Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

А сидіти і вивчати історію кожного не маю ні бажання ні часу.

перестань играть и не будешь знать куда девать свободное время :)

серйозно? ти на стільки знайомий з моїм особистим життям? може варто перестати давати безглузді поради?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, судячи з цієї теми, часу на гру у тебе йде немало. Нівабіду.

Кому не тяжко - розпишіть з власного досвіду які танки 7+ лвл скільки обходяться в ремонті. Які з них в середньому виходять в 0, які хоч потрохи фармлять, які зовсім нерентабельні. Цікавить без према.

Наприклад:

Тигр - ~9к - ремонт, фарм - 3-\5 (на топовій гарматі)

Ягдпантера - ~9к (вроді) - ремонт, фарм на 8,8см-гарматі - 4-\5, на топовій - 3-/5, а то і в 0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, якщо на 7лвл танкі в мінус ідуть - то пора в шото інше гратися :) з Премом зазвичай виноситься +10+20к. Так що без према всеодно плюс має бути. Ну хіба що постійно мазати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СУ-152 - ремонт до 6к, фарм від 2 до 8к на стоковій 152мм гарматі.

Т-43 - ремонт ~9к, фарм 3-5К.

Пантера - ремонт ~9к, фарм 5-8к.

ИС - ремонт ~8к, фарм 3-6к

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, судячи з цієї теми, часу на гру у тебе йде немало. Нівабіду.

Судячи з цієї теми, я заробляю таким чином гроші от і все, тим більше це моя ОСОБИСТА справа.

Чого вам усім такі важливі мої знання з історії танкобудування? Не вважаю що я щось повинна про них знати. Якби я гралась в цяцьку з тролями і іншими чудовиськами, то що від мене вимагалося б перечитати купу фантастики? Чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого вам усім такі важливі мої знання з історії танкобудування?

Просто ти дівчина, а це досить екзотично у спільноті WOT :) .

З приводу зауваження zaHARE - можу лише процитувати Курта Кобейна - Сделайте вашу работу наполненной жизнью, а не жизнь наполненной работой.

Звиняй що порушив твій особистий простір.

_______________________________________________

Соромітник, моя оцінка фарма в "3-\5" це якраз і є оті 3-6к про які написав Megaherz. Ну а мінус штука рідкісна, хіба коли злився на початку бою, зробивши півтора постріли.

Цікавить не тільки 7 лвл, але й старші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знающее подскажите, на КВ-3 ставить 107мм или 122мм?

З.Ы. Сегодня впервые в бою увидел мауса и ис-7 :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

milana, судячи з цієї теми, часу на гру у тебе йде немало. Нівабіду.

Кому не тяжко - розпишіть з власного досвіду які танки 7+ лвл скільки обходяться в ремонті. Які з них в середньому виходять в 0, які хоч потрохи фармлять, які зовсім нерентабельні. Цікавить без према.

Наприклад:

Тигр - ~9к - ремонт, фарм - 3-\5 (на топовій гарматі)

Ягдпантера - ~9к (вроді) - ремонт, фарм на 8,8см-гарматі - 4-\5, на топовій - 3-/5, а то і в 0.

По гілці важк. нім.танків без према:

Тигр - однозначно в плюсі. Сумарно - "+"

КТ - в плюсі, з топ пухою, але без промахів та зливів. Сумарно - "+"

Тапок - без пошкодження танку в +, при загибелі але норм настрілі до +5, при загибелі і промахах - до -20. Сумарно - 0

Маус - при виграші без пошкоджень та настрілі до +5-15, при загибелі без настрілів - -30, при загибелі та промахах до -45. Сумарно - "-"

Тобто чим більше пошкоджень тим дорожчий ремонт, чим менше ефективних (низькорівневі цілі (світляки), рикошенти, непробиття) попадань тим менше дамагу за які дають кошти. 1 постріл = бл.1030 срібла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене Т-54 з передтоповою пушкою без према в мінус рідко йшов, з топ пушкою - якщо програш, майже завжди :smile3:, патамушто снаряди дорогі, але я граюсь для задоволення у вільний час, тому як казав Діфото, купив прем і не парюсь. і в мінус рідко.

вот щас повідкривав танки нові, а грошів не вистачає ))) ділєма :g05:, що перше купити, ГВ-тип Е , чи ИС (на нього вистачає).

а всьо патаму, шо під час акції розтринькав 1,5 млн на всілякі модулі :0075:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знающее подскажите, на КВ-3 ставить 107мм или 122мм?

З.Ы. Сегодня впервые в бою увидел мауса и ис-7 :woohoo:

122 мм конечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden ну там всі теми живо осуждають, баян чи не баян :)

Другий ролик за 16 червня 2011 року, так що це не 1-квітневий жарт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку - літаючий танк - це маячня, хоча падіння з обривів та перевертання танків з крутих підйомів- заслуговує на увагу :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається фізику мають ввести з патчем 0,7,1 - десь таке чув. tolik79 літаючий танк був жартом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В недавніх "планах на майбутнє" про введення фізики не згадувалось. Забийте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

падіння с обривів то буде круто, тоді не будуть по тобі шмляти звісившись зверху :rolleyes:.

Вчора отримав бан на 24 год. Причина: убивство 2-х союзників. Причина убивства: 2 придурка на Т-34-85, спецом заблокували мій Т32, не даючи змоги їхати, на усне прохання "перестать страдать фигней" не реагували, в результаті один помер від ваншоту, інший навіть шмальнув по мну ))), перед цим "бєспрєдєлом" що я влаштував, єсно було зроблено скріни і відправлені модерам, в результаті "бил пращьон", і акк розблокували :smile3:

саме цікаво, що союзник на Тігрі ІІ, запропонував "помочь в разборке, чтоб я меньше на бабло влетел и бан не дали )))"

вот така фігня твориться, тре було їх взагалі не трогати, но я под піфом бил, і псіханул )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та в мене і так пригальмовує та гра інколи, а з уведенням фізики взагалі перестане працювати. На ноуті повимикав купу ефектів від пострілу, хмаринки та ще щось.

Fantom досить правильно зробив - спочатку пифо, потом скрін, а потім розстріл блокираторів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden як не горять... я за бій умудрився на КВ-13 два рази горіти, перший раз потушився а другий таки мене спалив :)

Згадався недавній бій на КВ-5 - я спалив Льва :), три постріли підряд і три рази "ворог у вогні!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фантом, а виклади скріни, цікаво, як вони так блокують (в мене ні разу не було)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж раз не витримала і скинула скрін в саппорт після того як мене злостно блокували, ще й гадості писали у відповідь на вимогу від"їхати. За таке теж банять, називається "подпирание техники"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні під час бою на ИС, саме в момент пострілу якийсь мудак підліз прямо під дуло - в результаті я його випадково "завалив". Потім вся моя команда була знищена - і я сам вбив 6 і виграв бій. І винагородою було всього 5к срібла (штраф близько 20к). Якось несправедливо вони оцінили мій героїзм :(

post-4893-0-97700300-1317724411_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...