Перейти до змісту

Board-здибанка


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Дякую за файне товариство - відмінно розбавило мою гонитву містом і не тільки, та зайвий раз показало, що можна жити веселіше та комфортніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Так кто закрьвал Земан ? интересно ведь )))

Ну хто? - Як завжди:D. Всім дякую за веселе товариство!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і таки догналася текілою :g12:
Нехай їх совіть мучить за те, що нам горілки пошкодували :0001::D :D :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудово, коли збирається так багато людей. Сподіваюсь, наступного разу буде ще більше.

Рада була усіх бачити. Шкода, що не змогла побути довше. Наступного разу виправлюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також дякую. Шкода, що мало було часу на відпочинок із компанією.

Можливо наступного разу, ми із Caprichos також разом із Вами закриємо пивні заклади по черзі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте десь зберемось?!!!!!???

5. GalinkaS

І що це було??? :blink::D

Не повіриш, мала повернутись з Кузнецовська до 19.30 і одним бігом до вас.

Вийшло "як завжди"... перегрівалась машина...зупинялись через кожні 15-20 хв. і в результаті попала додому в 10.30 :angry:

Називається спланувала здибанку :g04:

Но подумки я була з вами :g10:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чьойта я прапустіл відімо?

А я не пропустила ібо мене запросили поза списком, за що я дуже вдячна (pau Tinka - ти супер!!!).

Дякую усім присутнім і усім "ушедшим", за гарно проведений час, все було супер (Yarchik- я всі долоні з хлопала, а танцю не було :ok: ), шкодую трішки, що не продовжила з вами відпочинок, але ж ми ще зустрінемось, правда? Цілую і обнімаю, усіх , цьомки.

p.s. так просто до слова, в Земен не пішла тому що, я сьогодні екзамент-тестування проходила зранку о 8,30 , :ok: ,згадувала студенське життя, ото були часи :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за такий собі вихідний посеред тижня :)

Радісно було всіх побачити.

Може, справді, наступну бордовку на природі організуємо? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, справді, наступну бордовку на природі організуємо

ет точно))) в лісі нам ніхто не скаже: "Будь-ласка, тихіше, бо сусіди можуть

викликати міліцію...!!!"))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, справді, наступну бордовку на природі організуємо

ет точно))) в лісі нам ніхто не скаже: "Будь-ласка, тихіше, бо сусіди можуть

викликати міліцію...!!!"))))))))

буянили??? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да вроде не буянили, но после очередного рассказанного анекдота, или метко запущенной реплики или комментария от стола (от купы столов, приставленных друг с другом, ибо хоть и заказывали "один столик", но 20 человек ну никак там не поместились ) поднимался такой дружный хохот, что впору и милицию вызывать :0123::g05::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

організуйте не побухаловку, а якийсь чи тенісний турнір, чи похід в кіно спільний ..чи там вилазку на озеро. Буде :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

організуйте не побухаловку, а якийсь чи тенісний турнір, чи похід в кіно спільний ..чи там вилазку на озеро. Буде :smile-zachot:

Натовп тверезих малознайомих людей без спільних інтересів..... хм.....

Або школа, або секта^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

організуйте не побухаловку, а якийсь чи тенісний турнір, чи похід в кіно спільний ..чи там вилазку на озеро

А в нас і так - шо не бордовка, то якийсь турнір. Побухаловка на природі? Як ти це собі уявляєш - сіли на травичку біля простирадла і давай налівать? Шось такого сценарію не помню... :blink: В "мутабор" "корову" грали, в "слона" грали... побухаловки не помню ващє. Чи може я не помню, бо вона вдалась? :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натовп тверезих малознайомих людей без спільних інтересів....

я б немного уточнил: после пару бордовок есть такие люди, с которыми, кажется знаком много лет, да и общие интересы тоже присутствуют, вот, например, вчера и об автомобильной технике дискутировали, про литературу, музыку,девок - пацыков. :rolleyes:

В кино такой бандой идти как то не совсем, ибо пообщаться не получится. все ж будут в экран втыкать, турниры разные - то можно, вот где то тут рядом есть темка про футбол в адреналине :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кино такой бандой идти как то не совсем, ибо пообщаться не получится. все ж будут в экран втыкать,

а борда тебе зачем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам варіант наступної бордовки в Стоп-кадрі з плавним переходом у виступ "Антитіла"?

п.с. природа не відміняється :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як ви дивитесь на те, щоб завтра на 19ту годину прийти в "Кораблик" :blink::D ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ви дивитесь на те, щоб завтра на 19ту годину прийти в "Кораблик" :blink::D ???

Ніяк. Футбол граю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ви дивитесь на те, щоб завтра на 19ту годину прийти в "Кораблик" :blink::D ???

Ми дивимось на це дуже позитивно:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...