Перейти до змісту

WOT советы, впечатления о танках, скриншоты флуд


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Мде, якщо він 30к заробляє з натяжкою то толку від нього 0!

Взяти преміум і тим же кв можна за бій знімати 15 тищь. це якщо програєш. Якщо виграти то і до 30 можна настрилять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я для себе перековся, що найкращий фарм танк це як не дивно М6.

З премом від 30 чистими за бій, навіть будучи внизу списку. Ремонт дешевий, снаряди копійки.

та ну, грав я на цьому кориті, щоб настріляти 30К чистими треба попотіти, а враховуючи що пушка там гавно, задовбешся, а будучи внизу списку можна забути про фарм і самознищитись :), так як валять його просто на ура ледь не всі підряд. ІМХО.

Ні задоволення, ні фарму на цьому сараї не отримав. (може руки із ж..и ростуть хз..)

Може просто не щастило?

Гармата швидка і дамажна. Будучи внизу списка розібрав на половину т29 і су-152, заробивши грязними 30 тисяч. Мені бої цікавіші чим на КВ.

Хоча і КВ сьогодні порадував на 48 тисяч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос на засыпку.

А как вы боретесь со сливами? Я имею ввиду в эмоциональном плане :)

Раньше меня так это не раздрожало, а щас - это капец, я готов прийти к каждому криворукому аленю и выбросить его комп в окно. :0130:

Я пытался включить режим пофигизма, но чето не очень то и выходит... Иногда такие болваны попадаются, что иной раз спрашиваешь: "А как вам без мозгов живется то?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос на засыпку.

А как вы боретесь со сливами? Я имею ввиду в эмоциональном плане :)

Раньше меня так это не раздрожало, а щас - это капец, я готов прийти к каждому криворукому аленю и выбросить его комп в окно. :0130:

Я пытался включить режим пофигизма, но чето не очень то и выходит... Иногда такие болваны попадаются, что иной раз спрашиваешь: "А как вам без мозгов живется то?"

Я не тримаю емоцій в собі, психологи кажуть, що шкідливо. :) Відразу в чаті висказую, що я про них думаю, багато хто взнає про себе багато нового. :) Пересідаю на інший танк, карма міняється, якщо і на іншому танку те ж саме, то alt+f4 і на Борду в Гумор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arden, а навіщо боротись, якщо вся гра побудована на зливах :). Дуууууже рідко бувають гарні бої з гарним рахунком.... Тількі ВБР знає в яку команду табе закинуло :) Тому роблю як nickel, тількі без писанини в чаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я стараюсь майже завжди грати для перемоги і на команду.

а я стараюсь майже завжди грати для перемоги і на команду. Останнім часом граю від пасивно світла, і команда настріляє і мені користь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, ну це ще команда має знати що ти для неї граєш :)

Я на КВ5 якось тримав на гуслях ИС4 хвилини 2-3, а арта настрілювала фрагі більш легкі. В ітозі я винний залишився що ИС4 пробрався до арти, коли мене такі завалив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найбільше харить коли стоїть один недобити ворожий тт на 1-3 постріла а наші 3-4 дятли бояться вийти і з різних сторін добити, в результаті він розбирає всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на попередній сторінці є скрін, я викладав, як нас один КВ злив -- 14 фрагів за бій мав. Мужик!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в КВ до еліта лишилось С-51 прокачати, вже почав качати КВ-3. Ги, так ще і до ИС-4 встигну дійти, перш ніж 0.7.3 вийде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вкачати ИС-4 - не проблема. принаймі мені залишилось 80к досвду. от грошей на нього назбирати - троха важкувато буде (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і вкачати не так просто. Мені потрібно ще накачати на ИС, пройти його і ИС-3. Довга пісня. Тільки з ИС-3 на ИС-4 потрібно 164700 досвіду, не кажучи вже про проміжні модулі. А за той час і три мільйони заробиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На евросервере альфа-тестеры по-полной тестируют новую физику...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагибчик на Hummel'e B)

shot_011_500.jpg

P.S. Остался сам против Льва и арты. Арту убил за 10 секунд до конца. :0126:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВ-3 сток ще більше УГ ніж КВ сток. Не пробиває навіть самого себе, повільний до істерики, а кидає його в бій з танками 9-10 рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lerov, а чьо, більше ні в що окромя танків не гоцаєш ? :)

то не фейк, а інструкція wargaming-у як треба робити нову фізику :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце я прозрів від баланса! Maus і Luchs в одній грі :0024:

Він в взводі, можна сказати, що сам винуватий, хоча я схильний думати, що це в них тактика така. Попробуй покрути башнею Мауса за Лучиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так він не з Маусом у взводі, а з танком 8 рівня... А Лучик Мауса просто не проб'є аж ніяк, бій Луч-Маус нічиєю закінчиться в кращому для Луча випадку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...