Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

як мене вже задовбали ті проблеми з нетом (не моїм домашнім) і їх сервером... коли вже введуть прем погодинний - купив 100 годин і грай коли є бажання, та можливість.... а ніколи :(... а так би хтілося платити лише за години, які я граю з нормальним інетом та не лагаючим серваком...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за погодинний прем

А то купив би, та не знаю чи хоча б половину з того терміну відкатаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли вже введуть прем погодинний - купив 100 годин і грай коли є бажання, та можливість...

ніколи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden так я знаю що ніколи

бла бла бла.... а ніколи :(... бла бла бла...

То були просто мюслі в слух

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Так это не только у меня? шестеренка крутится....

1. Нажимаем Alt+F4

2. Заходим в папку с игрой и открываем файл WorldOfTanks.exe (не WOTLauncher.exe !)

3. Если не заходит, то п.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня всегда заходит, ну максимум с третьего раза, а в основном со второго, через Alt+F4 и повторного запуска лаунчера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto именно шестеренка. Если на компе еще кой-как могу зайти раза так с пятого (правда на рабочем столе иконку тыкаю), то с ноута дохлый номер. Попробую заходить как ты советуеш - через WorldOfTanks.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись була мова про бан за тімдамаг та тімкіл - ось тема де хлопчина протестив що до чого: Тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все правильно, если нет точный инфы от разрабов, юзеры начинают проверять сами, все логично

Троха він недотестив - цікаво як автобанова система розуміє систематичність тімкіла/тімдамага. Чи збивається лічильник після N "правильних" боїв, чи робить система "знижку" арті... Але і так гут, хоч щось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня на ИСе убил ИС-7 :0002:

Первый фраг ТТ-10 :woohoo:

Ох и долго я его фугасиками грыз, аж снайпера взял (12 попаданий).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все правильно, если нет точный инфы от разрабов, юзеры начинают проверять сами, все логично

Троха він недотестив - цікаво як автобанова система розуміє систематичність тімкіла/тімдамага. Чи збивається лічильник після N "правильних" боїв, чи робить система "знижку" арті... Але і так гут, хоч щось...

На днях: На базу ворога увірвались ТТ і ЛТ, ТТ бажаючи отримати Захватчика, одни пострілом прибирає ЛТ і, що очевидно, синіє. Це відбувалося поки я під'їжджав на СТ до них. Починаю дамажити ТТ, кружляю, а він своєю башнею не встигає повернутись, розібрати не розібрав, але Захватчика дали мені і ще офігенний штраф, майже все зароблене у бою бабло, за "огонь по своих", пішло тому голубому тімкіллеру. Отака то фігня, малята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захватчика дали мені і ще офігенний штраф, майже все зароблене у бою бабло, за "огонь по своих", пішло тому голубому тімкіллеру

Дивно. Пару тижнів назад помстився своїм Леопардом за постріл в корму від Т-34 на першій хвилині бою. Отже, він від 2х пострілів по мені і ще по комусь з наших посинів (зняв з мене ~30-40% ХП) а я його методично розстрілював 3-5 хвилин поки не прикінчив. Штрафу не було, тільки в доробку було "-1" і на екрані оголошення "Союзнік MmidaV унічтожил союзніка ХХХ". Хоча і бабла з досвіом за синього тімдамагєра не дали, а шкода. Що цікаво, в ігровому чаті ця подія пройшла непоміченою. Після цього не бачу користі розстрілювати синіх, окрім випадків коли вони продовжують тімдамажити.

Чи не помічав хто, майже кожен бій на перших 10-20 секундах хтось із команди (але не я!) робить постріл непанятно куди? Це глюк гри чи настільки багато заліпаючих мишок чи оленів? Справа в тому що стріляють навіть топи зі снарядами вартістю 1000+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня на ИСе убил ИС-7 :0002:

Первый фраг ТТ-10 :woohoo:

Ох и долго я его фугасиками грыз, аж снайпера взял (12 попаданий).

ИС может и таранить ИС-7 2-3%,возьмёшь "камикадзе":rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM в більшості випадків самостріли відбуваються на ноуті.... я дуууже довго не міг зрозуміти чому я паляю без перестанку, і саме на ноуті, поки в чаті не спитав... а там попросили не нажимати на той тачщось на ноуті :blink: ... допомогло :blush: .

А ще, здається, кнопка "Х" відпоавідає за постріл, теж можно сплутати при русі назад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, що у них там за фігня! знову не можна зайти :angry2:

знайшов відповідь:

Стандартная перезагрузка сервера 17 октября пройдет с 9:30 до 11:00 по московскому времени

В связи с техническими работами в датацентре, время плановых профилактических работ на игровом кластере 17 октября будет продлено до 11:00 (МСК).

Убедительная просьба воздержаться от платежей в данный период времени. Работы могут быть продлены. Следите за новостями.

Приносим извинения за доставленные неудобства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Нажимаем Alt+F4

2. Заходим в папку с игрой и открываем файл WorldOfTanks.exe (не WOTLauncher.exe !)

3. Если не заходит, то п.1

Вчора навіть з цим способом туго заходило, вдалося десь з 5-7 спроб, при чому як раз з WOTLauncher.exe (пробував і так і так).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...