Перейти до змісту

Board-здибанка


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Я пасс. Буду за межами неньки України.

Шкода :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Саме так.

Організовується зустріч. Завтра ввечері. Ласкаво просимо)

Класно))) Дякую,постараюсь прийти,от тільки домовлюсь,щоб з малим хтось посидів)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пасс. Буду за межами неньки України.

Шкода :(

Куда вже тебе знову несе ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за чудовий вечір всім, хто був присутній! А хто не прийшов -- сам собі злобна редиска :_05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Скоро Новий рік, але хіба це свято, якщо без борд-друзів на борд-здибанці? Пропоную в першу п'ятницю 2014 року, 3 січня, зустрітись на піці, щоб поділитись всіма брудними подробицями ночі на 1 січня :g06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь, у вас там все продовжилось ще веселіше, ніж почалось. Якщо так - не пишіть - мене жабуська вдавить, що була так трошки))) Усіх З Новим роком!!! Цьомки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Може зберемось завтра ввечері (точніше, вже сьогодні) в Соло, обговоримо ситуацію в країні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І однаково я вважаю, що вогнепальну зброю для населення потрібно легалізувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, от тільки доводити як до кожного, що власність зобов'язує?

77.jpg?1394371084

P.S. Легальна, спеціально для тебе :)

svoboda-za-vilne-volodinnya-zbroeyu-1998_XL.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, от тільки доводити як до кожного, що власність зобов'язує?

Мають бути обов'язкові курси з повним технічним, психологічним і правовим інструктажем для всіх, хто зголосився купити і зареєструвати зброю.

На сьогоднішній день на руках в громадян України є величезна кількість (а) мисливської зброї, (б) травматичної зброї і (в) незареєстрованої вогнепальної зброї. Тепер по порядку:

(а) мисливська зброя це не лише "дубльотовки" з шротом проти куріпок, а і рушниці типу "Сайги", деякі модифікації якої насправді є "цивільною" версією автомата Калашникова: той самий калібр, та сама точність і вбивча сила, єдина відмінність -- вони не стріляють чергами, лише одиночні постріли. Скільки випадків вбивств з застосуванням мисливської зброї (окрім якихось нещасних випадків, або випадків як з Кушнарьовим) ми знаємо? Практично нуль або в межах похибки від нуля.

(б) травматична зброя, яку в нас в державі може купити практично будь-хто, аби був психічно здоровий і не перебував на обліку в міліції і в нарко-диспансері, насправді не така вже й травматична. Це сама справжня вогнепальна зброя, але стріляє гумовими кулями. Саме формулювання "травматична зброя" або, як ще називають, "зброя нелетальної дії" є докорінно неправильним і дуже часто занижує усвідомлення відповідальності від використання такої зброї. І це є величезною проблемою -- люди в побутових ситуаціях можуть застосовувати таку зброю не усвідомлюючи, що постріл може мати летальні наслідки. До того ж, у нас абсолютно безперешкодно можна купити так звані "чорні патрони" (названі за кльором гумової кулі в них), які мають підсилений пороховий заряд і значно більшу вагу і твердість самої кулі, якщо порівнювати з легальними травматичними патронами. Кулі з цих патронів здатні завдавати страшних травм, багато з яких можуть стати летальними. Окрім того, балістична лабораторія не здатна ідентифікувати по кулі з якого саме пістолета було зроблено постріл травматичними набоями. Теоретично це можна зробити по гільзі, але насправді "відстріл" гільз з травматичних пістолетів для своєї бази даних дозвільна служба почала відносно недавно і то не у всіх. Тому, застосовуючи таку "травматичну" зброю, її власник частіше всього впевнений, що його ніхто і ніколи не ідентифікує, а отже відповідальності за застосування зброї він не понесе. Це я можу стверджувати як людина, яка довгий період мала таку зброю і дозвіл на її носіння.

(в) про нелегальну вогнепальну зброю і говорити немає чого. Той хто хоче її мати і застосовувати -- той її має і застосовує. І йому не потрібні ні дозволи, ні реєстрація. Відповідно, зразків куль і гільз цієї зброї балістичні лабораторії не мають, "прив'язати" таку зброю до конкретного власника або відповідальної особи неможливо, тому абсолютно ніякої відповідальності за її застосування немає.

Отже, найбільша відповідальність за зберігання і застосування зброї ЗАВЖДИ у тих, хто усвідомлює, що в нього ВОГНЕПАЛЬНА зброя ЛЕТАЛЬНОЇ дії, зареєстрована на нього. Менша відповідальність у тих, хто вважає, що його зброя "травматична" або у тих, хто сподівається, що його зброя не буде ідентифікована за кулею або гільзою. І взагалі ніякої відповідальності у тих, хто має незареєстровану вогнепальну зброю.

Якщо умовно поділити всіх громадян на злочинців і жертв, то стане зрозуміло, що злочинцям не потрібен дозвіл на зброю, не потрібна реєстрація. Вони її можуть придбати (і не треба мені доказувати, що це не можливо) і застосовувати проти жертв. А от жертви, в свою чергу, абсолютно беззахисні. І злочинці це чудово усвідомлюють. Якби навіть теоретично 30% громадян могли мати пістолети з собою, то злочинці дуже добре б подумали, перш ніж нападати, бо не відомо на кого попадеш.

Що стосується побутових ситуацій, типу "вбив по п'яні", або "так сталось, я не спеціально", то зброю сюди приплітати взагалі сенсу немає, тому що вбивають і руками, і молотками, і ножами, і автомобілями і будь-чим іншим, але ж ніхто ці речі не забороняє, правда?

Знаю, що в мене зараз будуть питати, чи готовий я до того, що хтось з підлітків вкраде в батьків пістолет і розстріляє моїх дітей в школі. Відповідаю. Не маніпулюйте ситуаціями. Чи готові ви, що хтось вкраде в батьків машину, або що хтось сяде п'яний за руль і зіб'є вашу дитину на пішохідному переході? До такого не можна бути готовим, але і закриватись через це вдома або забороняти автомобілі теж не варто. З іншого боку, шансів що мою жінку хтось перестріне в темному провулку більше, ніж шансів, що хтось прийде в школу з пістолетом.

Окрім того, влада теж по-іншому ставилася б до народу, якби усвідомлювала, що цей народ озброєний і не байдужий. А це дуже важливо для ставлення чесної демократії. По великому рахунку, зброя заборонена саме в диктаторських країнах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

..сегодня к 17:00 тандыр будет накален. Буду практиковаться в готовке на нем ))

если есть желающие пожарить-испечь мясо(ну или ещё что) - велкАм.

Адрес старый - Мисливська 9а

мой номер О5О2З1ЗЗ66

алкоголь,и продукти берет каждый на себя.. Ну или если между собой созвонитесь,то централизовано..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...