Перейти до змісту

Графік припинення подачі гарячої води


lilechka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 589
  • Створено
  • Остання відповідь

З самого ранку.якраз тоді коли всі ми на на роботу-навчання йдемо.

задовбало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

от пидарасы :(

и зачем на месяц отключать? чем они там заглючаться будут ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от пидарасы :(

и зачем на месяц отключать? чем они там заглючаться будут ?

поставив собі бойлер ан 80 літрів, і не парюсь коли гарячу воду відключають...вона у мене круглий рік є:) я б несказав що крепко вдарило по кишені по електроенергії 180 кіловат накручую за місяць, при цьому що у мене комп працює цілий день і практично горять "лямпочкі" скрізь по однокімнатній квартирі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всеодно після їхньої профілактики\ремонту зимою будуть рити ями і копати труби, і кричати шо старі вже труби старі, і знов тепла не буде!

То для чого виключати літом?Тим більше що труби без води ржавіють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У зв’язку з проведенням робіт на аварійній ділянці магістрального трубопроводу теплової мережі на вул. Конякіна, 14 (40-А квартал), з 14 травня 2012 року буде припинено подачу гарячої води від центрального теплового пункту на вул. Гордіюк, 10 а на такі об’єкти:

житлові будинки по вул. Гордіюк, 2, 4, 4а, 8, 10, 12;

житлові будинки по вул. Наливайка, 2, 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12;

дошкільний навчальний заклад № 37. Подача гарячої води на ці об’єкти відновиться після завершення монтажних робіт із заміни трубопроводів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із 14 травня на 40-му мікрорайоні Луцька відключать від гарячого водопостачання півтора десятка будинків та дитсадок.

Це пов’язано із ремонтними роботами, - пояснюють у відділі інформаційної роботи Луцької міськради.

У зв’язку з проведенням робіт на аварійній ділянці магістрального трубопроводу теплової мережі на вулиці Конякіна, 14 (40-А мікрорайон) із 14 травня припинять подачу гарячої води від центрального теплового пункту на вулиці Гордіюк, 10а до низки об’єктів.

Зокрема відключать дитячий садок № 37 та житлові будинки на вулиці Гордіюк (№№ 2, 4, 4а, 8, 10, 12) та на вулиці Наливайка (№№ 2, 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 10а, 12).

Подачу гарячої води на ці об’єкти обіцяють відновити після завершення монтажних робіт із заміни трубопроводів.

http://www.volynnews...t_haryachu_vodu

Не хватає усіх матєрних, щоб віддячити "Луцьктеплу" :mdr: . По телефону сказали, що це десь орієнтовно на місць, але на дві неділі - то точно! Потім, мля профілактіку ще небось "будуть проводити"!!! :mdr: :mdr: :mdr: :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на Конякіна 14а взагалі води немає, ні холодної ні гарячої. , цікаво це також з цією аварією звязано ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гандони...

на зупинці вже з місяць колупаються.

зробити можна було вже хз коли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Холодної немає з вчорашнього дня... Знущаються!

Прокидайтеся раніше! Сьогодні діти підняли о шостій. Овва - на Конякіна 14а була вода холодна і, увага!!! - ГАРЯЧА. Потім вже не стало ніякої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін мені тре їхати по обхідому, прокидаюсь, в кранах пусто!!!!!!!!!!! от ушльопкі, як можна зранку без води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобалось, як проводили профілактику та ремонт пару років назад у Тернополі. Зранку до 9.00 вода і гаряча і холодна, вдень - тільки холодна і з меншим напором, а ввечері з 18.00 і до 22.00 знов і гарача і холодна на всю потужність. Малацца!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

http://www.volynpost.com/news/5580-u-lucku-vidklyuchat-gariachu-vodu

Гарячу воду відключать з 11 липня 2012 року. Її не буде «до повного завершення робіт»

Ось так люди, і затверджений графік виконкому "до одного місця" :( Як захотіли так і зробили. А коли включать воду тепер лишається тільки гадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як добре що мені зараз на це начхати. бойлер - корисна штука. та й економніша (в мене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от пидарасы :(

и зачем на месяц отключать? чем они там заглючаться будут ?

є якась комісія точно не згадаю назви яка розприділяє норми споживання ГАЗу на рік, і от хто переросходує ці норми вони так економлять, влітку опалювального сезону немає, гарячу воду відключають коли їхній ліміт добігає кінця і все. А з вересня починається новий сезон. Десь таке по ящику чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...