Перейти до змісту

Хочу ВЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

не секрет, в Йорданії) там менді (мехенді) не є розповсюдженим,деякі бедуїни просто окунають ступні і долоні в хну (з візерунками я майже не бачила, то мені зробила дружина нашого гіда, а вона родом з Сирії і так ходила), знаю, що в Сирії, Саудівській Аравії, ще в деяких країнах Близького Сходу це ціла культура, а особливо в Індії (там не була)

:sq_ye: Круто!

Як Йорданія? На екскурсії була?

А ще в яких країнах побувала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 685
  • Створено
  • Остання відповідь

Круто!

Як Йорданія? На екскурсії була?

А ще в яких країнах побу

колись розповім))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не вмію розповідати про поїздки, я навіть майже не фоторгафую, щоб не відполікатись)), але з йорданії зараз викладу пару фото, поки модератори не бачать (бо темка трохи про інше :) )

на 1-му фото в червоному вагончику знаходиться митницяpost-9912-0-32086400-1305579142_thumb.jp

далі вулички і фото, які дають загальне уявлення про забудову

post-9912-0-58486700-1305579321_thumb.jp post-9912-0-27755100-1305579453_thumb.jp post-9912-0-93671700-1305579517_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не вмію розповідати про поїздки, я навіть майже не фоторгафую, щоб не відполікатись)), але з йорданії зараз викладу пару фото, поки модератори не бачать (бо темка трохи про інше :) )

Чекаю фоток!!!

А на рахунок модераторів не переживай - це ж тема у підрозділі "Флейм (Все о обо всем без модерации)" ;)

Як не вмієш розповідати, то поділись емоціями!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу хочу хочуууууууу)))))

Прикрепленные изображения

так все просто - тобі пряма дорога в Рівне (Львів, Тернопіль - на вибір) - вже давно сезон відкритий.

Інфо про стрибок, підготовку та нюанси :)

post-6640-0-62835000-1305578523_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу хочу хочуууууууу)))))

Прикрепленные изображения

так все просто - тобі пряма дорога в Рівне (Львів, Тернопіль - на вибір) - вже давно сезон відкритий.

Інфо про стрибок, підготовку та нюанси :)

Я б залюбки склала компанію :rolleyes:

Liberta, гарні фотки! Я вже захотіла побачити це все на власні очі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок модераторів не переживай - це ж тема у підрозділі "Флейм (Все о обо всем без модерации)"

ну да, я ж завжди можу сказати, що я туди ХОЧУ ВЖЕ :)

далі - любов моя Петра - рожеве місто, древня столиця набатеїв.., так спокійно і врівноважено я не почувалась більш ніде й ніколи, відчуття були такі, ніби час перестав існувати)

post-9912-0-75316500-1305580391_thumb.jp post-9912-0-68430400-1305580462_thumb.jp

post-9912-0-15901700-1305580507_thumb.jp post-9912-0-12645400-1305580345_thumb.jp

post-9912-0-22873100-1305580557_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далі - любов моя Петра, так спокійно і вріноважено я не почувалась більш ніде й ніколи, відчуття були такі, ніби час перестав існувати)

Я вже прочитала про це місце у Вікі. Казково! Має щось спільне з кримським печерним містом Чуфут-Кале, яке мене дуже вразило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми занадто далеко відійшли від теми, але...

Малюнок хною (есенцією) роблять в любому курортному (стандартно-попсовому) містечку. Це те саме, що в Єгипті купити папірус, в Турції аля-лукум і срібло з оком проти вроків, в Йорданії коврики і бутельки з кольоровим пісочком, в Індії фігурки і чай/спеції... список можна продовжити. Тобто там це поставлено на конвеєр. В Луцьку, мені здається, в любому салоні тату малюють хною, так як не кожен хоче зразу "бити" вічний малюнок. Можна спочатку спробувати тимчасівку, єдиний мінус - відсутність тоненьких ліній.

А на рахунок подорожей - у нас розділ "Туризм" місяцями в "простої". Створюйте теми і діліться враженнями. Будемо коментувати і доповнювати з привеликим задоволенням! Слово піонера :0142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку, мені здається, в любому салоні тату малюють хною, так як не кожен хоче зразу "бити" вічний малюнок. Можна спочатку спробувати тимчасівку, єдиний мінус - відсутність тоненьких ліній.

Я тут подумала...хочу справжнє тату!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут подумала...хочу справжнє тату!

Ну тут можна порадити тільки одне:

дочекатись коли спаде така собі "наркотична ейфорія" хочуКапєц... потім все зважити... знайти час/манє/натхнення... і! незважаючи на всє прєдразсудкі (упереджене ставлення і ай-яй-яй) піти і зробити.

Просто як конструкція цвяха. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут подумала...хочу справжнє тату!

Ну тут можна порадити тільки одне:

дочекатись коли спаде така собі "наркотична ейфорія" хочуКапєц... потім все зважити... знайти час/манє/натхнення... і! незважаючи на всє прєдразсудкі (упереджене ставлення і ай-яй-яй) піти і зробити.

Просто як конструкція цвяха. :D

Дякую за поради! Всі етапи, крім останнього, успішно пройдені :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Інну хочу, ви її не знаєте, а я всеодно хочу. :hug:

Старий, не обіжайся, але "иметь" тілько свою стару жону, якшо канешно зможеш_39.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Інну хочу, ви її не знаєте, а я всеодно хочу. :hug:

Старий, не обіжайся, але "иметь" тілько свою стару жону, якшо канешно зможеш_39.gif

Эмбрион тролля детектед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спати

Я тоже.Сижу сонный,голова уже кренится к клавиамгруцмуцммацуамщмцумлсцумуцнапунцсицу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу шоб дорога в Київ пройшла нормально, і шоб нам дали візу без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дощу.....сильного-сильного...а краще грозу.

П.С. Погримує...тьху-тьху-тьху, хоч би не пройшов мимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу щоб, незважаючи на дощ, один хороший "человечек" зайшов до мене у гості :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дощу.....сильного-сильного...а краще грозу.

П.С. Погримує...тьху-тьху-тьху, хоч би не пройшов мимо.

ПАЛУЧАЙ! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пива, що стоїть в мене на столі.

Тільки його не можна до 18 години :(...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дощу.....сильного-сильного...а краще грозу.

П.С. Погримує...тьху-тьху-тьху, хоч би не пройшов мимо.

ПАЛУЧАЙ! :D

ПАЛУЧИЛА !:)

Бігаю на балкон і не можу надихатися :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пива, що стоїть в мене на столі.

Тільки його не можна до 18 години :(...

Оце тортури попридумували....Тримайся!!! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...