Перейти до змісту

Реконструкция ж/д вокзала


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 677
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Согласен. Но меня интересует другой вариант. Выбьют ли в нем все стены и уберут киоски, и самое главное эту забегаловку, с которой вонь похлеще чем возле магазинов с шаурмой. Вы как думаете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яблуні зрізали((((((((((

я про це давно писав, їх зрізали одразу, як загородили вокзал. Вкрай шкода тих яблунь, мені вони були там в самий раз - додають (додавали((( ) якогось затишку, тепла, гостинності...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

основна користь від яблунь - ТІНЬ! яблука з них ніхто не їв (з тверезих чи дітей)

про яку "забегаловку" йде мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в вокзалі був росклад, направо - каси, наліво - тіпа "кафе"

але як туди заглянув чуть не вирвало..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого так? мені нормально

зайшов колись-то красиво, уютно, столики накриті, крісла мягкі, ціни прийнятні... сподобалось вопшім

ніякого огидного запаху не відчув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там завжди "пахло" тютоновим димом (він стояв там як туман).

Також там пахло чебуреками, та "олією" в якії їх смажили чи продавали.

Продавщиця - фуфло, хамло, без комментаріїв.

За більшістю столиків завжди сиділи алкоголіки та випивали наступну чарку.

Ось так.

До речі відносно тютонового табаку.

Можливо хтось дивився вчора 5-ий канал, то Україна з 4-го місця по курінню в світі впала на 20-те. Що дуже навіть радує.

Сам не курю, а якщо це буває (іноді дозволяю собі) то тільки блек стоун черрі. :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тютюновий табак перед курінням варто змащувати масляною олією і вдихати тільки з повітряним воздухом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все-таки, "церковно-гламурний" варіант вокзалу - повний ОТСТОЙ! Повністю совіцький підход до проекту, нічого європейського, сучасного та раціонального. Бідзіля, одним словом. Він вам ще церкву таку ж ізваяє навпроти 4 школи (дуже нагадує азійську пагоду - красіва буде).

Гадаю, це відкидає Луцьк ще більш назад. Не кажучи вже про те, що вокзали - це перше, що бачать гості міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що ви так за яблінками плачете? вони старі-старезні. ліпше, якби самі почали розсипатись?нові насадити просто треба після завершення будови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это самый хороший и самый оптимальный вариант.

Сума денег которую выделили не мего, так что если сделают в таком виде - я только за.

Конечно с улицы ничего современного (надеюсь парковка ток норм будет, как возле епицентра).

В середине думаю будет таже комната матери и ребенка, таже комната отдыха, тот же по-современней и без бомжов зал ожиданим. Возможно новое табло с роскладом, надеюсь современное и електронное. И 2 монитор для пасажиров - самое главное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сайту міськради:

Міський голова Микола Романюк, у свою чергу, зазначив, що відбуватиметься комплексна реконструкція Привокзального майдану: оновлення приміщення самого вокзалу, багажних відділень, туалетів, облаштування санітарних кімнат в приміщенні вокзалу, а також туалетів для інвалідів. «Ліва частина вокзалу буде призначена для транзитних і дальніх пасажирів, права - для приміського сполучення, пасажирів електропотягів. На другому поверсі розташовуватимуться службові приміщення, кімнати матері й дитини, відповідно до проекту», - розповів Микола Романюк.
(с)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і вдихати тільки з повітряним воздухом.

:D Розсмішило

угу - це смішніше за Тютюновий табак. Дада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та блін вийдіть і подивіться, не привикайте жити монітором! :mdr:

ато будуте як Гена Рижов

a_17b78f5a.jpg

hottabych_hotabych_hottabich_hotabich_smiley_hottab_smile_03_20060824115728.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто так, не имею резона с конца города ехать в центр практически.

т.е. живу в "Струмівці".

Выкладывайте фотки, плиз :)

:friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фотати нема шо! приїхав кран підняв наверх арматуру - мають заливати щось на мосту...

