Перейти до змісту

rozetka.com.ua в Луцьку - поділіться враженнями


Рекомендовані повідомлення

Які можуть виникнути проблеми при поверненні?

почитай Допоможіть будь ласка! "розетка" хоче кинути на $457. якщо глянути, в них серед уцінених товарів є монітори з битими пікселями, правда чи це повернуті власниками :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Забирав в суботу, при перевірці монітор не підключали, а тільки включили і показали, що працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно треба було б окрему тему створити тому що це не обговорення "розетки".

Тему Допоможіть будь ласка! "розетка" хоче кинути на $457 читати не потрібно бо то зовсім інший випадок - там товар був неналежної якості. Один піксель (як і два і три швидше за все) допускаються на вашому моніторі. Тому це ніяке не гарантійне звернення а просто обмін в 14 днів. Но для цього необхідно щоб монітор і упаковка були в стані недалекому від початкового. Відразу передзвоніть на Розетку і запитайтесь що робити. Будуть морозитись - відділ захисту прав споживачів вам допоможе. Відмазки типу "ми ж включали" не канають впринципі ібо в законі не описані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Доброго дня шановні форумчани!Хочу повідомити ,що у Луцьку тепер є інтернет магазин не гірший за розетку

Продай по цене розетки, с кабелем. Можешь уже везти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошмарно зроблений магазин, шукати щось важко, дизайн убожество

нічого важкого не бачу.

П.С працював на курєрі літом. так правда всю затримку товару дає саме курєр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня шановні форумчани!Хочу повідомити ,що у Луцьку тепер є інтернет магазин не гірший за розетку

oFFline

post-791-0-39887900-1354627293_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошмарно зроблений магазин, шукати щось важко, дизайн убожество

нічого важкого не бачу.

П.С працював на курєрі літом. так правда всю затримку товару дає саме курєр.

любий магазин де відсутнє сортування по певним принципам - автоматично втрачає приблизно 30% клієнтів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукаю для себе недрогий нетбук ось тема, в Розетці зараз акція на цей Ноутбук Acer Aspire One D270-26Crr

Подробнее:http://rozetka.com.ua/acer_aspire_one_d270_26crr_nu_sggeu_001/p250774/

хотів би почути всі за і проти

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також замовив цю модель для дружини під подушку .

і мені для того ж :_12:

основні задачі - серфінг в інеті, МС Офіс, іноді дитині мультик подивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний нетбук, сам мучаю Samsung N140 з слабшими характеристиками вже 2 роки, хватає для інтернета, скайпа і кіно подивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

5ок це фокстрот якщо хто не знає) а в фокстроті доставка і так безкоштовна (наскільки мені відомо)

якщо ти купуєш техніку за пару тисяч то 50 гривень за доставку це .... капля в ....

хотя складик в дятька стрьомний...

було діло якось прийшов внєшній (не мій), апарат в коропці, коропка в пакеті від розетки, гарантія зжмакана і грязна валялась в пакеті окремо від упаковки, пакет завернутий в газету і все це в поліетиленовому великому мішкові! ну не пздц? Україна мля! Сервіс йо-ма-йо!

Накідано всякого хламу, і серед того хламу десь там на полу лежав і мій пакунок! Не відомо чи його хто не засандалив там...

Вопшім - ОТСТОЙ!

Ну не кажіть на рахунок 5ок-це той самий Фокстрот, купував пару днів назад праску за 509 грн., (набрав-замовив-ввечері забрав), після покупки зайшов в Фокстрот (1-й поверх, (5ок на четвертому)) ціна 739 грн. :_32:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5ок це фокстрот якщо хто не знає) а в фокстроті доставка і так безкоштовна (наскільки мені відомо)

якщо ти купуєш техніку за пару тисяч то 50 гривень за доставку це .... капля в ....

хотя складик в дятька стрьомний...

було діло якось прийшов внєшній (не мій), апарат в коропці, коропка в пакеті від розетки, гарантія зжмакана і грязна валялась в пакеті окремо від упаковки, пакет завернутий в газету і все це в поліетиленовому великому мішкові! ну не пздц? Україна мля! Сервіс йо-ма-йо!

Накідано всякого хламу, і серед того хламу десь там на полу лежав і мій пакунок! Не відомо чи його хто не засандалив там...

Вопшім - ОТСТОЙ!

Ну не кажіть на рахунок 5ок-це той самий Фокстрот, купував пару днів назад праску за 509 грн., (набрав-замовив-ввечері забрав), після покупки зайшов в Фокстрот (1-й поверх, (5ок на четвертому)) ціна 739 грн. :_32:

5ok це дійсно компанія Фокстрот тільки в інтернеті, я вних не раз уже купував різну техніку, вечь час як гарантійку оформляли то давали Фокстротівську, газову плитку яку замовляли на 5ok також привозила машина Фокстрот, коли вентилятор то так вийшло що я трішки раніше прийшов коли ще моє замовлення не оформили, тоді мені всі документи, вентилятор виносили з самого Фокстрота...Або тепловентилятор - так вийшло що я замовив собі 1 шт., а коли прийшов оказалось чомусь вже не було в наявності, то ходив і забирав останій із стелажа в Фокстроті...

