Перейти до змісту

Де можна придбати двигун Стірлінга


HWman

Рекомендовані повідомлення

А як мотати проволочку витками

бажано витками, плюс дивись щоб вона ізольована була (покрита лаком), а то нічого не вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 96
  • Створено
  • Остання відповідь

А як мотати проволочку витками

бажано витками, плюс дивись щоб вона ізольована була (покрита лаком), а то нічого не вийде.

Дякую посміявся :D а діаметр аkа поперечний переріз задає силу струму, знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки в планах, є ідея, є картон, є гводзік, а нема проволочки і магнітів, буду шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо все-таки надумаю отримувати енергію із вітру то стабілізатор на КРЕНках буде розсіювати надлишкову енергію.

Ось знайшов статтю по вітру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лінійні стабілізатори в такому випадку використовувати не варто, треба імпульсний городити, mc34063 тобі в поміч :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это слишком сложно. есть вариант с max1555 и аналогами. в качестве "экозарядки" можно как ветряк подключить, так и солнечную батарею. удобно, что будет еще вход для подзарядки от обычного USB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лінійні стабілізатори в такому випадку використовувати не варто...

А чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що КПД там дуже маленьке.

Для прикладу споживач буде споживати 0,2А при 5В тобто споживаєма потужність буде 1Вт, і нехай генератор буде видавати 10В.

Для лінійного стабілізатора (споживанням самого стабілізатор, для спрощення знехтуємо), струм який буде споживатись від генератора буде таким же 0,2А а потужність складе 2Вт, тобто у два рази більше чим споживає споживач, різниця буде розсіюватись на стабілізаторі.

А для імпульсного стабілізатора буде трошки по іншому, припустимо що КПД стабілізатора 0,8 тоді при тих самих умовах від генератора буде споживатись всього 1,25Вт, і струм відповідно 0,125А. Тобто сам генератор може бути меншої потужності чим при лінійному стабілізаторі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи мені якось пофіг що на радіаторі залишиться половина потужності, адже у мене мета не створити ідеальну машину для перетворення енергії вітру у електричну, а у умовах де відсутні дж. струму ну для початку заряджати мобільний телефон, Потім буду мислити у більших масштабах.

ЗІ Не КПД а ККД - Коефіцієнт Корисної Дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так використання імпульсних стабілізаторів дозволить використати менший генератор, або більш високовольтний, що в свою чергу дозволить працювати системі при малій силі вітру і малих обертах генератора.

А складність стабілізатора на mc34063 не набагато більше від кренки, просто деталей там чуток більше :)

ЗІ паралельно спілкуюсь на російськомовному форумі, тому і проскакують російські слова і абревіатури :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось з чого почну, от тільки треба через редуктор ато 0,15 це не моя мета...

Класна штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прототип готовий, тільки я підозрюю що мені необхідний буде сильний вітер...

post-11171-0-25073500-1300740254_thumb.j

post-11171-0-82433100-1300740262_thumb.j

post-11171-0-24906000-1300740272_thumb.j

post-11171-0-98811400-1300740280_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв до рук фен для сушіння волосся, протестував, ура 2 вольта і більше 200 міліампер(більше тестер не міряє, після того як я ним колись років з 5-6 тому вирішив поміряти силу струму... да - да там де її краще не міряти :D ). Отже при досить сильному вітрі повинен отримати 1 ват як льоду. На черзі мій другий задум більш масштабніший... аж хочу заряджати телефон :D це в ватах буде 3-5 ват.

ЗІ робоча напруга двигуна/генератора 14 в.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздоровляю. Тепер треба замутити на сонячній енергії двигун. Де візьмеш такий дорогий матеріал?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздоровляю. Тепер треба замутити на сонячній енергії двигун. Де візьмеш такий дорогий матеріал?)

ти мав на увазі такий solar.jpg ?