сходи потроху дозаливають + варять щось там

сам вокзал по-старому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З інтерв'ю Романюка:

– На перспективу – реконструкція площі коло вокзалу. Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні виконкому. Що плануєте зробити в тому куточку міста?

– Розповісти можу, але без конкретики. Мова йде про реконструкцію площі до вулиці Привокзальної. Зараз розробляється проект, котрий має бути співзвучний із архітектурою приміщення вокзалу. Згідно з одним із варіантів, який мені запропонували до розгляду (правда, він ще – в розробці), на цій величезній площі можна зробити клумбу. Як на мене, вона туди аж проситься. Можливо, буде ще щось. Над цим зараз і працюють проектанти. Не поспішаємо, бо коштів поки немає. В цьому році профінансуємо лише виготовлення проекту. А в 2012-му візьмемося за його реалізацію.

– Таким буде луцький вокзал (киваю на течку, котра лежить на столі, на обкладинці якої зображено будівлю з кількома невеликими вежами на даху)?

– Так. Щодо вокзалу, то проект благоустрою ще не завершений. Працюємо, як кажуть, із коліна (сміється, – авт.). Спершу проектанти виконали всі роботи, які стосувалися геодезії, потім – реконструкції приміщення. Матимемо велике фойє (показує проект, – авт.). У лівій стороні облаштують зал для пасажирів транзитних і дальніх рейсів. А права – для пасажирів приміських потягів. На другому поверсі буде «друге» світло. Зводимо мансардний поверх. Благо, що перекриття дерев’яні й можна щось робити. На третьому поверсі – кімната матері й дитини, адмінприміщення та два чи три готельні номери. Стосовно Привокзальної площі, то маємо час добре подумати, що робити із двома сквериками. Варіант – узагалі все зрізати й посадити нові дерева. Подивимося: можливо, доведеться саме так чинити. Зелені куточки мусять бути, але… От ітимете вулицею Лесі Українки, погляньте, в якому стані тротуар біля «Вопаку». Коріння дерев вивалило все. Тому дійсно правильним було рішення зрізати дерева на проспекті Волі й посадити нові.

– Якщо ми говорили про вокзал, то, певно, варто зачепити й тему пішохідного переходу через залізничні колії. Нині роботи тривають. Чи впораєтеся до Дня Незалежності, як і обіцяли?

– Так, роботи тривають. Думаю, наступного тижня вже почнуть фарбувати та вкладати покриття. До речі, як виявилося, то – величезна проблема. В першому варіанті мав бути асфальт. Я, як інженер, розумію, що навантаження на конструкцію – серйозне. Та й асфальт є асфальтом. Урешті в Києві знайшли дуже гарне покриття. Буде ось так (показує проект, – авт.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З інтерв'ю Романюка:

– Якщо ми говорили про вокзал, то, певно, варто зачепити й тему пішохідного переходу через залізничні колії. Нині роботи тривають. Чи впораєтеся до Дня Незалежності, як і обіцяли?

– Так, роботи тривають. Думаю, наступного тижня вже почнуть фарбувати та вкладати покриття. До речі, як виявилося, то – величезна проблема. В першому варіанті мав бути асфальт. Я, як інженер, розумію, що навантаження на конструкцію – серйозне. Та й асфальт є асфальтом. Урешті в Києві знайшли дуже гарне покриття. Буде ось так (показує проект, – авт.)

от скажіть мені - що за дебільно совкова система планувати завершення до дня чогось чи когось там?

зараз роблять, наприклад, із недостатнім фінансуванням, повільно і в розвалочку, а потім будуть гнути спину, намагаючись обігнати час та простір і нароблять при цьому багато недоробок.

невже не можна спокійно, виважено зробити той перехід, вокзал і т.д. наприклад до 15 вересня, а не 24 серпня, але так, щоб він сяяв в ззовні та всередині, а люди побачивши цю красу були горді, що стали свідками реконструкції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...