Перейти до змісту

У Луцьку пограбували ПриватБанк


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

http://www.yapfiles.ru/show/194418/719230be7eb710b799fba9e0c6a48300.flv собственно відео як ограбили приват банк))) таке враження шо охранник в долі.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

http://www.yapfiles.ru/show/194418/719230be7eb710b799fba9e0c6a48300.flv собственно відео як ограбили приват банк))) таке враження шо охранник в долі.....

хто знає, як людині "плюсік" поставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та який то охоронець? таке враження що це школяр з випускного в костюмі сидить, так їм і потрібно, зато тепер в Ощадному на 40-му біля ДАІ броньованівікна поставили, вчора бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....зато тепер в Ощадному на 40-му біля ДАІ броньованівікна поставили, вчора бачив

Давно ти там був. Вікна поставили до події.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та який то охоронець? таке враження що це школяр з випускного в костюмі сидить, так їм і потрібно, зато тепер в Ощадному на 40-му біля ДАІ броньованівікна поставили, вчора бачив

І чого вчепились до того охоронця...тут вже ж наголошували шо то не охоронець , а менеджер по роботі з клієнтами....

ПС: Я б хотів побачити як Ви діяли коли б Вам розбили/зламали носа і після нокауту (судячи з відео) щей поправили ногою по голові і чи хотілося після такого вставати і чинити якийсь опір (звісно якщо Ви не боксер, кікбоксер і т.д. який звик до такого і гарно тримаєте удар, хлопчина(охоронець) явно не з таких)...і цей хто бив судячі по техніці вміє гарно бити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого вчепились до того охоронця...тут вже ж наголошували шо то не охоронець , а менеджер по роботі з клієнтами....

Ок, зайшло перед грабіжникмаи два клієнти, він хоч щось зробив, як менеджер по роботі з клієнтами? От ви мені тут які хоч аргументи наводьте, але на відео людина тупо відсиджувала години до зарплати.

ПС: Я б хотів побачити як Ви діяли коли б Вам розбили/зламали носа і після нокауту (судячи з відео) щей поправили ногою по голові і чи хотілося після такого вставати і чинити якийсь опір (звісно якщо Ви не боксер, кікбоксер і т.д. який звик до такого і гарно тримаєте удар, хлопчина(охоронець) явно не з таких)...і цей хто бив судячі по техніці вміє гарно бити!

судячи з відео, комусь до окуліста необхідно, там нокаутом і не "пахне".

А перший грабіжник - лівша 100%, і лівою рукою бив і лівою ногою, цікаво мєнти звернули на це увагу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальних тіпочків, а не гопніків.

І час не повертається. Сидіти, де старт від 3-ох років, за мабілу в 70 грн і біжутерію за 10 грн багатьом ахота. Так що пускай банкі бомблят а не простих челов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чого вчепились до того охоронця...тут вже ж наголошували шо то не охоронець , а менеджер по роботі з клієнтами....

Ок, зайшло перед грабіжникмаи два клієнти, він хоч щось зробив, як менеджер по роботі з клієнтами? От ви мені тут які хоч аргументи наводьте, але на відео людина тупо відсиджувала години до зарплати.

ПС: Я б хотів побачити як Ви діяли коли б Вам розбили/зламали носа і після нокауту (судячи з відео) щей поправили ногою по голові і чи хотілося після такого вставати і чинити якийсь опір (звісно якщо Ви не боксер, кікбоксер і т.д. який звик до такого і гарно тримаєте удар, хлопчина(охоронець) явно не з таких)...і цей хто бив судячі по техніці вміє гарно бити!

судячи з відео, комусь до окуліста необхідно, там нокаутом і не "пахне".

А перший грабіжник - лівша 100%, і лівою рукою бив і лівою ногою, цікаво мєнти звернули на це увагу?

Нокаут це - читайте, "окуліст" ! :)тут

Коли людина боксер чи кікбоксер чи ... йому здебільшого немає різниці якою рукою чи ногою бити, головне в цьому випадку вибрати правильну позицію і момент щоб удар був точний і потужний... що і було зроблено грабіжником...

ПС: а скло він розбив правою рукою ... тобто він став правшою??? :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокаут це - читайте, "окуліст" ! :)тут

точно треба

Нокаут — это состояние боксера, характеризующееся головокружением, частичной или полной потерей ориентации, а иногда и сознания, возникшее в результате удара.

Нокаут - це не паралізуючий страх і мокрі штани

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От Мля, а ви замітили,-там з ними ще кіт був, то напевно главарь бо він останній втік. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От Мля, а ви замітили,-там з ними ще кіт був, то напевно главарь бо він останній втік. :rolleyes:

Та кіт напевне на шухірі був :0024: )))) бо як видно з відео він разом з ними смився :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тут:

http://www.dezinfo.net/post/44923-ograbit-bank-za-60-sekund.html

На іншому російскому сайті... як наш Луцький банк "Ограбить банк за 60 секунд"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тут:

http://www.dezinfo.net/post/44923-ograbit-bank-za-60-sekund.html

На іншому російскому сайті... як наш Луцький банк "Ограбить банк за 60 секунд"...

Каменти руляять!

-А могли б ещё и охранника вы..бать !

-о,а как технично свалил охранник.....

:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ось яке мало бути скло

і гроші в чемоданчику

Це ж треба бути таким спокійним :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби ми були такими наполегливими то давно були б вже десь.

Взагалі що я хочу сказати. Ви зайдіть в Опорний Пункт по пр. Волі, він знаходиться в подвірї за банком крізь арку (де був кооператор) зд. Пр. Волі 33. Ви все зрозумієте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1, довелось там бути! Я... промовчу!

ну а для тих хто там не був і, в найближчому майбутньому не збирається там побувати, можна описати що там ТАКОГО?

п.с.

post-3393-0-09823400-1299342616_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...