Перейти до змісту

Реконструкция ж/д вокзала


ursa

Рекомендовані повідомлення

А тим часом реконструкція вокзалу потрохи рухається, вже зняли дах.

Хтось фотографує це діло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 677
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • 3 тижня потому...

Згадав нарешті викласти сюди.

Демонтаж решток даху вокзалу. Сфотографовано 5-го жовтня о 6:30 ранку. Вибачайте за якість...

post-3641-0-15855900-1318597464_thumb.jp

post-3641-0-65379900-1318597475_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось мені здається, будемо зимувати без вокзалу =/

Xatabich, нема де переночувати? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ось першоджерело -- http://toplutsk.com/...-news_4607.html -- поясніть, що вони там курять на засіданнях, я теж таке хочу...

"Продовжив огляд проектів архітектор Георгій Шевчук, який представив своє бачення розв’язки залізничного пасажиропотоку від підприємства «АДК». Шевчук запропонував перемістити головний вокзал у Луцьку на станцію «Ківерці», як базову. Таким чином, за словами архітектора, можна з’єднати всі дачні масиви, райони Луцька і аеропорт «Північний». Перевезення, відповідно до пропонованих ідей, може здійснювати рейсовий автобус (таких вистачить 3-4). Окрім того, екс-головний архітектор Луцька запропонував ідею створення транспортно-перехідного вокзалу «Луцьк-Північний». Архітектор запропонував і передбачити у Крупі так зване «соціальне містечко» на території площею 160 гектарів."

Задумки справді глобальні і вимагають багато коштів. Єдине: чи справді готові лучани платити гроші, щоб спершу доїхати рейсовим автобусом у Ківерці(а це втрата купи часу), і лише після цього поїхати ну наприклад на дачну ділянку(можливо, у зворотню від Ківерців сторону, адже там дачі також є)?

Пам"ятаю, на початку вісімдесятих така вже історія була, якомусь(не пам"ятаю прізвища) партійному чиновнику у обкомі(теперішній гол.корпус ВДУ) заважали тролейбуси своїм гулом. В результаті тролейбусну лінію перенесли у припаркову зону. Мотивували, що дбають про розгрузку основної дороги Луцька(благі наміри), а значить здоров`я радянських громадян(незагазоване повітря у центрі і т.д.). Тільки ті ж радянські громадяни виявились настільки несвідомими та невдячними, що в обком партії почали масово сипатись листи обурення. Ну як же: добре, якщо люди здорові і мають сили підніматись наверх кожногоо Божого дня. А якщо ні? Старші люди, які живуть припустім на Чехова, їм треба вийти в темному парку, піднятись наверх, і лише після цього вони опиняються дома.

Пропрацювала ця лінія недовго, і досі страшенно незручно, коли літом під час недільних свят пускають тролейбуси «низом». Особливо коли треба долати лишні 200 метрів круто вверх. Згодні були б зараз до такого маршруту?..

«Таким чином, за словами архітектора, можна з’єднати всі дачні масиви, райони Луцька і аеропорт «Північний» - а от і самі вияви благих намірів щодо вже українських громадян. Пропонується ще побудувати космопорт(т-с-с!), але коштів катастрофічно не вистачає, тому будівництво переноситься на наступний рік.

«Архітектор запропонував і передбачити у Крупі так зване «соціальне містечко» на території площею 160 гектарів." - ніхто добряче не пояснив, для чого воно і з якою метою, де візьмуть землі для нього(напевно, відберуть у селян – для чого вони їм?). Ах, яка задумка, політ думок ну просто грандіозний! Щоправда, нагадує Двенадцать стульев»: «Остап со вчерашнего дня еще ничего не ел. Поэтому красноречие его было необыкновенно.»

Висновок напрошується сам по собі: звичайнісінький відмив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Сьогодні був на вокзалі.

Зміни помітні, добудовують, ставлять залізякі.

Як там зрозумів це уже дах? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось першоджерело -- http://toplutsk.com/...-news_4607.html -- поясніть, що вони там курять на засіданнях, я теж таке хочу...

"Продовжив огляд проектів архітектор Георгій Шевчук, який представив своє бачення розв’язки залізничного пасажиропотоку від підприємства «АДК». Шевчук запропонував перемістити головний вокзал у Луцьку на станцію «Ківерці», як базову. Таким чином, за словами архітектора, можна з’єднати всі дачні масиви, райони Луцька і аеропорт «Північний». Перевезення, відповідно до пропонованих ідей, може здійснювати рейсовий автобус (таких вистачить 3-4). Окрім того, екс-головний архітектор Луцька запропонував ідею створення транспортно-перехідного вокзалу «Луцьк-Північний». Архітектор запропонував і передбачити у Крупі так зване «соціальне містечко» на території площею 160 гектарів."

