Перейти до змісту

Board-здибанка


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

В п"ятницю точно не могу, теща чекає.

"Прашу панять і прастіть" :)

П.С. 1 березня точно буду

дай телефон тьощі, порішати щоб і 1 березня тебе ждала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

В п"ятницю точно не могу, теща чекає.

"Прашу панять і прастіть" :)

П.С. 1 березня точно буду

дай телефон тьощі, порішати щоб і 1 березня тебе ждала

Да ти прям обхохочешся який смішний!

Може тобі ше ключі від дома, де гроші лежать?

Скажіть мені ще таку штуку про даний топік: Варто відписуватись "прийду - неприйду" чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть мені ще таку штуку про даний топік: Варто відписуватись "прийду - неприйду" чи ні?

просто не приходь...

бо ж ти минулого разу умудрився на 2 сторінки цирк розвести "не прийду-прийду-вибачте, що не прийшов- а давайте ше раз"

але кому ж то цікаво читати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever - це сукупний образ героїв з двох анекдотів, жирним виділене те, що його стосується.

Три молодые женщины возвращаются из отпуска. Разговор в купе. Одна рассказывает:

- Я буквально в первый же день познакомилась с одним металлургом. Ну и давал же он жару - все двадцать четыре дня производил со мной непрерывную разливку стали.

- А я познакомилась с секретарем райкома КПСС. Ну, в первую же ночь мы с ним легли, а остальные двадцать три дня он меня упрашивал никому об этом не говорить.

- Ох, девки, а я познакомилась с научным сотрудником... Он сразу же взялся за дело: двадцать три дня готовил эксперимент, который на двадцать четвертый день не состоялся по техническим причинам.

Терапевт, Психиатр, Хирург и Патологоанатом поехали на утиную охоту. Засели в камышах и стали ждать. Так как на четверых у них было всего одно ружье, решили стрелять по очереди. Первым взял ружье Терапевт.

Вдруг из камышей вылетела утка. Терапевт вскинул ружье, но подумал:

"Хм, а утка ли это? Может, это павлин, а может, сова...???"

И пока он думал, утка улетела.

Настал черед стрелять Психиатра. Вылетела птица. Психиатр прицелился и ....подумал:

"Это утка, и я знаю, что это утка, но знает ли она, что она утка, вот в чём вопрос! А если допустить, что все-таки не утка, то как дальше..."

Пока он так размышлял, утка благополучно смылась. Взял ружжо Хирург. Показалсь птица. И тут же....БАХ-БАБАХ.

Хирург грит Патологоанатому:

- Ну-кась, сходи, погляди - утка ли это....!!!!

vetalforever, а твоя дружина випадково не перша до тебе підійшла, щоб познайомитися? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не смішно, Ярослав, взагалі. Сробуй себе десь в іншому жанрі.

Минулого разу було минулого разу, і було те шо було, я не зобов"язаний вам нічого пояснювати, так як моє приватне життя вас не стосується.

Цього разу я гроші здав в першій п"ятірці, на відміну від декого. Чого ви всі такі злопам"ятні?

Ми всі люди і зі всіма може трапитись неприємна ситуація. Може я був зависокої думки про себе, може я занадто марив бажанням піти на зутсріч Борди, а ви давай одразу помиями обливати. Мене взагалі дивує той факт, що чим добріше я відношуся до бордівців, тим більше образ летить в мою сторону.

Я самий нормальних хлопець: Ходжу на роботу, обідаю, прикалуюсь, перу після себе шкарпетки, сплю.... У вас всіх таке враження шо я тільки сижу і тролю борду! Заспокойтеся врешті решт. Найдіть собі другого цапа відбувайла!

Навіть більш такої фігні нехочу слухати: "неприходь" "ти нам не цікавий" чи ше шось в такому плані. Одний раз прийду, повечеряю з вами, вип"ю сто грамів, а далі подивимось.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п"ятницю точно не могу, теща чекає.
Ми всі люди і зі всіма може трапитись неприємна ситуація

if_you_know_what_i_mean_mr_bea.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюся тут однi правильнi та безгрiшнi зiбрались ? чи може vetalforever кому грошей винен ? По мегабордовцi буде видно, що й до чого. Так, хлопчина молодий, пости бувають в нього дитячi, але це не повод наразi його цькувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чи не сам він себе зацьковує? пишучи дитячу маячню,прийшов би тихо,тоді і розібрались,хто він такий.А так,сам себе заганяє в куток, прискіплива увага та відповідні результати вже очікувані.І дуже вже заангажовані та прогнозовані.Менше би ляпав перед монітором в інтернеті,перед тим,як щось довести в реалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В п"ятницю точно не могу, теща чекає.

