Перейти до змісту

Гривні з пральної машини


Harvester

Рекомендовані повідомлення

Побували в пральній машині 100 грн (2 по 50). На вигляд майже не змінились.

Чи не буде проблем при спробі їх використанням?

Думаю, можна ними розплатитись в барі/базарі/маршрутці, але це буде передача проблеми на іншу голову :unsure:

Як доцільніше поступити, щоб гроші не пропали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я після прання нормально розраховувався купюрами в супермаркетах. претензій не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здати їх в банк.думаю водяні знаки при сушінні не зникли :rolleyes:

Мені здається, що банки неохоче цим займаються і будуть футболити :unsure:

Чи є такий, що без проблем це робить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та без проблем вони повинні прийняти ті твої купюри.

Якщо вже хочеш їх поміняти на нормальні, то стопроцентний варіант - сходи у відділення Національного банку України (вул. Кривий Вал). :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що банки неохоче цим займаються і будуть футболити

Чи є такий, що без проблем це робить?

Всі банки роблять це без проблем і без комісії. Просто приходиш до каси, через віконце сунеш їм попрану чи попалену купюру, назад в обмін отримуєш новеньку і чистеньку :)

Процедура займає не більше 10 секунд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Національну валюту касові відділення всіх банків (із всіма ознаками платіжності) брати ПОВИННІ без обмежень (і беруть більшість). Із сумнівами в платіжності - беруть на інкасо. 100% гарантія - сходити в Нацбанк. Але ІМХО після прання краще сходити в банк і за щось заплатити ("обмін купюр" - послуги в жодному банку нема, а інкасо треба здається місяць чекати). З банку купюри попадуть в "зношені" і будуть виведені із обігу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усі гроші розробляються із запасом прочності від купання, лежанні на сонці, високих температур. просто посушіть їх і не парьте мізки - повірте, на руках ходять навіть ще гірші за ваші по стану та зовнішньому вигляду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ще дрібниці. В брата дружина недавно випрала флешку в пральній машині, і, як не дивно, флеха після таких процедур почуває себе зер гут і працює відмінно. :) А гроші розгладити праскою і вперед в магазин по пиво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побували в пральній машині 100 грн (2 по 50). На вигляд майже не змінились.

Чи не буде проблем при спробі їх використанням?

Думаю, можна ними розплатитись в барі/базарі/маршрутці, але це буде передача проблеми на іншу голову :unsure:

Як доцільніше поступити, щоб гроші не пропали?

Ну не переживай! В крайнем случае :) сможешь их использовать 2 раза. Один раз одной и второй раз другой :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-так-так. Тіньова економіка в дії.

Harvester, і який відсоток за "отмывание грязных денех"? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банки обмінюють без проблем, це їхній обов'язок вилучати з обігу зношену нац.валюту. Проблеми можуть бути на торгових точках де є ультрафіолет, після прання і прасування вони зазвичай світяться і продавець може подумати що вони не справжні :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а в банке никогда не проверяют купюры на ультрафиолете, а если видят, что они светятся, думают, что лампочка перегорает ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя сестра постерала 500 гривенную купюру и только в национальном банке ее приняли без проблем все остальные фекали шо не так светиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя сестра постерала 500 гривенную купюру и только в национальном банке ее приняли без проблем все остальные фекали шо не так светиться

Вони просто не хотіли брати її собі у касу, не тому що погано світиться, а тому що потім багато гємору при здачі у нацбанк як зношену купюру, а так послати людину подалі від себе завжди легше.

наскільки пам"ятаю 60% купюри якщо є то вони обмінюються нормально. сам колись здавав 100 доларів порванх - втратим десь лише 3 чи 5 комісійних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в аптеці при перевірці ультрафіолетом не взяли 100 грн., які перед тим попрала в куртці. В банку - без проблем. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок прийому таких купюр в банк. Слід розуміти, що одне діло - це обовязок банку вилучати такий мотлох з обігу, а зовсім інше касир-олігофрен, якому лишнього геморою на рівному місці зовсім не потрібно. Так що здати такі речі в банк - просто тільки в теорії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oktar, я писав ще в пості №5 куди йти з тими купюрами. Там просто зобов'язані поміняти, і таки поміняють. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oktar, я писав ще в пості №5 куди йти з тими купюрами. Там просто зобов'язані поміняти, і таки поміняють. :)

А хто ж проти? НБУ нікуди не дінеться. Але він один. І не всім зручно з ним мати справу. Коментар стосувався щирого переконання співрозмовників, що будь-який комерційний банк ті грші прийме. Далеко не факт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже, Oktar, сходіть в банк да й перевірте. Не спитаєте в банку не знатимете чи приймуть чи ні. 20 постів, а ви ще не поміняли гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже, Oktar, сходіть в банк да й перевірте. Не спитаєте в банку не знатимете чи приймуть чи ні. 20 постів, а ви ще не поміняли гроші.

?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-е по 50 грн и столько переживаний , я не раз стирал гривны и все как новенькие потом были - они не разлезаются, расплачивался даже не задумываясь , хотя они в ульрафиолете светились полностью всей поверхностью. Вот давно, когда ещё были купоны и как то летом решил постирать рубашку , а кармане было 20 бумажек вроде по 1000(или больше номинала - красненькие такие) на вечернее день рождения знакомого( на подарок + гулянка ). Эххх .... Разделить этот кусок целлюлозы не получилось ни в мокром , ни в сухом варианте. Экологичные какие оказались - растворялись в воде за пару дней без следа. Представляю сколько умельцев сейчас бы печатало эти клапоны на цветных принтерах ... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде нагода, піду в Нац.банк. Кривий Вал, все-таки, далеченько від мене :unsure:

Може до того, ще буду в якомусь банку :unsure:

Чому спитав, тому що маю негативний досвід футболу (але було вже давно, 12 років назад, та й сума невелика, <1$ в перерахунку).

Може, треба певні ключові фрази говорити касиру :unsure:

З.І. Моя жінка періодично щось мені стірає :) . В кармани перед цим не дивиться.

флешка пережила вже 2 прання, працює нормально;

паспорт не пережив - з нього получились дрібні клаптики;

зараз от гроші :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде нагода, піду в Нац.банк. Кривий Вал, все-таки, далеченько від мене :unsure:

Може до того, ще буду в якомусь банку :unsure:

Чому спитав, тому що маю негативний досвід футболу (але було вже давно, 12 років назад, та й сума невелика, <1$ в перерахунку).

Може, треба певні ключові фрази говорити касиру :unsure:

З.І. Моя жінка періодично щось мені стірає :) . В кармани перед цим не дивиться.

флешка пережила вже 2 прання, працює нормально;

паспорт не пережив - з нього получились дрібні клаптики;

зараз от гроші :unsure:

жінка звісно хороша, якщо по карманам не лазить, але перед пранням, бажано перевіряти, як їй, так і вам. вона ж з вас штани не на ходу стягнула, і зажбурнула в пралку, що не було часу перевірити кишені. тим більше, що це не перший раз. Можливо вона вам солить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...