Задумки справді глобальні і вимагають багато коштів. Єдине: чи справді готові лучани платити гроші, щоб спершу доїхати рейсовим автобусом у Ківерці(а це втрата купи часу), і лише після цього поїхати ну наприклад на дачну ділянку(можливо, у зворотню від Ківерців сторону, адже там дачі також є)?

«Таким чином, за словами архітектора, можна з’єднати всі дачні масиви, райони Луцька і аеропорт «Північний» - а от і самі вияви благих намірів щодо вже українських громадян. Пропонується ще побудувати космопорт(т-с-с!), але коштів катастрофічно не вистачає, тому будівництво переноситься на наступний рік.

«Архітектор запропонував і передбачити у Крупі так зване «соціальне містечко» на території площею 160 гектарів." - ніхто добряче не пояснив, для чого воно і з якою метою, де візьмуть землі для нього(напевно, відберуть у селян – для чого вони їм?). Ах, яка задумка, політ думок ну просто грандіозний! Щоправда, нагадує Двенадцать стульев»: «Остап со вчерашнего дня еще ничего не ел. Поэтому красноречие его было необыкновенно.»

Висновок напрошується сам по собі: звичайнісінький відмив.

Хід думок в Шевчука правильний.Убрати ЖД вокзал з міста,на його місці зробити проїзд Конякіна-Грушевського,бо міст (Соборності-Перемоги) скоро квакне.Це по-перше

По друге:на кожен дачний масив потяг не пустиш.Мова йде про ті що вже мають такий доїзд.

По третє: соціальне містечко в Крупі,я так розумію не на землях с/г ,а на території бувшого аеропорту,який вже нікому не потрібен.Соціальне містечко-це обноповерхові багатоквартирні будинки(1 будинок на 10-15 чол.) для малозабезпечених,інвалідів та пенсіонерів.З власною інфраструктурою(аптеки,перукарні,лікарня,магазини тощо).Такі проекти охоче фінансують всякі єврофонди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось першоджерело -- http://toplutsk.com/...-news_4607.html -- поясніть, що вони там курять на засіданнях, я теж таке хочу...

"Продовжив огляд проектів архітектор Георгій Шевчук, який представив своє бачення розв’язки залізничного пасажиропотоку від підприємства «АДК». Шевчук запропонував перемістити головний вокзал у Луцьку на станцію «Ківерці», як базову. Таким чином, за словами архітектора, можна з’єднати всі дачні масиви, райони Луцька і аеропорт «Північний». Перевезення, відповідно до пропонованих ідей, може здійснювати рейсовий автобус (таких вистачить 3-4). Окрім того, екс-головний архітектор Луцька запропонував ідею створення транспортно-перехідного вокзалу «Луцьк-Північний». Архітектор запропонував і передбачити у Крупі так зване «соціальне містечко» на території площею 160 гектарів."

Задумки справді глобальні і вимагають багато коштів. Єдине: чи справді готові лучани платити гроші, щоб спершу доїхати рейсовим автобусом у Ківерці(а це втрата купи часу), і лише після цього поїхати ну наприклад на дачну ділянку(можливо, у зворотню від Ківерців сторону, адже там дачі також є)?

«Таким чином, за словами архітектора, можна з’єднати всі дачні масиви, райони Луцька і аеропорт «Північний» - а от і самі вияви благих намірів щодо вже українських громадян. Пропонується ще побудувати космопорт(т-с-с!), але коштів катастрофічно не вистачає, тому будівництво переноситься на наступний рік.

«Архітектор запропонував і передбачити у Крупі так зване «соціальне містечко» на території площею 160 гектарів." - ніхто добряче не пояснив, для чого воно і з якою метою, де візьмуть землі для нього(напевно, відберуть у селян – для чого вони їм?). Ах, яка задумка, політ думок ну просто грандіозний! Щоправда, нагадує Двенадцать стульев»: «Остап со вчерашнего дня еще ничего не ел. Поэтому красноречие его было необыкновенно.»

Висновок напрошується сам по собі: звичайнісінький відмив.

