Перейти до змісту

Kromberg&Schubert


byiviter

Рекомендовані повідомлення

Моя сім'я виписує "популярну" місцеву газету, де майже кожного випуску (а може і у всіх) пропонує роботу працівникам (певно різноробочим) підприємство Kromberg&Schubert. Цікаво те, що я помітив зростання рівня зарплат відповідно їхніх рекламних оголошень: якщо місяць тому вони пропонували ЗП рівня від 1400 грн, то відтепер ця цифра на 28,57% більша і складає від 1800 грн.

Оскільки це одне із великих і стабільних підприємств, нашим форумчанам було б корисно мати цю тему у розділі "Робота".

Хто що може розповісти про вакансії на підприємстві, які найчастіше вільні, про умови праці, про штрафні санкції - а то вже легенди ходять. :smile3:

Як думаєте, варто мати з ними справу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь

:_12: я слышал что там очень тяжелые условия работы и людей иногда на скорой заберают с какимито астматическими приступами.

С другой стороные знаю одного человека который там работает уже пару лет, и ещё не умер... а жаль... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж чув такі легенди, і їхня постійна зацікавленість новими працівниками насторожує, але всякі заробітки хороші, якщо потрібні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж чув такі легенди, і їхня постійна зацікавленість новими працівниками насторожує, але всякі заробітки хороші, якщо потрібні гроші.

вот интерессно, а что они с людьми делаю то? А может они их не увольняют, а проводку делают из... О БОЖЕ!!!

Ладно сорри за офтоп. Тема действительно интерессная, и тот факто что ЗП увеличили я думаю напрямую связнан с тем что работники увольняются, а новые не приходят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно ти правий. Я підняв цю тему, бо сам за кілька годин безробітний..

хочу змінити роботу, стара за півроку мене виснажила.

І ось що пише в їхньому рекламному повідомленні:

Запрошуємо працівників (від ТС: не пишуть конкретно яких) для роботи на виробництві

Пропонуємо (-ють):

-офіційне працевлаштування;

-безкоштовне медичне страхування; (ти ба)

-компенсацію за харчування; (оце я невкурю ніяк)

-безпечні умови праці; (я вже з другого рядка поняв, що вони у них безпечні)

-безкоштовний довіз працівників; (ну прям не знаю, "не уж то все так хорошо")

-стабільність працевлаштування; (кхм)

-змінний робочий графік;

-гнучку систему преміювання; (певне помилка, я думаю, вони хотіли написати "гнучку систему штрафування")

Заробітна плата від 1800грн

..і контакти: тел.хх-хх-хх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легенди ходили і будуть ходити.

Я майже 5 років працюю і нічого, не мутував. :)

Пропонуємо (-ють):

-офіційне працевлаштування;

-безкоштовне медичне страхування; (ти ба)

-компенсацію за харчування; (оце я невкурю ніяк)

-безпечні умови праці; (я вже з другого рядка поняв, що вони у них безпечні)

-безкоштовний довіз працівників; (ну прям не знаю, "не уж то все так хорошо")

-стабільність працевлаштування; (кхм)

-змінний робочий графік;

-гнучку систему преміювання; (певне помилка, я думаю, вони хотіли написати "гнучку систему штрафування")

Заробітна плата від 1800грн

- офіційне

- правда

- компенсують вроді 3 грн за їжу (ти в столовій купуєш за свої гроші, а тобі в з/п докидують), правда в столовці поїсиш за 9-11 грн

- безпечені, все інше - просто дурні чутки

- довіз безкоштовний, це правда. Їздять маршрутки і збирають людей, потім розвозять

- змінний графік

- система преміювання в різних відділах трохи відрізняється.

А ти що хотів, якщо щось "запоров" то треба і відповідати, а наказують грошима. Все логічно. Запоров - відповідай, а не запоров - отримаєш нормальну премію. Правда премія на виробництві залежить від колективу (лінії), а не від 1 людини.

З.І. Тема скотиться у флем - 100%, як і бувало раніше в темах про Кромберг. Зараз набіжать "ображені" і почнеться... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий працює (до 31.03 вже написав заяву на звільнення)

Робота каже піпец. він підносить до лінії проводки і ще щось (щось таке)він каже що один хєрячить і справитись нереально. За ним ходить головний і тільки потирає руки на чому йому мінусувати бабло.

ПОстійно пише пояснюючі. Одна пояснююча мінус 50 грн від ЗП.

Довідки з будь-якої лікарні крім як № 1 не приймаються.

А тепер по пунктах що знаю

Пропонуємо (-ють):

-компенсацію за харчування - ти хаваєш в обід (обід по 10-20 хв, навіть, вибачте, посцяти не встигнеш через черги не те що поїсти)і тобі компенсовують якусь частину

-безкоштовний довіз працівників; вночі їх автобуси везуть якщо зміна на 14год то сам їдеш маршруткою а вони тобі 2 грн компенсовують

-змінний робочий графік - побачивши як працює знайомий я зробив всиновок що графік там замутили так що на особисте життя часу не вистачає. Є 3 зміни 1 - 6-14; 2- 14-22; 3- 22-6. Він прийшов похавав і спати встав і пішов на роботу.

Все більше нічого. Тільки субота і неділя і то не завжди

-гнучку систему преміювання - штрафування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, якщо все правда, як пише BACbOK, то не такий страшний чорт, як його малюють.

Чому відразу у флейм? Я шукав теми про Kromberg&Schubert і не знайшов жодної на форумі. І хто такі - "ображені"?

