Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

а коли його дадуть?

Ну ясно, шо в липні - подарунок же новорічний!

розсмішив, ти прям Петросян

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін... скількі вже боїв провів і от на тобі, перший раз мене спеціально підперли під пострілами двох танків, не даючі здати назад... обідно.... і людина впевнена що їй за це нічо не буде....

post-1796-0-16928700-1324826974_thumb.jp, post-1796-0-86503600-1324826978_thumb.jp

ми ще й програли....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш два скрина и шлешь в саппорт с описанием, а там увидишь, кто из вас малышь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, я так і зробив - маю велику надію що його хоч трошечкі, але накажуть, на рік хочаб :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden цікаво чи мене сповістять про результат, яким би він не був.

До запровадження автобана, в правилах подання скарг було сказано, що адміністрація не оголошує своїх рішень по скаргах, якими б вони не були. Не думаю, що щось змінилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обкатав свої 42 танки тричі --- пт-сб-нд -- отримав 35к вільного досвіду . Скажу вам , обкатати таку кількість машин --- це вже робота . :)

Блін... скількі вже боїв провів і от на тобі, перший раз мене спеціально підперли під пострілами двох танків, не даючі здати назад... обідно.... і людина впевнена що їй за це нічо не буде....

post-1796-0-16928700-1324826974_thumb.jp, post-1796-0-86503600-1324826978_thumb.jp

ми ще й програли....

Сьгодні КВ підпер мій Е-100 і не реагував на чат . Довелося його вбити і відсунути . Тут його і прорвало . =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба бабло на ИС-3, Т-20 і Т-43))

Фармлю на СУ-8. Гарні результати поки.

тре бабло на ИС4, Федю, і VK3202DB, і М12, фармлю на ГВ тип Е, Т-54, і Т-50 ))))), більше нема на чому :), думав Т34 преміумним стане... то так і стоїть в ангарі.. ждьот звьоздний час, думаю КВ купити якесь чи шо... поспішив продати М41, фарм на ній був ніштяк :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З всіх совків 5-6 лвл найкращий фарм це на КВ. За не дуже бій 10+к чистими, а так всі 20+. Хоча, може, просто в мене руки лежать до тяжів, а комусь на СТ краще, але порівнював ПЗ4 і КВ, от всетаки КВ більше трохи фармить.

І ще одне питання, чому один бій 500+ досвіду і 22+ срібла, а інший 700+ може бути, а срібла 17+?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обкатав свої 42 танки тричі --- пт-сб-нд -- отримав 35к вільного досвіду . Скажу вам , обкатати таку кількість машин --- це вже робота . :)

слухай, тойво.. стільки танків тобі не жмуть ? :_08: ))))), шутю :), тре собі колеционіровать... тілько не виходить, шоб купити наступний продаю попередній...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи премтанк для бабла . Найдешевший варіант Т-25 , собі чекаю новорічніх знижок , щоб купити його і пачку дешевих ЛТ .

З всіх совків 5-6 лвл найкращий фарм це на КВ. За не дуже бій 10+к чистими, а так всі 20+. Хоча, може, просто в мене руки лежать до тяжів, а комусь на СТ краще, але порівнював ПЗ4 і КВ, от всетаки КВ більше трохи фармить.

І ще одне питання, чому один бій 500+ досвіду і 22+ срібла, а інший 700+ може бути, а срібла 17+?

Там є залежність по кому стріляв , різниця рівнів , чи ти стріляв по своїй засвітці , чи по чужій , чи світив ти і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи премтанк для бабла . Найдешевший варіант Т-25 , собі чекаю новорічніх знижок , щоб купити його і пачку дешевих ЛТ .

Та вот склалось так що ледь не купив, але обіцяють Т34 преміумним зробити, і ще якийсь ЛТ подарувати на новий рік :)

Т-25 - на ньому задовбешся фармити ))) краще вже на КВ, думаю його куплю :) хай буде, тим більше що я на ньому ще не грав ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи премтанк для бабла . Найдешевший варіант Т-25 , собі чекаю новорічніх знижок , щоб купити його і пачку дешевих ЛТ .

Та вот склалось так що ледь не купив, але обіцяють Т34 преміумним зробити, і ще якийсь ЛТ подарувати на новий рік :)

Т-25 - на ньому задовбешся фармити ))) краще вже на КВ, думаю його куплю :) хай буде, тим більше що я на ньому ще не грав ;)

т-25 --- 25-30 к чистими з премом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

т-25 --- 25-30 к чистими з премом

Ну так КВ майже стільки ж привозить. Нафіга козі баян?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, ті б мудаки (які підпирали) хоча б вибачилися.

Я вчора сваншотив свого)) Ненароком... :0032: Перший раз таке вийшло, коли я зі своєї СУ-8 пальнув, він пішов на таран до ворога. Ну і вибачився звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenmix, а ти помічай ціль поки заряджаєшся-зводишся. В мене зазвичай кілька маяків (якщо зразу не дійшло) достатньо щоб відбігли або стали за жертву. Тепер, коли на мінікарті видно хто кого "мітить" що мітить саме арта десь з іншого кутка - це дуже допомагає. Тоді матимеш виправдання - попереджав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на арті помітити ціль легше ніж під час бою, якось на КВ зводився і коли вже вистрілив перед ціллю вліз наш БТ-7 - ваншот, мені здається навіть штраф не зарахували.а вот на арті 212 зносячи світляка на Хімельсдорфі, котрий прилетів на нашу базу - практично в нуль зніс Т92, котрий стояв занадто близько від обєкта ураження. штраф був відчутний...

сьогодні граючи на ИС мене позаду підпер Т29, і я став гарною мішенню для ИС-7...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FenMix а ті хто підпираєу 99% роблять це навмисно, тому вибачатись не збираються взагалі.

Покі на мою скаргу прийшло повідомлення що скарга дійшла, а якою буде її доля я не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заробив свого першого Колобанова на ИС-7 .

Ротній бій , майже програли . Не ризикнув шукати арту , взяв базу .

Запис бою .

20111226_1948_ussr-IS-7_hills.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...