Перейти до змісту

Красная свастика


ursa

Рекомендовані повідомлення

Мені вся ця полеміка нагадує переливання з пустого в порожнє.

Як в казці Л.Філатова: "Каждый мнит в другом урода,несмотря, что сам урод".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Популярні дні

Топ авторів теми

ти гоніш- ми кросавчєгі!

пе.се. в реальності це і є переливання з пустого в порожнє. то, що це недобре-очевидно. то, що дешева провокація- теж. висловлюватися про це у товаристві- сенсу нуль. просто аби відпрацювати "шаблон поведінки при виявленні акту нищення суспільно майна(ідеологічнозначимого фетишу, і теде )"? є законодавство, є органи-ловлять, притягують до відповідальності. не влаштовує швидкість реакції органів- теребимо органи. тут відписуємо про результат, а не про то, що би терба би було би зробити би якби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб його звідти забрати, його спочатку треба поставити.

чьто-би продать шонібудь нєнужноє, сначала нада купіть шонібудь нєнужноє. а у нас дєнєг нєт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це розмальовування почалось десь рік назад, біля Варшавки все обписано свастикою.Якось зразу після приходу Януковича до влади.І не варто списувати на малолітніх хуліганів.

Нам , на нашій землі конкретно плюють в очі, а завтра будуть саджати у тюрму та розстрілювати за те , що розмовляємо українською.

Якщо міліція не знайде, хто це зробив, то начальнику міськвідділу пора у відставку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо міліція не знайде, хто це зробив...

Я думаю, що навіть і шукати не буде... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо міліція не знайде, хто це зробив...

Я думаю, що навіть і шукати не буде... :(

Знайомий працює з мліцією (частенько) то казав шо знають хто :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені вся ця полеміка нагадує переливання з пустого в порожнє.

урса, зачьотне вбрасиваніє у тебе вийшло

Бордаааааа :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо мої слова хтось не зрозуміє. Але я не засуджую цих "паскудників" Засуджую, тільки свастику - це ображення пам'яті наших дідів, що воювали проти Гітлера. АЛЕ! Це відповідь на погроми пам'ятників Сталіну. НІХТО не давав права руйнувати будь які пам'ятки. Гарно тут прозвучала думка, що доказувати потрібно розумом, а не хуліганськими витівками. Обоє рябоє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Засуджую, тільки свастику - це ображення пам'яті наших дідів, що воювали проти Гітлера.

Судячи з того, що тобі зараз 20 років, то твій дід міг воювати хіба шо рогаткою з горобцями.

Це відповідь на погроми пам'ятників Сталіну.

Хвиля масових погромів пам'ятників Сталіну прокотилась країною...

Якого художника в наш час ставити пам'ятники автору Голодомору, репресій та депортацій українців? Скільки можна робити дебільні порівняння із пам'ятниками леніну, сталіну? В якій країні ви живете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,,

Це відповідь на погроми пам'ятників Сталіну,,

То може,, відповісти ,,тим , хто Берлін брав?

Вони ж теж пам,ятки руйнували.

Давай поставимо пам,ятник Гітлеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а порівняння не такі уже й дебільні. поклоняются їм в однаковій манері, погляди і у тих , і у тих аторитарні-вождистські. я навіть схиляюсь до того, що дарма пам"ятники на початку 90-х валили. Зараз би зекономили на пам"ятниках Андрійовичу- міняли би лише голови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це розмальовування почалось десь рік назад, біля Варшавки все обписано свастикою.Якось зразу після приходу Януковича до влади.І не варто списувати на малолітніх хуліганів.

Нам , на нашій землі конкретно плюють в очі, а завтра будуть саджати у тюрму та розстрілювати за те , що розмовляємо українською.

Якщо міліція не знайде, хто це зробив, то начальнику міськвідділу пора у відставку.

Ну, не кажи. На драмі збоку ще за помаранчів періодично з'являлись і свастика, і написи відповідні... Я б не забував той факт, що десь в той час ФКВЛ вийшла до Прем'єр-ліги, і в Луцьк почали приїжати набагато активніші ультраси, ніж першоліговські. Зв'язок Янукович-свастика-українстка мова я взагалі не догнав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міліціянти кажуть що вже знайшли, цього малевича.

" В когось в Луцьку на блозі,про це почали рощмовляти до 24-00. а фото зявилось десь біля 1-25 ночі" чутки

Ви щиро вірите, що наш міськвідділ сидить в блогах? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12.01.2011 09:09

Прес-служба Президента України Віктора Януковича

Рішенням суду президентський указ «Про присвоєння С.Бандері звання Герой України» визнаний недійсним

Указ Президента України Віктора Ющенка №46/2010 від 20 січня 2010 року «Про присвоєння С.Бандері звання Герой України» рішенням суду визнаний недійсним.

перзідент.гов.юа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви щиро вірите, що наш міськвідділ сидить в блогах?

Когда то меня замели в обезьянник на ночьку в один из райотделов, (не скажу какой), так я своими глазами видел, как дежурный шпилил вконтакте какую то игрушку, так что эти ваши Тырнеты и до милиции дошли.

Милиция бдит наш с вами покой!!! :g05::0123:

Сёдня проезжал возле ЗАГСа, но так и не успел разглядеть, зачистили ту свастику или нет, может кто рядом будет в тех районах, посмотрите и отпишитесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в ТСН сказали, що комунальники зачистили ще з самого ранку. Навіть фото було, щоправда, це було більш схоже ніби хтось замалював сіро-чорним балончиком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись сміялись що пам'ятників понаставляли, і вулиця Леніна скрізь, в кожному місті :) А зарз що? Те саме, тільки пам'ятник Шевченку + назва вулиці в честь нього. :) Просто міняються часи, змінюються погляди. Тільки навіщо руйнувати те, що є.

Там би краще оновили фасад під сучасний, а ще краще в якомусь історичному стилі, а то якісь руїни.

Щоб було на що подивитись, і цікаво навіть прогулятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12.01.2011 09:09

Прес-служба Президента України Віктора Януковича

Рішенням суду президентський указ «Про присвоєння С.Бандері звання Герой України» визнаний недійсним

Указ Президента України Віктора Ющенка №46/2010 від 20 січня 2010 року «Про присвоєння С.Бандері звання Герой України» рішенням суду визнаний недійсним.

перзідент.гов.юа

типу, це не я, це суд, самий гуманний суд в мірє. Лиш срачу додав у суспільство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зв'язок Янукович-свастика-українстка мова я взагалі не догнав

Ну що, коли на другий день з,являється рішення суду про скасування героя, то ще є якісь сумніви ?

Кожен організм має спеціальні захисні клітини, що знищують чужорідні.

Коли цих клітин замало , чужі розмножуються так сильно .що розвивається рак.

Організм гине.

Держав та країн це теж стосується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...