Перейти до змісту

rozetka.com.ua в Луцьку - поділіться враженнями


Рекомендовані повідомлення

Власне сабж.

Вибрали собі пральну машинку, в розетці дана модель - найдешевша.

Ніколи ще нічого не купували через інтернет-магазин, цікавить досвід форумчан: доставка, сервіс і т.д. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Замовляєш, передзвонюють, приходить товар за 1-2 дні, їдеш забираєш, розплачуєшся при отриманні + доставка. (купував так вбудовану техніку і ноут раніше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покупал хлебопечку,

заказали, привезли в Луцк, забрал в "складе" у Свитязя, там же и расплатился

пока работает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купували на розетці кухонний комбайн, відеокарту (роки 3-4 тому), відеокарту в цьому місяці.

Загалом сервісом задоволені.

Раніше товар страхувався ~ 0,3% від вартості замовлення. Зараз цього нема (тобто ви платите менше).

Кажуть (ОБС) якщо при замовленні (можна через безкоштовну з стаціонарних телефонів лінію 0-800) сказати, що вам товар потрібен не терміново, то спеціально для вас не будуть посилати кур'єра (різниця доставки декілька днів) і вартість посилки буде коштувати не 50 грн, а менше але знову ж наголошую - ОБС.

На скільки я розумію в Луцьку не відділення Розетки, а "наближений" до них перевізник. "Парніша", що там зараз обітає явно не радує клієнтів привітним, хоча на якість товарів це не впливає.

З.І. Спостерігав як за оформлення замовлення з клієнта хотіли здерти 20 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовляєш, передзвонюють, приходить товар за 1-2 дні, їдеш забираєш, розплачуєшся при отриманні + доставка. (купував так вбудовану техніку і ноут раніше)

Я так зрозуміла, товар на Набережну вони привозять (це і є вартість доставки - до свого складу?...), далі - вже сам?

Цікаво, за доставку в Луцьк пральної машини (дура величенька все ж таки :rolleyes: ) скільки візьмуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня как раз там фотик забрал. Вроде работает. Хотя место там конечно мрачненькое :)

Rinochka, зайдите на сайте розетки на страничку понравившейся модели стиралки, жмите кнопку "Доставка" (около "Все сразу", "Фото и видео", "Отзывы"), ниже будут расписаны цены о доставке. Стиральная машинка в Луцк (зона №2) - 130 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі постійно купують. Всі задоволені!

Rozetka дорожить своєю репутацією! Можна купувати не боячись, що підсунуть кота в мішку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував там вже досить багато речей. Одних ноутбуків взяв 8 штук. Поки що все нормально.

Купую і далі, якщо дешевше десь інакше не знаходжу :). В принципі, нормально все.

Як вже зауважували, на фірмі "Кур'єр" (а саме вона займається доставкою з "Розетки") не дуже веселий і доброзичливий персонал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я сам придивлявся пару раз на логотип смайлика, що з'явився на "канторці" едика.

Дуже схоже на логотип "Розетки"... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми купували фотоапарат - гарантійка ліва, від якогось Київського сервісного центру, а не оригінальна Nikon, яка діє по всій Україні. Серійний номер апарату до списку офіційно завезених в СНД не входить. "Незачет" - на фіга на сайті писати, що весь товар білий і сертифікований в Україні. Уважно дивіться на гарантійки, коли отримуєте товар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ви всі йдете на ту розетку як мухі на мед, що мало інет магазинів? Імхо, магазин розпіарений "знатакамі" (по яким причинам це вже інша питання) от маси і йдуть туди і думають що це якесь откровення. Насправді ж звичайний "магазін", може навіть нище середнього по сервісу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав холодильних, все добре, працює. Порадувало слідуюче. Через декілька годин, як я замовив, товар подешевшав на 200 грн. Я перезвонив і запитав чи можна в моєму замовленні змінити ціну, бо стало дуже обідно, оператор сказала що перезвонить. Перезвонила і сказала що буде за зниженою ціною. Приїхав холодильик 2-х метровий до Світязя, позвонили чи не бажаю доставку додому за 60 грн. щоб не вигружати. Я погодився. Із всіма витратами холодильних вийшов мені на 1000 грн дешевше ніж луцьких магазинах. (яких я знаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ви всі йдете на ту розетку як мухі на мед, що мало інет магазинів? Імхо, магазин розпіарений "знатакамі" (по яким причинам це вже інша питання) от маси і йдуть туди і думають що це якесь откровення. Насправді ж звичайний "магазін", може навіть нище середнього по сервісу.

Ваші враження зрозумілі.

А теєво, купували тама щось і були незадоволенні алі це просто імхо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я що сказав що це поганий магазин? Він просто звичаній, середній, от і все. На цьому форумі його роль значно переоцінена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я що сказав що це поганий магазин? Він просто звичаній, середній, от і все. На цьому форумі його роль значно переоцінена.

А теєво, купували тама щось і були незадоволенні алі це просто імхо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є нижці ціни від розетки :) і магазини теж, якісь нічуть не гірше, тому що розетка розкручена...!!

Й ціни там не самі дешеві як може здатися спочатку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді ж звичайний "магазін", може навіть нище середнього по сервісу.

Пару-тройку магазинів з високим рівнем сервісу хотілось би дізнатись.

І ще, на чому основана така категоричність, нижче середнього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://deshevshe.net.ua/washmach.html Невже дешевше ніж тут?Купляли недавно телевізор Обслуговуванням задоволені Треба було терміново Попросили і вони відправили в суботу Замовляли зі Львівського офісу Доставка Новою поштою(оплата при отриманні плюс 2% вартості товару в які входить страховка доставка і перевод грошей Новою поштою на фірму)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://deshevshe.net.ua/washmach.html Невже дешевше ніж тут?

Гм... Ні, на вказаному вами сайті дешевше.

Зараз подивлюсь уваніжніше, що до чого...

Р.S. Мені зовсім не принципово саме в розетці купляти, як хтось може тут подумав :)

Просто хочу доставку під двері, норм. гарантію, ну і товар звісно ж не лівий. Підключати не потрібно, з цим впораємось ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от наприклад щось зламалось(телефон) куди нести по гарантії? в київ?

У большинства производителей есть сервисные центры в Луцке... Сломался Самсунг несите на Гулака Артемовского. Например Асус, Делл сервисный на Стуса (фирма Сталкер), и т.д.

До речі, я сам придивлявся пару раз на логотип смайлика, що з'явився на "канторці" едика.

Дуже схоже на логотип "Розетки"... <_<

Гыгыг, там он вообще тупо идентичный =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У большинства производителей есть сервисные центры в Луцке... Сломался Самсунг несите на Гулака Артемовского. Например Асус, Делл сервисный на Стуса (фирма Сталкер), и т.д.

В Розетці не вся техніка "біла", і в офіційних СЦ ремонт такої техніки буде платний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...