Перейти до змісту

Графік припинення подачі гарячої води


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Ходять чутки, що котельня на Карбишева опломбована в зв'язку з заборгованістю неред Нафтогазом, а грошей для її погашення немає - "десь поділись", хоча споживачі сплачують регулярно і то більше ніж отримують послуг.

Коли включать? "- можливо на день незалежності, а може і з початком опалювального періоду".

Казли, мля!

Справді так, достовірні джерела говорять. Поки відмазуються ніби ремонтом, що далі і коли невідомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 589
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене є інфа що ніяких ремонтів чи боргів. Сказали що прийшли серйозні дядькі і сказали тупо вирубити гарячу воду. А коли включати скажуть потім. Для чого ХЗ.

Якби не ця вказівка гарячу воду можуть запускати і готові її запускати хоч вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні незабуваємо, що на носі що у нас в жовтні??? Ось ми як завжди є заручниками цих придурків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кільці біля глобуса розрито і купа труб лежить.

Там вже близько місяця розрито. Після того воду включали. Та навіть якщо і пов'язано, то як можна робити ремонт якщо вода тече з крана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні незабуваємо, що на носі що у нас в жовтні??? Ось ми як завжди є заручниками цих придурків...

Лол, я уявляю вже листівки "Гарячая вода подана благодаря содействию партии регионов".

Скоріше всього реальні роботи, а про борги і т.д . то мабуть казки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які казки, це ж українські вибори

В Нежине кандидат в депутаты агитирует горячей водой

  

15 августа 2012 | 22:32

В почтовых ящиках в городе Нежин Черниговской области заявились объявление о том, что горячую воду в жилые дома подали благодаря кандидату-мажоритарщику.

Об этом в среду сообщает газета "Высокий вал".

В объявлении указано, что горожане, которые все лето просидели без горячей воды, должны благодарить за ее неожиданное появление кандидата-мажоритарщика по округу №209 Ивана Куровского.

В листовке стоит подпись "Администрация ОАО "НижинТеплоМережи".

Листовку обнаружили в почтовом ящике на округе депутата горсовета Сергея Охонько, который шел в горсовет от партии "Батькивщина". Недавно он стал доверенным лицом кандидата в депутаты Куровского.

"Это инициатива теплосетей. Если подписано "Теплосеть", то они и разносят эти листовки. Я в курсе, что Иван Иванович занимается этим вопросом. Дай Бог, с его помощью будет восстановлено снабжение горячей воды", - прокомментировал Охонько.

На вопрос, каким образом Куровский помог восстановить горячее водоснабжение, доверенное лицо не ответил, но отметил, что "вопрос он порешал" и "Теплосеть" ему обязана".

"Это не агитационный материал и занимается этим "Теплосеть", - заверил Охонько.

В свою очередь руководитель "НижинТеплоМереж" Сергей Чепурный заявил: "К этой листовке мы никакого отношения не имеем".

"Я так понимаю, начинается "горячая пора"... Мы развесили соответствующие объявления о том, что с 13-го августа будем проводить испытания сетей по горячей воде. Это сделано для того, чтобы не было затоплений. А сегодня развешиваем объявления, восстанавливаем подачу воды с завтрашнего дня", - сказал он.

По словам руководителя, долги не погашены до сих пор из-за отсутствия такой возможности: "Но мы гасим долги за газ, хотя погасили их еще не в полном объеме".

"Честно говоря, мы обращались к депутату Куровскому с просьбой оказать содействие в решении вопроса о погашении разницы в тарифах. Письма мы направляли, такое же письмо направлял и Нежинский горисполком. Но я не знаю, мало это какое-то действие или нет. Ответа я не получил ни от него, ни от его окружения. Поэтому сказать об этом ничего не могу", - отметил Чепурный.

Заместитель городского главы по вопросам ЖКХ Александр Мороз уточнил, что "министр сказал, что горячее водоснабжение будет восстановлено по всей Украине".

"Никакие долги не списаны, ничего не погашено. Просто дали приказ", - добавил он.

http://podrobnosti.ua/power/2012/08/15/852702.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кільці біля Глобуса все розрито і ведуться ремонтні роботи(або дуже вдало імітуються), по вулиці Гордіюк з теплого крана води взагалі ніякої. Щодо того, що була тепла вода, то про це вже, як показували в Аверсі, придумали нову відмазку - щось типу "це було тестування труб і їх перевірка", і аби в опалювальний сезон ще тепло було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо того, що була тепла вода, то про це вже, як показували в Аверсі, придумали нову відмазку - щось типу "це було тестування труб і їх перевірка", і аби в опалювальний сезон ще тепло було...

Така відмазка - вкрай невдала з їхнього боку. Оскільки в мене під під'їздом зазделегідь було вивішено оголошення від "Луцьктепло", що 9го числа заповнюватиметься система гарячого водопостачання, а 11 серпня буде здійснено, власне, повноцінну подачу гарячої води.

Щось там у них перекрутилося вже в процесі, ще й досить різко (пізно ввечері відключили). Тільки спочатку всі служби казали, що то в самій котельні технічна проблема, а зараз вже і магістральні поломки туди приліпили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо логічно подумати, які ремонтні роботи коли з гарячого крану якогось хрена тече ХОЛОДНА вода, якщо б проводились ремонтні роботи то води б не було

в тому то й справа, що вода цілком може тікти і при тому досить багато та довго і навіть при перекеритому стояку в будинку. не все так просто, як вам здається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо того, що була тепла вода, то про це вже, як показували в Аверсі, придумали нову відмазку - щось типу "це було тестування труб і їх перевірка", і аби в опалювальний сезон ще тепло було...

Така відмазка - вкрай невдала з їхнього боку. Оскільки в мене під під'їздом зазделегідь було вивішено оголошення від "Луцьктепло", що 9го числа заповнюватиметься система гарячого водопостачання, а 11 серпня буде здійснено, власне, повноцінну подачу гарячої води.

Щось там у них перекрутилося вже в процесі, ще й досить різко (пізно ввечері відключили). Тільки спочатку всі служби казали, що то в самій котельні технічна проблема, а зараз вже і магістральні поломки туди приліпили.

Цілком з Вами згоден, в мене теж під під'їздом було вивішено подібне оголошення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оголошення було для того, щоб ми по користувалися гарячою водою за вихідні :D , а то може хто і не знав що треба відкрити перекриту гарячу воду. І продовжуються ремонтні роботи... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynpost.com/news/6728-gariachu-vodu-luchanam-obiciayut-podaty-protiagom-doby

Ось він - "рятівник" міста (і звісно ж це не пов'язано з реєстрацією кандитатом у нардепи))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, не дуже логічно припустити, що пан Клімчук розкидається безпідставними обіцянками перед виборами.

Будемо сподіватися, що таки включать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, не дуже логічно припустити, що пан Клімчук розкидається безпідставними обіцянками перед виборами.

Будемо сподіватися, що таки включать.

Пан розкидається такого роду обіцянками на право, на ліво, і вибори тут нідочого, а точніше, не допоможуть(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шота кацця мені шо нічьо не буде :(

Може й так. Тільки хто ж дядю Борю тоді за язика-то тягнув..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кравчука, зранку з крана гарячої води лльється вода - негаряча

та для чого "мучити " ті крани, тож в системі є холодно вода, вона просто не підігріта, змієвик "пробуйте" чи гарячий ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кравчука, зранку з крана гарячої води лльється вода - негаряча

а лічильник рахує її як гарячу. Дурять нашого брата ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно побачив у під"їзді оголошення зі зімстом приблизного характеру: з 23.08 відновлять постачання гарячої води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...