Перейти до змісту

rozetka.com.ua в Луцьку - поділіться враженнями


Рекомендовані повідомлення

Вартість доставки там троха відкорегували (є безкоштовна доставка від певної суми замовлення), але мені не підходить цей магазин, тому що дуже проблематично забрати товар в їхньому аж одному відділенні. Я краще заплачу за доставку перевізнику, та заберу товар у зручному для мене відділенні в любий час. Якби в них був сервіс відправки зручним для мене перевізником - це був би величезний плюс на користь Розетки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Вартість доставки там троха відкорегували (є безкоштовна доставка від певної суми замовлення), ...

була в них безкоштовна доставка при замовленні більше 1500 грн. уже немає, це була передноворічна акція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а якщо замовити доставку новою поштою,то враховується як?35грн розетки+ вартість доставки нової пошти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо замовити доставку новою поштою,то враховується як?35грн розетки+ вартість доставки нової пошти?
Ціна товару+вартість пересилки новою поштою.

Хочу застерегти всіх при купівлі товару на розетці, як купуєте щось не лінуйтесь перед замовленням перевірити комплектацію товару в них на сайті, в інтернеті, а також при отриманні.

Якщо достеменно не вказана комплектація товару виробником то розетка може на свій розсуд надіслати вам недоукомплектований товар навіть якщо заявляє в себе на сайті про наявність позиції, посилаючись на те, що виробник не зазначає комплектацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад 35грн на електроніку,тобто з тих 35 розетка платить вже НП за її послуги скільки вона там візьме,так?

а як з гарантією?заповнюють і передають з товаром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як з гарантією?заповнюють і передають з товаром?

Так, гарантійний талон іде разом з товаром, там лише на пункті видачі товарів ставлять дату того дня, коли Ви забирали своє замовлення. Тобто з гарантією проблем не повинно бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если в один заказ добавить электронику+бытовую технику (даже мелкую), то звонят 2 разных менеджера!

Эти тугодумы прислали мне первую часть заказа (электроника) 35 грн. доставка, я забрал, заплатил ясно только суму за электронику.

Про 2-ю часть забыли/забили/потеряли, хз короче, написал кляузу на имейл, перезвонилди сегодня утром, блабла, вышлем Вам сегодня, доставка 40 грн, они совсем зажрались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В них ще можна замовити доставку Новою поштою.

Спробував - відмовили в такій послузі... "Нова Пошта" вони відправляють лише по маленьким містам. Так що отак от - Розетка для мене самим паганим інет магазином і лишився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось стикався з гарантійним обслуговуванням?припустим вийшов з ладу девайс,іти до них в пункт видачі ,заплатити за доставку і вони везуть в київ?документи дають про здачу на гарантію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось стикався з гарантійним обслуговуванням?припустим вийшов з ладу девайс,іти до них в пункт видачі ,заплатити за доставку і вони везуть в київ?документи дають про здачу на гарантію?

так 40 грн, якщо вина фірми то вони вам 40 грн вертають назад, документи оформлюются що вони взяли товар на відправку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

факти?

Закон про захист прав споживачів :)

о боже :0016: я думав щось розумніше скажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

факти?

Закон про захист прав споживачів :)

став ще більше мінусів, розумнішим від цього не станеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю одне що що безплатно ,тобто (гарантия ) не бувае!!!!!!!!!!! :0161:

і ніяка розетка не дае повноі гарантії ( безплатно!!! )

а товар там правда дешевше ......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 березня 2012 року купив електронну книгу, здавав по гарантії 2 рази і на даний момент вона знову (3 раз) поїхала в ремонт. Пересилання коштує 40 грн., ремонт - безкоштовний. Ремонтують 1-2 дні, доставка в сервісний центр 2-3 тижні, доставка з сервісного центра 1-2 дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю одне що що безплатно ,тобто (гарантия ) не бувае!!!!!!!!!!! :0161:

і ніяка розетка не дае повноі гарантії ( безплатно!!! )

а товар там правда дешевше ......

а щож ви хотіли? всі шукают де дешевше , а потім пишуть скарги на обслуговування " мені склад неподобаєтся, мені обслуговування не подобаєтся" неподобаєтся, іти купляй в інших магазинах.

безкоштовного сиру небуває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю одне що що безплатно ,тобто (гарантия ) не бувае!!!!!!!!!!! :0161:

і ніяка розетка не дае повноі гарантії ( безплатно!!! )

а товар там правда дешевше ......

а щож ви хотіли? всі шукают де дешевше , а потім пишуть скарги на обслуговування " мені склад неподобаєтся, мені обслуговування не подобаєтся" неподобаєтся, іти купляй в інших магазинах.

безкоштовного сиру небуває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені склад неподобаєтся.... іти купляй в інших магазинах

я так і зробив, я ціную свій час більше, ніж різниця в ціні товару на розетці. Якщо вони не цінують мій час - то я не їх клієнт :). Є ще купа магазинів, менших, але зі схожими цінами і доставкою Новою Поштою у потрібне мені відділення.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також новою почтою користуюсь часто ! тим більш якщо щось купуїш в невеликих магазинах звичайно не у всіх то вони усі витрари , чи то по обміну чи по гарантії беруть на себе !!!!!!!!Ось до чого я веду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...