От ціни дійсно різняться, дуже часто бувають даже нижчі за тієї ж Розетки, хоча як коли на деякі товари то завишені ціни, але при цьому доставка безкоштовна...

От для прикладу принтер купував на 5ок літом, так мені обійшовся в 560 грн. +/-, а в самому Фокстроті 730 десь так був +/-...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Купував у них телефон, так вийшло що виграв сертифікат на покупки в розетці на 200 грн.

Мені чесно здавалось що якось склад там буде більш пристойний, ато це курєрська служба яка видає від імені Розетки вантажі, ну могли хоча б табличку разом із назовю служби вставити Розетка.ua, ато невелика табличка при вході в двері, не дуже замітна, точніше не дуже виділяється. Доставка порівнянно із новою поштою не дуже то і оперативна, на сайті вказано 1-2 дні, доставляли фактично тиждень якщо реально. Могли б якось повідомити що вантаж доставляється лєвою курєрською службою щоб я міг відслідкувати його, дали б трек номер відправленя. Просто дивно, ціни на телефон були не самі нижчі в порівнянні з іншими інтернет магазинами, розетка по даним саий найбільший прибуток має в Україні, ну це ж якийсь бренд, ну чому не можна хоча б зробити як я казав нормальну табличку повісити, а ту що вони вчепили біля входу то її чипляти тільки на двері в середині. Або смішно як видають вантаж - запускають по одному, я перший раз отримував, відкриваю двері там людина стоїть і отримує вантаж, до мене - там же на дверях написано що по одному, я що екстрасенс і маю через двері здогадуватися чи там є людина чи ні і можна якось вічливіше. Бренд розкручений не зрозуміло із за чого, хоча напевно із за того що були одні із перших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував у них телефон, так вийшло що виграв сертифікат на покупки в розетці на 200 грн.

Мені чесно здавалось що якось склад там буде більш пристойний, ато це курєрська служба яка видає від імені Розетки вантажі, ну могли хоча б табличку разом із назовю служби вставити Розетка.ua, ато невелика табличка при вході в двері, не дуже замітна, точніше не дуже виділяється. Доставка порівнянно із новою поштою не дуже то і оперативна, на сайті вказано 1-2 дні, доставляли фактично тиждень якщо реально. Могли б якось повідомити що вантаж доставляється лєвою курєрською службою щоб я міг відслідкувати його, дали б трек номер відправленя. Просто дивно, ціни на телефон були не самі нижчі в порівнянні з іншими інтернет магазинами, розетка по даним саий найбільший прибуток має в Україні, ну це ж якийсь бренд, ну чому не можна хоча б зробити як я казав нормальну табличку повісити, а ту що вони вчепили біля входу то її чипляти тільки на двері в середині. Або смішно як видають вантаж - запускають по одному, я перший раз отримував, відкриваю двері там людина стоїть і отримує вантаж, до мене - там же на дверях написано що по одному, я що екстрасенс і маю через двері здогадуватися чи там є людина чи ні і можна якось вічливіше. Бренд розкручений не зрозуміло із за чого, хоча напевно із за того що були одні із перших.

Спробую пояснити чому розкручений - доставка відносно не дорога і швидка, не потрібна передоплата, оплачуєш на місці, просто величезний вибір товару з відгуками і оглядами, додам ще зручний інтерфейс сайту, телефони підтримки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляв в розетці мат. плату ам2+ . Поставив проц ам3., увімкнув - не працює. Повернув назад кур'єром. Через 2 тижні повернулась назад робоча (перешили біос).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні отримував на кур'єрі замовлення.

відпускали двоє працівників по 2 замовників одночасно. хоча табличка "заходити по одному" висить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні отримував на кур'єрі замовлення.

відпускали двоє працівників по 2 замовників одночасно. хоча табличка "заходити по одному" висить

бо до 19,00 прийде дуже багато людей і всіх їм потрібно обслужити. працівники теж люди і хочуть раньше додому поїхати, через те і так виходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Работаю с этим магазином несколько лет, проблем не когда не было, были случаи отправки товаров по гарантии, без проблем товар заменялся, или чинили, короче говоря - спасибо розетке :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував там ноутбук. Також думав, що щось пристойніше буде, а не такий страшний склад. Поки стояв в черзі бачив як якийсь мужик нісся з тєлєжкою товару, як навіжений, це насторожило. Вже після того як забрав, то на коробці помітив вмятину, але все гаразд, все працює. Не знаю чи буду ще щось там купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби вартість доставки скасували ціни би їм не було, деякі ціни там навіть нижчі за луцькі інет магазини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...