Хід думок в Шевчука правильний.Убрати ЖД вокзал з міста,на його місці зробити проїзд Конякіна-Грушевського,бо міст (Соборності-Перемоги) скоро квакне.Це по-перше

По друге:на кожен дачний масив потяг не пустиш.Мова йде про ті що вже мають такий доїзд.

По третє: соціальне містечко в Крупі,я так розумію не на землях с/г ,а на території бувшого аеропорту,який вже нікому не потрібен.Соціальне містечко-це обноповерхові багатоквартирні будинки(1 будинок на 10-15 чол.) для малозабезпечених,інвалідів та пенсіонерів.З власною інфраструктурою(аптеки,перукарні,лікарня,магазини тощо).Такі проекти охоче фінансують всякі єврофонди.

Ага) Знаю той єврофонд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jeeper Сьогодні, 10:38

По третє: соціальне містечко в Крупі,я так розумію не на землях с/г ,а на території бувшого аеропорту,який вже нікому не потрібен.Соціальне містечко-це обноповерхові багатоквартирні будинки(1 будинок на 10-15 чол.) для малозабезпечених,інвалідів та пенсіонерів.З власною інфраструктурою(аптеки,перукарні,лікарня,магазини тощо).Такі проекти охоче фінансують всякі єврофонди.

О! Ще один знайшовся!! Вже містечко хоче побудувати!! Була така ідея - роздерибанити(ламати - не будувати, правда ж?? якось легше.) літну смугу і продати(як у нас уміють, по-іншому кажучи - вкрасти) шар щебню, який знаходиться під смугою. Тільки знаєш... Якби, ну наприклад, ти запропонував це зробити у 50-60 рр, тобі б інкримінували статтю "врєдітєльство". Тому що РУЙНУВАТИ ЦІЛИЙ АЕРОПОРТ тільки із-за продажу щебню, що під смугою - це по-іншому і годі назвати. Про містечко і його доцільність - нижче.

Тепер за територію окремо. Чоловіче, ти зробив ХОЧ ЯКИЙСЬ вагомий внесок У ЦЕЙ САМИЙ АЕРОПОРТ, що так легко вирішуєш його долю поряд із різними архітекторами-забродами?? Тебе напевно і на світі-то не було, коли його будували!!

Тепер, бачу, особливо нетямущим прийдеться розжовувати деякі прописні істини.. Ці ж самі ПЕНСІОНЕРИ, МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНІ та ІНВАЛІДИ, як тільки отримають ці самі оселі(безкоштовно, як я розумію, інакше для чого тоді піднімати це питання?), швидесенько попродають їх у перший-другий же рік. Тому що: для того, щоб прожити пенсіонеру у сільській місцевості(це з нашим рівнем-то пенсій), йому треба дати хоч невеличкий клаптик(не менше 6ти соток) у користування. Тобто ще і землю треба буде десь шукати. І не де-небудь, а у Крупі. Або під нею. А якщо у них вже є він, у Лаврові, Веснянці...мало де?? Це ж прийдеться їхати аж-ген кудись, і не з Луцька! А якщо ж.д. вокзал до всього ще й перенесуть до Ківерець...Це буде повний пі.. То і прийдеться ще й пускати безкоштовну маршрутку для них же, і не один раз в день. Порахуєм видатки?

Не приймається до уваги ще і можливість продажу-передачі(напр.у спадок) цих усіх будівель. Так що є недалека перспектива побачити ці всі осельки через 3-5(максимум 8) років зовсім не в тих, кому призначались, а в якогось приватного власника. Одного. Який це все під шумок швидесенько викупить. Тому що як написано в попередньому пості:"З власною інфраструктурою(аптеки,перукарні,лікарня,магазини тощо)" - з цим не все добре складається у самому Луцьку, не кажучи про якийсь малонаселений район аж ген де, Маю на увазі пропорцію щільності населення до кількості аптек, перукарень, лікарень, магазинів. Так що не все так гладко, як пишеться. А якщо сумістити ці усі фактори - люди звідти побіжать, і швидесенько. Сумнівів нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, не здається що це питання дещо виходить за рамки обговорення вокзалу?

І тим не менше, існує вірогідність, що оті всі пенсіонери-інваліди разом з перукарнями та аптеками будуть існувати лише на папері. А приватному власнику залишиться лише придумати як застосувати на халяву куплену злітну смугу з будівлею аеропорту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jeeper, перепрошую, моє попереднє зауваження стосувалось не тебе. А інших "малосвідомих" громадян)).

