Перейти до змісту

У Луцьку пограбували ПриватБанк


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь
' timestamp='1297680174' post='1052310861']

а я в 200 тис грн в касі заштатного відділення не вірю :)

Нормальна сума навіть для заштатного відділення. Час від часу такий залишок запросто може в касі бути.

Колеги з іншого банку прикол з цього приводу розказали. Практично через дорогу від місця злочину в них відділення, яке на той момент мало 250 тис. грн. Охоронця там немає і ніколи не було. І саме в цей час на відділенні не було світла. Тобто ні відеонагляд, ні тривожна кнопка не працювала. З працівників там тільки дві дівчини біля 25 років.

Банально пощастило.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Охоронцю" на відео - дали по носі, він бідний сів на кріслі і невідомо що робив. ЖОДНИХ спроб зробити будь-що. Потім взагалі втік в іншу кімнату! Поки один в касі, іншого можна було елементарним кріслом по голові вдарити. І пістолета б він випустив з рук. Я всяке розумію, шок і т.д. Але, перепрошую, на те він і охоронець, щоб охороняти. А не присутнець, щоб просто бути там присутнім в приміщенні.

Вивчали хлопці той пункт, видно, що давно. Спокійно прийшли. Знали, що охоронець не чинитиме опору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отримати навіть 5 тисяч гривень касир закриває віконечко і чухає кудись в глиб до якогось сейфу;

ці строго дотримуються правил безпеки

отримати 50 - треба замовляти заздалегідь, цих грошей швидше за все не буде,

ти у них не один, тому їх дійсно для тебе може не бути

їх потрібно отримувати готівкою з нацбанку, здається.

комент лишній, все одно кухні не знаєш;-)

за 40 секунд навіть переконати відкрити сейф, імхо, нереально;

при цьому ще потрібно знати хто його може відкрити, ця людина повинна бути на місці, до нього ще потрібно дойти і т.д.

переконати можна, коли людина налякана- нести довше.

гроші були у кабінці. їм пощастило,або наводка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація з органів( За декілька хвилин до пограбування касирша відкрила сейф для перерахунку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їм пощастило,або наводка

Я з Толіком погоджуюсь. Досить дивна поведінка охоронця на відео - сидить на стільці, голова до низу, руками обличчя закриває. Таке враження, що він їх чекав. Зрозуміло, що він злякався і він хоче жити - це нормальна людська поведінка, інстинкт самозбереження, тим більше, і зарплата в нього, мабуть, не дуже. Але ось сама поведінка, як на мене, підозріла. Але це тільки моє припущення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По сейфу, на скільки я знаю, мала місце банальна халатність касирів. Ключі на той момент стирчали безпосередньо в сейфі. І щось мені підказує, що це було для дівчат з каси в порядку речей. А байку про перерахунорк каси вони придумали, щоб не так сильно від керівництва вігрібти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це лише мені одному здається, чи то справді на 02:11 касирша "під шумок" підняла зі столу і тихенько поклала до кишені щось схоже на купюру, яку, можливо, грабіжники згубили по дорозі з каси :)

Правда, на відео не розгледіти точно, що це таке, але цілком може бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По сейфу, на скільки я знаю, мала місце банальна халатність касирів. Ключі на той момент стирчали безпосередньо в сейфі. І щось мені підказує, що це було для дівчат з каси в порядку речей. А байку про перерахунорк каси вони придумали, щоб не так сильно від керівництва вігрібти.

це в порядку речей у більшості відділень. ніхто особливо не хоче бігати кожен раз по другий ключ до керівника, особливо, коли він по роботі "в полях".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з Толіком погоджуюсь. Досить дивна поведінка охоронця на відео - сидить на стільці, голова до низу, руками обличчя закриває. Таке враження, що він їх чекав. Зрозуміло, що він злякався і він хоче жити - це нормальна людська поведінка, інстинкт самозбереження, тим більше, і зарплата в нього, мабуть, не дуже. Але ось сама поведінка, як на мене, підозріла. Але це тільки моє припущення.

Я так думаю що міліція цей варіант теж врахувала, і взяла охоронця в такий "оборот", при якому люди зізнаються у тому, чого не робили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є гарний тост, який пояснює поведінку охоронця:

Бывает в людях качество одно:

Оно дано нам или не дано.

Когда в горячке бьется пулемет -

Один лежит, другой бежит вперед.

И так во всем, и всюду, и всегда,

Когда на плечи свалится беда,

Когда за горло жизнь тебя возьмет -

Один лежит, другой бежит вперед.

Что делать, видно, так заведено...

Давайте в рюмки разольем вино...

Мой первый тост и мой последний тост:

За тех, кто поднимался в полный рост!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коля, тост недоречний, кой хєр осуджувати пацана, який не захотів геройствувати за панські гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коля, тост недоречний, кой хєр осуджувати пацана, який не захотів геройствувати за панські гроші?

