Перейти до змісту

rozetka.com.ua в Луцьку - поділіться враженнями


Рекомендовані повідомлення

так! стоп! то це як гарантія ще й платна?! а яку техніку вважають "білою" ?

Біла - офіційно ввезена в Україну, за яку сплачене ввізне мито. Все інше (сіра, чорна) - контрабанда. В офіційних СЦ вона буде ремонтуватися як негарантійна. А з гарантійним ремонтом контрабанди слід звертатися до продавця (у випадку з Розеткою, мабуть, прийдеться за свої кошти пересилати їм), де він її буде ремонтувати - це його проблеми. Або до Управління захисту прав споживачів - поремонтувати не поремонтують, а от бабла собі "срублять" нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

(у випадку з Розеткою, мабуть, прийдеться за свої кошти пересилати їм), де він її буде ремонтувати - це його проблеми.

Гарантія від Розетки працює (перевірено на власній практиці). :smile-zachot: Вартість пересилки 1 Грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

(у випадку з Розеткою, мабуть, прийдеться за свої кошти пересилати їм), де він її буде ремонтувати - це його проблеми.

Гарантія від Розетки працює (перевірено на власній практиці). :smile-zachot: Вартість пересилки 1 Грн.

Можна детальніше? Замовив там жосткий диск, який зразу виявився з помилкою СМАРТ, зателефонував до розетки, сказали: вартість відсилання товару назад 40 грн!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю, як і що, але ХДД на медіамаркеті чомусь дорожчі, а такого, як я вибрав і зовсім немає. Та вже й пізно, товар оплачений. Цікавить саме вартість відправлення товару назад, 40 грн платити, за те, що я ще й чекати повинен не фонтан далеко..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доставка Новою поштою(оплата при отриманні плюс 2% вартості товару в які входить страховка доставка і перевод грошей Новою поштою на фірму)

2% Нова Пошта бере, якщо товар був післяоплатою (наложеним платежом). Вартість доставки і страховка в ці 2% не входить, а тільки "перевод грошей Новою поштою на фірму".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна детальніше? Замовив там жосткий диск, який зразу виявився з помилкою СМАРТ, зателефонував до розетки, сказали: вартість відсилання товару назад 40 грн!

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про захист прав споживачів

Стаття 8. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості

Доставка великогабаритних товарів і товарів вагою понад п'ять кілограмів продавцю, виробнику (підприємству, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) та їх повернення споживачеві здійснюються за рахунок продавця, виробника (підприємства, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті).

Виходячи з закону, пересилка вінчестера має бути за власний рахунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував на алло, мав проблему з телефоном, усі пересилки були за їхній рахунок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купувала покетбук 1,5 років назад.... все було гуд..

товар прислали через 2 дні

не могла розібратись з настройками - електронкою отримала вичерпну інформацію

колега купував фотік десь біля року назад - повністю задоволений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував ноут, відео, проц, память, підставку до ноута. Все гут =)

а, о! ше мамку і СО купував =) все доходило макс. за 3 дні, в целості і сахранності

краще розетки нічого не знаю. Правда, це якшо в цілому, а якшо наприклад треба годинник - то вже лучше тоді fotomag.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна детальніше? Замовив там жосткий диск, який зразу виявився з помилкою СМАРТ, зателефонував до розетки, сказали: вартість відсилання товару назад 40 грн!

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про захист прав споживачів

Стаття 8. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості

Доставка великогабаритних товарів і товарів вагою понад п'ять кілограмів продавцю, виробнику (підприємству, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) та їх повернення споживачеві здійснюються за рахунок продавця, виробника (підприємства, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті).

Виходячи з закону, пересилка вінчестера має бути за власний рахунок.

Дякую за сумну, але все ж відповідь:) Яка все таки "класна" у нас країна..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за сумну, але все ж відповідь:) Яка все таки "класна" у нас країна..

Якщо чесно, то закон "Про захист прав споживачів" в нас досить суворий по відношенню до виробників товарів чи продавців. Просто його треба знати і враховувати це при виборі місця купівлі.

Цей же закон, у випадку придбання товару неналежної якості, передбачає звернення або до продавця або безпосередньо до виробника, тобто в сервісний центр. Можливо, в твоєму випадку, він є у Луцьку, то проблема пересилки відпаде сама собою. Але в Розетці не всі товари "білі", тому гарантія може бути не офіційна, а своя внутрішня. З такою гарантійкою офіційний СЦ річ на ремонт не прийме або зробить ремонт за гроші. Але якщо офіційний СЦ дасть письмову відмову в гарантійному ремонті, мотивуючи відмову тим, що товар не сертифікований для продажу в Україні або взагалі ввезений контрабандно, то тоді можна буде натиснути на Розетку, щоб взяли на себе пересилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене таке було. В комплекті з фотоапаратом не виявилося карти пам'яті (((.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Такс, ділюся враженнями. Замовив жосткий диск на сайті розетки, прислали не працюючий (перевірити на місці справність не можливо), після тижня гіморою й доплати за відправку в "сервісний" центр повідомили, що я вдарив жосткий диск під час експлуатації. Висновок: 2 тижні гіморою й кидалово на 900+90 грн (за пересилання). Дуже не рекомендую звертатися в розетку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс, ділюся враженнями. Замовив жосткий диск на сайті розетки, прислали не працюючий (перевірити на місці справність не можливо), після тижня гіморою й доплати за відправку в "сервісний" центр повідомили, що я вдарив жосткий диск під час експлуатації. Висновок: 2 тижні гіморою й кидалово на 900+90 грн (за пересилання). Дуже не рекомендую звертатися в розетку.

Скани проплати і гарантійки є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сканів немає. На руках тільки Акт приймання на повернення (сервісне обслуговування). Гарантійку відправив з жостким диском і назад ще не ортимав.

З якою митою цікавитесь? Якщо дуже треба то сфотографую на телефон як отримаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Купляв телефона ! Класно ! Економія біля 200 грн ! Документи і гарантія все є ! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ не поспішайте купувати на Розетці. Я позвонив на "5ок" на рахунок пральної машини, сказав шо на Розетці така на 100 грн дешевше, і мені зробили знижку 100 грн. І доставка на "5ок" безплатна, під хату. В них склад в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв телефона ! Класно ! Економія біля 200 грн ! Документи і гарантія все є ! :ok2:

Яки саме телефон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5ок це фокстрот якщо хто не знає) а в фокстроті доставка і так безкоштовна (наскільки мені відомо)

якщо ти купуєш техніку за пару тисяч то 50 гривень за доставку це .... капля в ....

хотя складик в дятька стрьомний...

було діло якось прийшов внєшній (не мій), апарат в коропці, коропка в пакеті від розетки, гарантія зжмакана і грязна валялась в пакеті окремо від упаковки, пакет завернутий в газету і все це в поліетиленовому великому мішкові! ну не пздц? Україна мля! Сервіс йо-ма-йо!

Накідано всякого хламу, і серед того хламу десь там на полу лежав і мій пакунок! Не відомо чи його хто не засандалив там...

Вопшім - ОТСТОЙ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На розетці купую вже давно. А той "парнішша" один раз чуть не получив по ***лу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, заслужено мабуть...

мені він також не здався ввічливим та люб"язним)

Nokian, я роблю домашню і від цього переставати її чамкати не збираюсь)

А купую виключно за кордоном (в Польші)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...