VadimM, у статті http://toplutsk.com/...-news_4607.htm говориться про Луцьк в цілому, мені наприклад не байдуже, яким шляхом розвитку він піде і де будуть жити мої діти. Та й взагалі себе обмежувати у сприйнятті інформації - по-моєму, це неправильно. Назва у пості ursa за 14 лютого 2011 - 21:49 була "Реконструкция ж/д вокзала", але третій абзац з початку казав про: "Також за проектом Шевчука передбачене соціальне містечко «Крупа», де будуть школи, база для олімпійського резерву, житлові забудови, басейн та інші об’єкти."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, як вокзал повністю завершать, кільце Винниченка-Яровиця-Вишків проїхати і пройти по пішоходці буде чим далі, тим складніше...

Вже й так на вихідні більшість людей з центру, Львівської, ГПЗ їдуть не до там-таму, а до вокзалу, де пройтися мостом і ти на місці...

Коли вони вже подумають хоч бти за 2-3 підземних переходи на цілий обласний центр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jeeper Сьогодні, 10:38

Тепер за територію окремо. Чоловіче, ти зробив ХОЧ ЯКИЙСЬ вагомий внесок У ЦЕЙ САМИЙ АЕРОПОРТ, що так легко вирішуєш його долю поряд із різними архітекторами-забродами?? Тебе напевно і на світі-то не було, коли його будували!!

Чоловіче,мої батьки мали малу зарплату,якраз через необдумане будівництво аеропорту в Крупі,тому вважаю,що я внесок свій зробив і на світі я був раніше за аеропорт.

Стосовно соц.містечка,то про який продаж модже вестись мова,коли принцип будівництва цього містечка в тому,що приватизаціїї там нічого не підлягає.Я бачу,чоловіче,ти далекий від цих речей.Крім того гемор з аеропортом маємо саме через таких недалекоглядних людей,які думають днем сьогоднішнім.Будують заводи в межах міста,ринки,торгові центри і т.д.А потім,з часом,думають як це все перенести.

Моє імхо:вокзал з Луцька убрати,Варшавку і центральний ринок убрати.Аеропорт забудувати-кортами,стадіонами,басейнами ,торговими центрами і т.д.

Це ж прийдеться їхати аж-ген кудись, і не з Луцька! А якщо ж.д. вокзал до всього ще й перенесуть до Ківерець...Це буде повний пі.. То і прийдеться ще й пускати безкоштовну маршрутку для них же, і не один раз в день. Порахуєм видатки?

Чоловіче,мільйони пенсіонерів(не луцьких) проїзжають відстані в рази більші,ніж в нас в Луцьку. Луцьк-Крупа-це для Києва,як Відродження-Соборності для Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вони вже подумають хоч бти за 2-3 підземних переходи на цілий обласний центр?

З нашими стічними системами ті підземні переходи після дощів перетворяться на підземні басейни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE

  • photo-thumb-1602.jpg

Отправлено Сьогодні, 15:57

snapback.pngMiro (22 листопада 2011 - 13:55) писал:

Тепер за територію окремо. Чоловіче, ти зробив ХОЧ ЯКИЙСЬ вагомий внесок У ЦЕЙ САМИЙ АЕРОПОРТ, що так легко вирішуєш його долю поряд із різними архітекторами-забродами?? Тебе напевно і на світі-то не було, коли його будували!!

Чоловіче,мої батьки мали малу зарплату,якраз через необдумане будівництво аеропорту в Крупі,тому вважаю,що я внесок свій зробив і на світі я був раніше за аеропорт.

Відверто кажучи, слабкий аргумент для тисяч лучан, які усе-таки мають свою думку.

Стосовно соц.містечка,то про який продаж модже вестись мова,коли принцип будівництва цього містечка в тому,що приватизаціїї там нічого не підлягає.Я бачу,чоловіче,ти далекий від цих речей.Крім того гемор з аеропортом маємо саме через таких недалекоглядних людей,які думають днем сьогоднішнім.Будують заводи в межах міста,ринки,торгові центри і т.д.А потім,з часом,думають як це все перенести.

