Перейти до змісту

Люда, выйди в люди :D


BACbOK

Рекомендовані повідомлення

Под Администрацией Президента Украины прошел митинг в поддержку первой леди Людмилы Янукович.

h_1296145455_4633002487.jpeg

Акцию провела Ассамблея За права пожилых женщин!, которая требует освобождения супруги Виктора Януковича "из-под домашнего ареста от мужа-тирана".

"Украина не Иран - Янукович не тиран", "Люда, выйди в люди", - скандировали митингующие.

Участники акции вручили требования Ассамблеи к Президенту Украины об "увольнении первой леди".

Отметим, что Януковича не видели вместе со своей женой со времен его инаугурации.

Звідси :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він її вбив і з'їв, і апельсиновим соком запив

то-то я думаю, він у нас такий...хм...інтірєсний, з вінками бореться, як Дон Кіхот з вітряками..А апельсинки то НАКОЛОТИЄ!!))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що якби ми її бачили частіше, то таких "шедеврів" було б на багато більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо гарант сам плуги закидає через день, то з дружиною такий дует почнеться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фейсом не вийшла, щоб на люди показуватись :jeer: Бідні іміджмейкери, ледве на одним ліцом держави попрацювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пожалійте Ганну Герман, якщо їй ще доведеться пояснювати, що хотіла сказати "перша леді", то здоров’я зовсім не вистачить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та заховали її від гріха подалі, що б було проколу як з наколотими апельсинами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вгадайте хто спонсор акції "Ассамблеи За права пожилых женщин"?

Невже Асоціація "За права пожилых мужчин"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та пофіг кому вигідно- зато прикол хороший і по темі.

Теж правильно - жарт класний вийшов! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чимось схожа ситуація у бульбашів....

Галина Лукашенко лишь изредка навещает мужа в президентской резиденции

Галину Лукашенко — супругу Президента Белоруссии — трудно назвать первой леди страны. В отличие от жен глав других государств ее не увидишь на политических переговорах и светских раутах. Она не сопровождает мужа в зарубежных командировках и на важных мероприятиях. Галина вообще редко появляется в его сопровождении. Она живет своей тихой, далекой от политики жизнью. В маленькой деревушке Рыжковичи под Могилевом.

Далі

Романтіка

11f5d2a26b70c17da657b756fbf2bc1a.jpg

Така романтіка....

imgrus_zhena5435435345.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От, блін. Думала мене кличуть. Якось би тему поширше назвали, а то асоціації виникають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, на бордівку не тут кличуть ;)

/quote]

Так і я про те. Перегукуються теми. Таке от враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йоханий бабай. В якій країні я живу??? В якій країні будуть рости мої діти???7 :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...