Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

VadimM, так, а останні 10% качаються стільки ж часу як попередні 90%. Хоча помітила що якщо граєш з премом, то ті останні відсотки качаються більш-менш нормально, принаймні не на стільки аж нудно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimMздається там треба все більше і більше опиту за кожен % скілу. А ще на форумі ніхто так і не написав популярно як і на скільки пришвидшується прокачка з галочкою. Я наприклад не помітив нічого, тому зняв галочку і заробляю собі опит щоб колись перевести у вільний - пользи більше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Q: Как начисляются проценты экспы экипажу? Какова зависимость роста стоимости следующего % экспы?

Serb - Грубо, у основной спецухи 1-й процент основного скилла - 50 экспы, 50-й - 500, 100-й - 5000.

У первой дополнительной 1-й - 100, 50-й - 1000, 100й - 10000

У второй дополнительной - соответственно, 200, 2000, 20000

У третьей - 400, 4000, 40000

Ну и так далее, по экспоненте (28.08.2010)

5% на початку навчання треба біля 250-300 експи, а з95% до 100% треба десь 20000.

Галочка прискорює навчання на 25%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще на форумі ніхто так і не написав популярно як і на скільки пришвидшується прокачка з галочкою.

Важным пунктом прокачки экипажа является возможность установить в ангаре функцию "Ускорить обучение экипажа". Оборотной стороной является то, что опыт, который вы получаете в боях будет идти на прокачку танкистов, и вы не сможете его обменять на свободный(на элитном танке). Однако это значительно ускоряет прокачку экипажа. На 25%.

Звідси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може воно і так - на бумазі :), в самій грі я того не помітив :(

Ги - вчора на КВ-5 помітив що екипаж який має вже по 100% + скіли, не навчений на КВ-5, а такий як і був знятий з ІС. Тобто на КВ я прокачав екіпаж з ІС :). Прийшлося перенавчити на КВ за грошики і знову качати до 100%...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для танкістів які качають радянську гілку - Пояснення до змін у наступних патчах

Тут написали що афери з КВ та КВ-3 відбуватимуться в 1 кварталі 2012р. Також ще немало цікавої інфи про плани на майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM та да - ну тепер точно знаємо дату :). Але ні КВ ні КВ3 я відкривати не буду для цього. От у кого вже відкриті, чи мають плани на ці коритця, ще мають час :)

Я дивлюсь там гілку СУ розділять після СУ-100, може там халявний слот дістанеться :blush:

Для мене саме цікаве це нові режими гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я собі і так прикупив 3 додаткових місця в ангарі, але про КВ і раніше подумував поюзати цей сарай. На СУ-100 буде по ходу дуля з маком.

А з приводу точної дати - це гумор такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM як пишуть на форумі - в добрих руках КВ НОГІБАТОР ще той!, а в цій темі теж є докази у скрінах ігроків :smile-zachot:

Звичайно про дату то гумор - бо вони казали що розділять гілку тяжів СРСР ще в цьому році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, от я і обдивився скрінів milana та, здається, Соромітник"а, і собі вирішив спробувати. Заодно пофармлю, ну і плюшка у вигляді додаткового місця в ангарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на КВ 3 152мм, як мінімум 2-3 ваншота за бій, ну звісно крім ИС і їм подібних, хоча і їх пробиває норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та да - на КВ з шайтан-трубою головне попасти по ворогу :) а потым десь заховатись для перезарядки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поїздив я з шайтан трубою і все ж поставив топ-пушку ту довгу

супер. Мені подобається набагато більше як фугасниця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник я пробував в сина грати на КВ - треба пограти боїв зо 20-30 щоб приноровитись до тактики бою на ньому. Я ще не зміг придумати як грати :)

Коли я граю проти КВ з шайтан-трубою, стараюсь не їхати взагалі проти того ногібатора :) - пару раз вбивали мого КВ-13 та Т-34-85 з одного пострілу :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж на КВ 152 не подобається, сам танк повільний, гармата повільна, зате як мішень хороший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 152 не потрібно спішити, зачаївся і чекаєш, коли жертва наблизиться, головне попасти, бо якщо промахнешся велика імовірність самому стати жертвою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ридаю, спецбій

проти нас зайшов Т2 LT :) медальок купа була

0703249f4078t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не пройшов в альфу WoWp, хоча мене взяли в другу хвилю відбору. Третьої тепер не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FenMix а я не подавав заяку - нема часу грати та тестувати. А коли стартує альфа-тест?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЛин я в панике от того какая косая пушка на кв 3 как из неё вообще стрелять можна????после немцев это жесть какита:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альфа-тест давно вже йде повним ходом і + навіть вже кораблі тестують. Сказали, що можливо в третю і останню хвилю я пройду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

полезность

Идем в папку с игрой, открываем %папка с игрой%res/gui/flash, ищем файлы OTMData.xml и VehicleMarkersManager.swf

Копируем их в любое место(на случай, если не понравится)

Извлекаем из архива файлы в %папка с игрой%res/gui/flash, на вопрос "Заменить файлы?" отвечаем Да!

4439_VehicleMarkersManager 2.0.3 by AlexV.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...