Можливо, але на кой, в такому випадку їх тримати і платити? На кой він йде на таку роботу, яку не готовий виконувати? Краще скло поклеїти плівкою нормальною - толку більше буде.

А скільки є випадків, коли навіть жінки чинять опір і пограбування не вдається, а бабка, яка на днях 6 пацанів відгамселила авоською? Таки доречний, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за ті гроші, що їм платять - це лише "захист від дурака"- коли хтось випивший зайде, чи надто кіпєшливий.ніхто на більше не сподівається.банк у тому числі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадався свій "досвід" охоронця (на будівництві): батько робив на двох роботах, одна з них - сторож, і часом треба було його підмінити, щоб мав можливість хоча б виспатись. Зазвичай, підміняв з 17,00, коли в будівельників закінчувався робочий день і до вечора, поки ще транспорт ходив, додому доїхати. Не пам'ятаю причин, але вперше остався на ніч, вийшов покурити обійти територію і почув дзенькіт скла. Сховався, жду, навіть не побачив звідки появилось тєло, несе лінолеум і ще якусь байду від кухонної плити (будинок був на етапі завершення). Я до нього:

- дай прикурити

- не курю

- скільки годин?

- пацан що тобі треба?

А я в натурі пацан, в ПТУ вчився, а воно в два рази ширше і кулаки як пів моєї голови, говорю:

- верни де взяв

- та я з гаража несу, чо ти домахався?

Блін, а я ж в натурі не бачив де він взявся, так тільки "чув дзвін, а де він?" - хз. Говорю:

- Добре, йди.

І тупо йду за ним, метрів 5 позаду. Собі думаю, якщо вкрав, то не захоче щоб я бачив де він живе, а якщо ні - то також нічого страшного. Завів він мен на якісь пустир і здався - кинув те все, гукнув: привіт батькові, і пішов. Мені більше нічого і не треба було, забрав лінолеум і інше барахло і посунув в вагончик. Зранку приїхало керівництво, я їм описав тєло, завезли мене на фірму, яка утепляла скловатою труби в цьому будинку, я впізнав тєло. Тєло ушло з роботи "по статті". А батя мені премію дав. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження що одна половина відписавших - Кевіни Костнери, а друга Дензели Вашингтони

8143.jpg

6889.jpg

і паяснили б любого грабітєля елементарним кріслом по голові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а врєзало би тобі "тєло" два рази по носі профілактично, хто зна, чи йшов би ти за ним до пустирика:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а врєзало би тобі "тєло" два рази по носі профілактично, хто зна, чи йшов би ти за ним до пустирика:)

А воно на пустирі і хотіло це зробити, але в мене вистачило реакції відскочити і триматися за межами дії його кінцівок, а якщо ти маєш на увазі, що б я робив на місці того пацика, то я сам не знаю. Але щось мені підсказує, що він і на моєму місці не так робив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за ті гроші, що їм платять - це лише "захист від дурака"- коли хтось випивший зайде, чи надто кіпєшливий.ніхто на більше не сподівається.банк у тому числі.

З цього приводу знайома, яка працює в банку, правда не в Луцьку, розказувала, що отой працівний, якого більшість називає "охоронцем" по внутрішнім документам банку ніякий не охоронець. В них на відділенні він називається щось типу "менеджер по роботі з клієнтами". Тобто, якщо якийсь клієнт підвипивший неадекватно себе поводить, то він може провести з ним виховну бесіду, відгородити касира від розмови з таким клієнтом, вивести з операційного залу при потребі і т.п., але він не має права втручатися, якщо відбувається дійсно щось серйозне. Навіть доступу до кнопки в нього немає. Натиснути її може касир, але не цей "охоронець".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивився я відео і не зрозумів...

А як же історія про маски чи то панчохи на головах грабіжників, де калюжа крові побитого охоронця? Взагалі більш схоже на якийсь розіграш. Які ж вони професіонали? Двом залізти за стінку - це ж профі - а як же тримання на мушці, де контроль ситуації. Десь з третього разу перегляду замітив пістолет...  З тих відвідувачів були чоловіки "посерйозніше" охоронця і якби було бажання можна було б їх нейтралізувати, да й чисельно там 2:1, як мінімум, і взагалі в цей момент міг зайти відвідувач. а це вже "коробочка" виходить...

Ну а реакція після вичерпання самого грабежу взагалі в голову не вкладується. Замість того щоб лізти за двері дивитись на пятки хлопятам, вони спокійно проходжались  і оглядались.  

Висновок: хлопці в капішонах, які ж ви везучі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За спостереженнями мого чоловіка, широка стійка нападаючого і техніка удару свідчать про заняття кікбоксингом, хоч і бив не на ураження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...