Про який гемор ведеться мова? Те, що авіація у нашій області нерентабельна, ти вину перекладаєш на плечі українців, які вперто не бажають літати за шалені гроші?? Може, напишеш скаргу Гаранту, щоб він підняв зарплати? Так я ж не проти!! :D :D

"Стосовно соц.містечка,то про який продаж модже вестись мова,коли принцип будівництва цього містечка в тому,що приватизаціїї там нічого не підлягає." Як ти собі це уявляєш? Комунізмо-соціалізм справді вбачає в своїх принципах відмову від приватної власності. Можливо, ти ще запропонуєш повернутися назад, у СССР? Так Гарант, по-моєму, усе тільки робить для цього. Ось зараз вступим у Таможний Союз, і буде тобі Лафа, хе-хе. Щоправда, сама Росія поки не поспішає відмовлятися від надбань своїх громадян. Очевидно, один урок їй пішов на користь. і ще. Ти б попитав людей, чи вони захочуть навіть тимчасово жити у соц. містечку, якщо у кожну хвилину можуть забрати ці ж оселі назад, тому що якомусь дядечку видасться, що хтось став менше малозабезпеченим,інвалідом чи пенсіонером(про пенсіонерів у нашій державі взагалі окрема мова. Хтось отримує 860 гривень, а хтось 20-30 тисяч. Чи ти за уравняловку? Так тобі не сюди, а у парламент, пенсійні закони мінять), чи навпаки, більше.:

Miro: Отправлено 22 листопада 2011 - 13:55. Читай уважно, ато бачу, тебе думки інших взагалі не цікавлять.

Лужков, якщо мені не зраджує пам"ять, уже пропонував вислати усіх пенсіонерів із Москви у Крим. Мовляв, вони на те заслужили, хай гріються на сонечку. Тільки щось кримські татари були не в захваті, та й свого сусіда-Українця він забув запитати, що він думає з цього приводу. Ключі від неіснуючих квартир показово роздавав. Бачу, не одному йому ідея вислати пенсіонерів подалі припала до душі. Так чому не у Сибір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер трішки по темі

був сьогодні біля вокзалу - реконструкція прибавила в обертах) сьогодні там досить багато будівельників було, залізні конструкції поставили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE Сьогодні, 18:10

snapback.pngMiro (24 листопада 2011 - 17:33) писал:

snapback.pngMiro (22 листопада 2011 - 13:55) писал:

Я давно такого брєда не читав. :0155:

Якщо скінчились аргументи для розумної, виваженої дискусії, і все переходить у полеміку - тримай, будь ласка, язика на припоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE Сьогодні, 18:10

snapback.pngMiro (24 листопада 2011 - 17:33) писал:

snapback.pngMiro (22 листопада 2011 - 13:55) писал:

Я давно такого брєда не читав. :0155:

Якщо скінчились аргументи для розумної, виваженої дискусії, і все переходить у полеміку - тримай, будь ласка, язика на припоні.

просто убил наповал!!!!! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роблять каркас під конструкцію типу мансарда...

На рахунок кількості будівельників... Справді, пригнали ще 2 вагони будівельників (тепер вагонів 4, стоять за постом безпеки руху біля ЖД вагів, а душовий вагон (такий химерної форми, біло-вишневий) стоїть навпроти вокзалу), вчора близько 15:00-15:30 спостерігав таку картину -- топають собі будівельники з вокзалу, хто парами, хто поодинці з інтервалом так в 3-5хв... Ну але як топають... як би це так помякше сказати... скоріше вальс витанцьовують і на ходу засинають. якраз на відправлення електрички Луцьк-Здолбунів о 15:12 один такий худощавий будівельник так натхненно виписував піруети по перону, що ми з машиністом мало не посивіли проїжджаючи повз нього, сигнали гудка і тифона на нього не діяли взагалі... Складається відчуття, що вони зранку вилазять на вокзал, кран їм туди бочку огнєнной піднімає, а ввечері той кран їх звідти знімає.

На рахунок того, щоб прибрати вокзал з міста взагалі... Ви це скажіть пенсіонерам, камуністам і дачникам -- за наслідки не відповідаю. Давайте просто, щоб не мєлачіцца просто зразу все місто приберем з міста, -- драмтеатр в Дачне, ВНУ в Копачівку, ЛНТУ в Жидичин, облраду і мерію в Олику, депо разом з траліками в Сокиричі, доцільно в межах міста оставити тільки Сапалаївку (ну бо якшо нічого смердіти не буде, то на кого і за шо тоді нарікати) і Кінотеатр "Промінь" (ну бо туда приїжать модні ВІА виступати для нас зі всього світу)...

Шановні, просніться, це місто! воно має інфраструктуру, транспорт, звязок. Давайте заберем на день з міста громадський транспорт і тоді відчуєте, що таке забрати з міста якусь його складову. Інші деякі міста немають ЖД сполучення взагалі і страждають, а ми маємо, причому з немалою цікавою історією і отак просто відмовляємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...