні звернувся на Теремнівську, знайти витік фреону і заправити, тіпа знайшли і заправили, пройшов сезон, на даний момент, хєр шо холодить. Треба зьїздити запитати, що то за ремонт такий, що лише на сезон вистачає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

В минулому році, десь в травні звернувся на Теремнівську, знайти витік фреону і заправити, тіпа знайшли і заправили, пройшов сезон, на даний момент, хєр шо холодить. Треба зьїздити запитати, що то за ремонт такий, що лише на сезон вистачає.

Я потроху пробую в то вникати, заправочну купили. Але з мого досвіду - відсотків 60-70, опіслі заправки, ще робота електрика, аль опресовщика.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну тему. Цікавить також заправка, кондиціонер холодить але вже геть слабенько. Цікавить де зробити недорого і з перевіркою герметичності системи( з покупки авто 3 роки працював як треба) щоб не заправляти щороку. Бажано з цінами, повний об'єм газу у системі 900 грам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Цікавить, хто і де паяв радіатор кондиціонера? Чи вигідно по ціні запаяти 1-2 точки чи краще купити новий радіатор? На скільки часу вистачає тої пайки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Barkas сказано:

Якщо машина для себе,то краще новий. Бо заправляти не дешево

Для себе, але різниця по грошах: запаяти мені казали десь 100 грн за точку і новий середня ціна 2000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут вже вирішувати вам,я купив новий,бо заправити коштує 600+,а після кожного отвору в радиаторі заправляти,то дорогувато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
1 час назад, Zheny@ сказал:

І я апну!

Контактами поділіться!

Бо не холодить нфіга.


я обслуговую кондиціонер тільки в Милушах. Подобається що дуже відповідально ставляться до роботи. Сергій 0506746365

  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о дякую, бо в минулому році в Теремно, оставляв машину на пів дня, тіпа знайшди утєчку, зробили, а хватило того *ремонту* всього на пару місяців. Коли просто заправляв, так само вистачало на пару місяців, тільки в два рази дешевше коштувало ніж *ремонт*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, MANJAK11 сказал:

о дякую, бо в минулому році в Теремно, оставляв машину на пів дня, тіпа знайшди утєчку, зробили, а хватило того *ремонту* всього на пару місяців. Коли просто заправляв, так само вистачало на пару місяців, тільки в два рази дешевше коштувало ніж *ремонт*


Я в Луцьку декілька раз пробував. Стандартна схема «ми заправимо, а якщо втече то приїжайте на ремонт». А як попав в Милуші перший раз почув що спочатку все перевіримо, а потім заправимо. Навіть не раз був свідком як машина була на ремонті і потрібна була заміна компресора, навіть власник був готовий купити нового, але хлопці розібрались з старим і зберегли людині гроші

То я вже там декілька років обслуговуюсь, масло і резину також там міняю 

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Amor сказал:


Я в Луцьку декілька раз пробував. Стандартна схема «ми заправимо, а якщо втече то приїжайте на ремонт». А як попав в Милуші перший раз почув що спочатку все перевіримо, а потім заправимо. Навіть не раз був свідком як машина була на ремонті і потрібна була заміна компресора, навіть власник був готовий купити нового, але хлопці розібрались з старим і зберегли людині гроші

То я вже там декілька років обслуговуюсь, масло і резину також там міняю 

бо по ходовій маю норм майстрів, там же масла міняю, електрик наш бордівський тоже гуд, по газовій установці теж добре, а от з кондиціонером поки засада, і кардана пошпринцювати  не маю де, а воно ніби їздить то й не шукаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

бо по ходовій маю норм майстрів, там же масла міняю, електрик наш бордівський тоже гуд, по газовій установці теж добре, а от з кондиціонером поки засада, і кардана пошпринцювати  не маю де, а воно ніби їздить то й не шукаю

Здавай точку по ходовці

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Gendruk сказал:

Здавай точку по ходовці

та в гаражах біля мьясокомбінату. Вони спеціалісти майже широкого профілю, але зовсім все не можуть ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

та в гаражах біля мьясокомбінату. Вони спеціалісти майже широкого профілю, але зовсім все не можуть ))


о спеціалістів широкого профілю іноді дуже не вистачає, то діліться контактами)

а то бувають такі специфічні питання якими ніхто не хоче займатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто не знаю, чи можна на загал викладати той номер, що в мене є. Треба буде спитати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

я просто не знаю, чи можна на загал викладати той номер, що в мене є. Треба буде спитати

Як той не можна,  то нехай інший нам дадуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Unknown сказал:

Як той не можна,  то нехай інший нам дадуть :)

ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...