Перейти до змісту

У Луцьку пограбували ПриватБанк


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

Учора ввечері у Луцьку пограбували відділення «ПриватБанку».

Про це УНІАН повідомили у відділі зв`язків із громадськістю Управління Міністерства внутрішніх справ України у Волинській області.

Згідно з повідомленням, двоє невідомих осіб забігли до відділення, оглушили охоронця і, погрожуючи зброєю, забрали гроші, після чого швидко залишили приміщення.

Працівники банку не постраждали. Поки що не відомо, яку суму грошей вкрали грабіжники.

Сьогодні начальник Луцького міського відділення УМВС у Волинській області Роман КРОХМАЛЬ проведе прес-конференцію з цього приводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

  Хороші спєци, працювали  43 сек, вскочили в машину за рогом і адйос...200+K UAH недорахується Бєня потрапило до рук зловмисників

Не так давно, 15.12.2010 в Рівному також почистили Приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобався коментар звідси:

У масках були Бондар з Грицюком. Мстять Романюку за вибори. А на шухері стояв Шиба.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи правоохоронні органи читають наш форум, якщо я напишу, що я це зробив, то як скоро мене пов'яжуть :D :D :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

byviter - даж не сумлівайся.

Приблизно о 18:10 біля відділення у результаті сутички міліціонери затримали невідомого молодика, який поводив себе неадекватно. Ймовірно, був напідпитку. Правоохоронці повели його у машину і кудись повезли.

21086-6b.JPG

:D

Мінтівська психологія взагалі нагадує мені мозок риби - шевелиться щось в корчах - бачу - хапаю "до виясненія"

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи правоохоронні органи читають наш форум, якщо я напишу, що я це зробив, то як скоро мене пов'яжуть :D :D :mdr:

Суши сухарі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи правоохоронні органи читають наш форум, якщо я напишу, що я це зробив, то як скоро мене пов'яжуть :D :D :mdr:

скажи де бабки сховав, буду носити тобі передачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи правоохоронні органи читають наш форум, якщо я напишу, що я це зробив, то як скоро мене пов'яжуть

Только что звонил знакомый опер, просил передать, что б ты уж приготовил документы, вещи первой необходимости завернул в узелок, и сидел возле двери в ожидании звонка, машина у уже выехала :D:mdr::g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи правоохоронні органи читають наш форум, якщо я напишу, що я це зробив, то як скоро мене пов'яжуть :D :D :mdr:

І не тільки цей форум, але і Фейсбук з Однокласниками. Пригадую, що тут на борді був працівник МВС.

Одним словом - чекай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажи де бабки сховав, буду носити тобі передачі.

Я лучче на голодному пайку відсижу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..в мене алібі - "висів" на Борді

:D в горотделе тебе быстренько объяснят, что , что если ник висел в онлайне, это далеко не факт, что хозяин ника в тот момент находился перед компом.

твоё алиби разбито, готовь узелок и документы :D:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..в мене алібі - "висів" на Борді

:D в горотделе тебе быстренько объяснят, что , что если ник висел в онлайне, это далеко не факт, что хозяин ника в тот момент находился перед компом.

твоё алиби разбито, готовь узелок и документы :D:g05:

От якраз в нашому "горотдєлє" та ще й швиденько, не пояснять. Там тільки одна людина займається кіберзлочинами, якщо можна це так назвати - ходила знайома до них з таким: давала завдаток, робота не зроблена, а домовлялись по електронній пошті, то всі бігом спригнули на кібер-мєнта, а він в кінці-кінців так нічим і не допоміг. Їх е-пошта в ступор заганяє, а тут ФОРУМ. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там тільки одна людина займається кіберзлочинами,

Но в данном случае мы имеем не киберпреступление, а факт озвучки признания в совершении реального уголовно наказуемого действия, а конкретно в "бомбёжке" банка, поэтому узелок и документы ещё никто не отменял :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якраз в нашому "горотдєлє" та ще й швиденько, не пояснять. ... Їх е-пошта в ступор заганяє, а тут ФОРУМ.

nickel, з ким ти спориш вступаєш в суперечку :)!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотів було написати, що в знайомої теж не кіберзлочин, але прочитав коментар Dream, тому не буду спорити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотів було написати, що в знайомої теж не кіберзлочин, але прочитав коментар Dream, тому не буду спорити не буду вступати в суперечку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотів було написати, що в знайомої теж не кіберзлочин, але прочитав коментар Dream, тому не буду спорити не буду вступати в суперечку буду сперечатися :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...