Де де? мені буржуї скинуться і куплять :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Зробив турбіну і підключив до генератора, з кулера(вода в крані має тиск приблизно 1-2 атмосфери), заряджає телефон, дає в холостому ході 6-7 вольт, силу струму немає чим поміряти, на цьому зупиняюсь не планую.

На виготовлення турбіни пішло:

- 1 гелева ручка

geler.jpg

- "крильчатка" від кулера 80-ки

i-10.jpg

- сопло я зробив з... замість голки б'є вода(червоний, чорний поплавлений)

532.jpeg

- власне корпус:

128239970081.jpg

По рівню шуму "апарат" можна зрівняти з дрелькою.

ЗІ можу викласти фото генератора в роботі, але не раніше суботи.

ЗІІ не смійтесь будь-ласка краще промовчіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, коли телефон повністю сідає то чомусь не може зарядити, напруга на генераторі падає аж до 3.7 - 3.9 вольт, чого звичайно не хватає... вийшов з ситуації так:

вийняв із ліхтарика

8d97a279.jpg

(китайська підробка з облегченим акумулятором, такий на базарі стоїть десь 15 грн.) акумулятор який дає 4 вольта 600мА/год і взяв міні пальчик (Ni-Cd 600 мА/год 1.2 вольта ) з'єднав послідовно отримав 5.2 вольта, чого хватає для того щоб контролер телефону (чі батареї) почав приймати струм, ну і підзарядив батарею (порядка 10-15 хв.)щоб "зрушила з місця".

Планую поставити 2-4 сопла для максимальної ефективності ну і досягнення більшого результату а ніж 6 вольт, номінал генератора 15 вольт 300 мА.

ЗІ води жре приблизно 3-3.5 літри/хв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошо, что у тебя счетчик на воду не стоит :smile3: но даже без счетчика КПД системы очень мизерный. турбинка твоя имеет низкую эффективность просто потому, что лопасти не предназначены для жидкости, в конструкции тоже много мест снижающих эффективность. например "пятачок" на котором лопасти держатся. раньше DarkMonk говорил про "камаз угля", у тебя сейчас счет идет на вагоны.. вот, смотри :

ты заряжаешь акку от турбины, эффективность которой ниже плинтуса ;

вода подается по трубам под давлением и на высоту, что требует повышенных затрат энергии ;

какой именно? водонапорная станция, а на ней электронасосы ;

к насосам подается электричество по проводам, через несколько трансформаторных станций, а это очередные потери ;

допустим, вырабатывается ГЭС (скорее всего все-таки АЭС) ;

в общем, отличный эксперимент на тему "как не надо переносить энергию" :smile3:

ps. пресная вода - невозобновляемый запас, ее на Земле все меньше. а значит экологичность системы также отрицательная

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну думаю якби стояв то не експериментував би, доречі повниться ККД у паровоза... ну нехай 15%, у моєё системи мабуть іто меньше, зато непоганий старт + досвід. Те що прісна вода огранічений ресурс це вже не проблема, якщо кипятити солону воду то та пара буде вже прісною водою, вот ідея вам, всім відомо що в ночі енергоспоживання значно менше тобто генератори працюють "в холосту" то чому би вони не робили з солоної прісну воду в той час?

Обіцяв фото, ось кілька:

post-11171-0-08364400-1305037126_thumb.j

post-11171-0-72789000-1305037234_thumb.j

post-11171-0-36596600-1305037150_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну думаю якби стояв то не експериментував би, доречі повниться ККД у паровоза... ну нехай 15%, у моєё системи мабуть іто меньше, зато непоганий старт + досвід. Те що прісна вода огранічений ресурс це вже не проблема, якщо кипятити солону воду то та пара буде вже прісною водою, вот ідея вам, всім відомо що в ночі енергоспоживання значно менше тобто генератори працюють "в холосту" то чому би вони не робили з солоної прісну воду в той час?

Блін, треба було назвати тему: Зелена енергія або Коли немає поблизу джерел електроенергії модери може перейменуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...