Перейти до змісту

Аверс провайдер?


Рекомендовані повідомлення

Всі хто сидить на цьому "провайдері" - пропуную переходити на DataGroup. Ніяких проблем,адміністрація,та робітники їхньої контори,завжди раді своїм клієнтам. Якщо в клієнта виникла проблема - працівники завжди раді вирішити її. Дуже задоволений ДГ провайдером.

Я б з радістю, проте нема технічної можливості.

А про персонал Аверса нічого хорошого сказати не можу. В довідкову додзвонитися неможливо. А про те, що інет від Аверса гавно, лишній раз нагадувати не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще 1.

В вас так само позавчора швидкість здільшили разів в 5, а вчора знов стала така сама?

Качало до 230 кб/с, а тепер знову максимум 50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі хто сидить на цьому "провайдері" - пропуную переходити на DataGroup. Ніяких проблем,адміністрація,та робітники їхньої контори,завжди раді своїм клієнтам. Якщо в клієнта виникла проблема - працівники завжди раді вирішити її. Дуже задоволений ДГ провайдером.

Я б з радістю, проте нема технічної можливості.

Аналогично... Иногда сигнал пропадает за час раз 10... При общении с персоналом, ответ один-окисление проводов, замеряем сигнал, вышлем мастера (который не появляется)... Деб...иды. Один раз не было сигнала 2 дня (только в моем доме). В телефоне один мороз, пришлось подойти на их базу и пообщаться с Величко-ур...м (в ответ тоже один мороз), не успел дойти домой-все пахало как Папа Карла :angry: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який до них телефон, може помінявся? А то на 778509 завжди зайнято!!! П**араси!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який до них телефон, може помінявся? А то на 778509 завжди зайнято!!! П**араси!

вже давно змінився

28-00-00 секретар

28-00-09 хакери

28-00-10 директор хакерів (ніколи не відповідає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава богу, скоро заработает в Луцке нормальный провайдер, можно будет и ТВ и Инет брать от него. Я с Аверса уйду однозначно:отвратительный инет и отвратительный сигнал ТВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоро заработает в Луцке нормальный провайдер

Я что-то пропустил? Напомни, что за провайдер? Где можно почитать как скоро заработает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава богу, скоро заработает в Луцке нормальный провайдер, можно будет и ТВ и Инет брать от него

назва провайдера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно Beeline(тут) не дочекаюсь, рахую дні, дивишся на ті тарифи ажж щелепа завісає в порівнянні з цим лайном, дайлаподроцтво значно стабільніше колись було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце буде хаха, коли з аверса всі клієнти повтікають, я буду такий радий якщо вони збанкрутують)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рахую дні

А есть информация сколько дней осталось? Или просто считаешь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аверс і Візор це пережиткі нашої Луцької епохи :) Візор з інтернетом, в Луцьку відкрили двері в інтернет перші вони, а де вони, хто про них знає :) і яка репутація. Аверс не далеко втік, конкуренти вже у них є - це Укртелеком з айпі телебаченням, ну і "супутникові тарілки" :). Останеться у них тільки канал - Аверс який мало хто дивиться тому що там немає про що дивитись, таке відчуття що у нас немає журналістів взагалі, або є, яким так мало платять що за ці гроші так і знімають, а заставкі які на телебаченні???? Що у нас немає флешерів, чи толкових дизайнерів???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28-00-09 хакери -- Ламери

28-00-10 директор хакерів (ніколи не відповідає)- Головний ламер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що у нас немає флешерів, чи толкових дизайнерів???

Зато в нас є хороші критики :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Недавні позитивні тарифні зміни у всіх інтернет операторів аж ніяк не повпливали на цього провайдера, щось там на оптику замахнулись, хм здається що їм ще основи телетранслювання треба вчити а не в цю ланку носа пхати, "ІНТЕРНЕТ У АВЕРСА ЛАЙНО", застерігаю усіх хто вагається з вибором оператора і по обставинам ведеться на цей збльов, краще вже мобільний 3g/cdma, швидкість і стабільність у якого буде в рази краща ніж у цього ПРОВІДНОГО хреновайдера, вже тиждень інтернету або немає або такий що ось борду вантажить хвилин 3, сапорт в оффі або лінія налаштована на скидало в зайнято, після 3-4 ого гудка. Маю купу знайомих та пару родичів які підсадив на це гуано з часів 2-ох чистих, стабільних мбіт, усі активно планують валити, а усі інші знайомі проінформовані про цю глибоку темну Ж, дістало вже, трохо емотивно але в кого інтернет від даного "провайдера" зрозуміє мене на всі 100, і можливо дійде цей месаго до керівництва яке, я надіюсь не зацікавлене на скороченні й так не чисельної абонентської бази. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

u4kuduk, я от тільки зрозуміти не можу, чому взагалі підключали інет від Аверса? Яка причина?? Невже інших провайдерів немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі за офф. Но це чудо. В аверса сайт зявився. Вітаю їх... Дизайн - мега круто! Що ж це за сss така в них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://avers.tv/

Такої сторінки не існує (404 помилка) :smile-zachot:

Сторінки з вказаною адресою на сайті немає. Перевірте, будь ласка, правильність введеної Вами адреси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні (19.05.10) у всіх такий глючний інтернет?? У мене зранку авторизатор показував приблизно мінус 300грн. і доступ закритий... пів дня взагалі не було інтернету - модем не реєструвався... цілий вечір авторизатор не працює (ключик чорний), але інтернет є, правда глючить до нємагу...

Скіко можна це витримувати?? Підтримка або зайнята, або лінія налаштована цікавим методом..., або трубки ніхто не бере...

Чи це тільки в мене???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні (19.05.10) у всіх такий глючний інтернет?? У мене зранку авторизатор показував приблизно мінус 300грн. і доступ закритий... пів дня взагалі не було інтернету - модем не реєструвався... цілий вечір авторизатор не працює (ключик чорний), але інтернет є, правда глючить до нємагу...

Скіко можна це витримувати?? Підтримка або зайнята, або лінія налаштована цікавим методом..., або трубки ніхто не бере...

Чи це тільки в мене???

Аналогічно! Тільки це вже 2-3 дні, на 10.0.0.1 без перешкод, усе інше за 5-тим разом рефреша F5, значить якщо будуть спригувати на ваше обладнання чи лінію чи ще якийсь химерний трабл у вашій квартирі - не ведіться. Не баріться, телефонуйте всі, вони зазвичай спригують на те що був би не тільки ваш дзвінок по даній проблемі то вже б давно вирішили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Не баріться, телефонуйте всі, вони зазвичай спригують на те що був би не тільки ваш дзвінок по даній проблемі то вже б давно вирішили...

на 280009 глухо... дзвонив до секретаря - вона в паніці...)), її достали ще до мене - всі дзвонять, питають. Каже, що і у них немає інтернету на офісі... Питав чи є заступник - сказала, що звільнився (не витримав, напевно, гіркої долі))). З дирекції нікого немає.

Аверс кантора ще та... Це далеко не перший такий глюк... Майже кожний день то модем не реєструється, то ще щось...

З.І. будете дзвонити - не доставайте секретаря. Вона ні в чому не винна, а по голосу - хороша дівчина...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...