Перейти до змісту

Графік припинення подачі гарячої води


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні ж не перше число. Я думаю, завтра включать, щоб не махатися з перерахунками оплати за один день липня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 589
  • Створено
  • Остання відповідь

Я пено ще +1 деньок "на бойлері посиджу", не хочеться тією "фантою" сантехніку забруднювати.

Думаю якщо відкрити кран гар. води і довго його спускати, то гар. вода має все ж таки з"явитися. Наскільки мені відомо, для її підігріву в трубопроводі необхідна циркуляція, а хто її "зациркулить" холодною через лічильник гарячої води? Немає дурних! В мене теж немає лічильника, але я такого подарунку робити не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю район Гнідави, ДЕПО, але на рахунок води тут супер. Того року взагалі не відключали, цього літа на 2 тижні в червні і все, цілий рік вода гаряча є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вмикну, позабиваються картриджі кранів (не китай), кому подарунок буде? \

Яби ви знали ситуацію в ті дні коли вода все ж таки є, мої сусіди не миються до останього, щоб як казала моя "сусідонька": щоб хтось спустить, а тоді в мене тепла тече. От і миють навіть дитину о 22...23.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩО РОБИТИ, КОЛИ ЖКГ НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ?

проживаю у Луцьку уже 10 років, у моєму будинку протікав дах, заливало повністю стелю, викликали комунальників, писали а міськраду. ніхто на нас не звертав уваги. була здивована, коли дізналася, що є спеціальний сайт, який займається контролюванням роботи ЖЕКів, так звані "ревізори", заповнила заявку, написала свою адресу. що ви думаєте, через тиждень приїхали жеківці, склали акт і нам нарешті поремонтували стелю. ось цей сайт http://www.uazkg.com/, все просто і безкоштовно. якщо комусь вже допомагали напишіть на електронку, цікаво хто усім цим керує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

викликали комунальників, писали а міськраду.

Наш сайт самостійно розсилає заповнені заяви чиновникам.

Знайдіть 10 відмінностей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це дійсно дуже зручно, не треба нікому платити, нікого просити, збережені нерви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

кожен рік , в один і той же період я запитую себе :"буде гаряча вода на 40-му вчасно " якесь дежавю, чесне слово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефонував у "Луцьктепло". Сказали, що сьогодні води не буде точно. Цитую: "Питання знаходиться на вирішенні в міській раді. Це не пов'язано з несвоєчасним завершенням профілактичних робіт..." Чи буде завтра - сказали, що можливо...Хоча сумніваюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Це не пов'язано з несвоєчасним завершенням профілактичних робіт..."

Невже знов газ перекрили за борги? :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми напевне не розуміємо суті слова покращення :0159: А ще цікавий факт цілий місяць з гарячого крану бігла холодна вода і я думаю бага то хто по звичці відкривав кран з гарячою водою а там холодна , а лічильник рахує як гарячу я сама такої води використала десь біля куба, а таких сімей багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще цікавий факт цілий місяць з гарячого крану бігла холодна вода

Не у всіх! У нас і у батьків не текла вода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мешканці 33-го теж хочуть відчути покращення :_07: нажаль кран не відчуває покращення :_29:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо живе на 40-вому - то так.

Мій кран вже 30 хвилин плюється іржею, але так і не нагрівся.

Піду почитаю інструкцію ще раз

:_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...