Обов'язково і надалі став борду до відома, коли в тебе які плани. А то раптом ще щось цікаве пропустимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ю.М.О.Р. - то мало бути тіпа: "оу, ну ладно, то ж Тьоща" або "нє, ну ми панімаєм, чьо там... одружені"

Regina, пост №1334 2,3 абзац.

zerotul, Не путай місцями повідомлення. Схожий на троля. А так то зачьот :)

Plum, зроблю висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під "народні волнєнія" я не збираюсь виправдовуватись. Заспокоїтесь і потім поговоримо. А то тема не про здибанку, а який Вітьок ку*0вий.

Повторюю для тих хто невзмозі прочитати пост 1334 або повністю його допетрати:

1. Я вас нікого не образив

2. Я вам нічим не зобов"язаний

3. На бордівці 1.03 буду

Ще питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюю для тих хто невзмозі прочитати пост 1334 або повністю його допетрати:

1. Я вас нікого не образив

2. Я вам нічим не зобов"язаний

3. На бордівці 1.03 буду

Ще питання?

Ти забув дописати четвертий пункт:

4. Я вам всім накуй не цікавий,

Я вас всіх в доску замахав,

Тому нарешті замовкаю,

І йду туди, звідки я взявсь.

Але такого ВЧИНКУ від тебе не діждешся, ні... :) Ти мусиш відписати всім і кожному персонально :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під "народні волнєнія" я не збираюсь виправдовуватись. Заспокоїтесь і потім поговоримо. А то тема не про здибанку, а який Вітьок ку*0вий.

А отут ти майже досягнув кульмінації апогею проекції тебе відносно концептуальності фабули топіка.

Шо неясно? Розжую.

От чого тебе тут (і не тільки тут) "цькують", як виразився Маньяк?

Та дуже просто.

Тема - не про тебе.

Форум - ні разу не про тебе. І навіть не для тебе.

Але чомусь всі твої пости в топіку не стільки про боард-здибанку, скільки про тебе:

"vetalforever прийде на бордовку".

"vetalforever сумнівається чи йти на бордовку".

"vetalforever чекає, що його три рази проситимуть прийти на бордовку".

"vetalforever не прийде на бордовку".

"vetalforever не прийшов на бордовку".

"vetalforever знову прийде на бордовку".

"vetalforever прийде на бордовку порішати щоб з нього троля зняли".

Дещо особняком стоять теми

"vetalforever і шкарпетки".

"vetalforever і теща".

Але вони такі ж самі пусті по смисловому і ціннісному навантаженню, як і попередні.

Ти дійсно вважаєш, що комусь цікаво читати те, що пов'язано з тобою?

Розчарую тебе: ні, не цікаво.

А тому менше сам пиши про себе всякої фігні - то й інші не будуть про тебе фігні писати.

Нам же що? Нам дай тільки поцькувати, фулі... І нас тут таких багато, а ти один. Не задовбешся всім відписувати, всіх спростовувати? Та задовбешся, ще й нерви і настрій собі зіпсуєш, а нам - піднімеш.

Тому наберися мужності, і перестань гнати пургу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех, звиняйте, звичайно, за офтоп, але знаючи тутешню "тусовку", пости vetalforever для декого як масло в вогонь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех, звиняйте, звичайно, за офтоп, але знаючи тутешню "тусовку", пости vetalforever для декого як масло в вогонь.

ДА! :)

А якщо є час і натхнення, то ой, як ДА! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Yarchik, буду притримуватись порад)

Народ, пропоную після роботи піти на чай\каву\піццу

Хто має час і бажання культурно відсвяткувати д.н. борди?

соло на винниченка, 18:30

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, буду притримуватись порад)

Народ, пропоную після роботи піти на чай\каву\піццу

Хто має час і бажання культурно відсвяткувати д.н. борди?

соло на винниченка, 18:30

Що скажете?

От так вот просто в понеділок? ой тяжкий буде в тебе тиждень, або навпаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має час і бажання культурно відсвяткувати д.н. борди?

3.14здєц.. А 1-го числа це буде не культурно? Чи це буде НЕ день народження святкуватися? Для чого одній події 2 свята?

Мдя..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видається мені, що хтось просто пісюнькає йти на велику бордовку, тож хтось хоче набратися хоробрості перед нею, втрапивши на маленьку бордовку :) Але всьому свій час, шанс побувати на бордовці маленькій вже був. :)

Сенсу влаштовувати бордовку за п'ять днів до бордовки не бачу. Та й понеділок - не найкращий день для вечірніх посиденьок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Мо' б ми в п'ятницю 12го зібрались на пиво/чайок, щоб поділитись останніми плітками/рецептами паски?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...