Якщо ображених багато, то яка тому причина?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погано шукав. Колись була ДУЖЕ роздута тема. І срачу було багато. А негативних сторін на кожній роботі багато, як не крути. Якщо захочеш робити - підеш і будеш робити. ДУЖЕ багато залежить від того ким ти підеш туди працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть модери знесли теми глубоко в бездну.. тема реально-соціальна, просто пролетарська, тому можу вечором від тих же модів получити "незачьот"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись співпрацював з Kromberg&Schubert на попередній роботі, так не сильно народ хвалився роботлю. Казали що народ там не цінять, припахують по повній а якщо щось не подобається то флаг в руки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому полягає робота простого середньостатистичного працівника на цьому підприємстві?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм :smile-zachot: я думав ми в ХХІ столітті живем. Такі речі автоматизуються конвейєрами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво те, що я помітив зростання рівня зарплат відповідно їхніх рекламних оголошень: якщо місяць тому вони пропонували ЗП рівня від 1400 грн, то відтепер ця цифра на 28,57% більша і складає від 1800 грн.

В інтернеті написано що там більше 2000 працівників

відповідно і велика текучка

Але чим погано простій людині - який треба срочно нехай не дуже великі, але гроші, вона завжди може піти на Кромберг, чим погано? Це прекрасно що людина в скрутний момент може звернутись до цього заводу і я думаю її посадять на робоче місце т.як там завжди хтось да треба.

Відвозять маршруткою, харчування компенсують (нехай і не повністтю)... Особисто для мене це дуже важливі фактори (особливо харчування).

Кромберг це така палочка виручалочка для безробітних

...

І ще додам на рахунок з/п. Тут хтось написав що багато залежить від того ким ви туди йдете, так я скажу від цього не багато залежить, а практично все.

Я чув про діапазон з/п 5-8 тис+премія (і то це було пару років тому) не для простих робочих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно сорри за офтоп. Тема действительно интерессная, и тот факто что ЗП увеличили я думаю напрямую связнан с тем что работники увольняются, а новые не приходят.

"кромберг" расширяет производство

окромя заводика арендует еще площадя на Модерне и хочет еше

по-этому и набирают наверное

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там де можна автоматизувати - автоматизовано, там де треба ручками - то так і є.

Якщо вже проводка з м. Луцька йде у нові AMG Мерседеси вартістю 100 000 - 180 000 у.о. і вони їздять, значить треба ручками там робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які перспективи кар'єрного росту? Я хлопець молодий, здібний до навчання, готовий працювати чесно і наполегливо, і дарма, що прийдеться починати із заводу.

Можна там кар'єрно піднятися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома там працювала, спочатку на конвеєрі - конвеєром їде стенд із виступами типу "набиті гвозді", а ти береш провід і намотуєш його на ті гвозді (кожен колір провода намотується певним чином). На конвеєрі працюють в основному жінки. Потім її перевели на упаковку, далі вона ходила і перевіряла чи правильно упакована продукція, згодом написала заяу на звільнення. Причину незнаю, але точно не із-за умов праці, в неї щось типу сімейного було.

Інша знайома жалілась що графік сильно вимотує - 1 тиждень ти ходиш в першу зміну, другий в другу, третій в третю, і постійно потрібно перестроюватися.

Взагалі з їхніх розповідей зробив одн висновок - якщо ти нормальний працівник, прийшовши на роботу - став і працюєш на совість, то там можна працювати, заробляти і підвищуватися в карєрі. АЛЕ якщо ти раніше працював в ЖЕКу, Луцькавтодорі і тому подібних організаціях де "Двоє пашут - семеро руками машут" ( і ти не один з тих двох); ти любиш подрушляти на роботі, прийти годинку перекурити, ще годину поговорити о жизні, то краще туди не потикатися, а то поповниш ряди людей які там "іспитували жорстокі муки".

Там дуже сувора дисципліна - а народ наш непривик до такої ось і ходять легенди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BACbOK, яка в тебе посада на Кромберзі, якщо не секрет? Просто я теж чув багато відгуків і помітив, що відгуки про роботу від керівної/адміністративної/менеджерської ланки Кромберга і простих робочих в цеху сильно відрізняються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не є працівником якоїсь керівної ланки. Я звичайний працівник, правда працюю не в цеху.

1,5 року працював на виробництві, і нічого, працювати можна. Так, було важко, але потрібна була робота і гроші, йшов і працював.

P.S. До речі, після 3 років роботи в держустанові (працював в одному з обласних управлінь) для мене робота простим праціником на Кромберзі тоді була взагалі за щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитивного я прочитав більше, ніж недостатків, піду певне я якнайскоріше туди на співбесіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"кромберг" расширяет производство

окромя заводика арендует еще площадя на Модерне и хочет еше

по-этому и набирают наверное

мав будуватися кромберг2, але його так і не побудували, тому людей набирають для перекриття тєкучки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позитивного я прочитав більше, ніж недостатків, піду певне я якнайскоріше туди на співбесіду.

Не йди, говорю авторитетно, заробиш гастрит, а то і язву. Здоровья дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там ЗП (та що заявлена в оголошенні) досить культурна, якщо там все чотко, то дуже скоро із такими умовами праці "текучки" не стане. imho

Позитивного я прочитав більше, ніж недостатків, піду певне я якнайскоріше туди на співбесіду.

Не йди, говорю авторитетно, заробиш гастрит, а то і язву. Здоровья дорожче.

Я скорше дома за компом геморой отримаю, hyrurg, так що всьо буде пучком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...