Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
ше є на відродження біля бившого вопака, я ото раз повню нікуди не спішив йшов тудою, тай дай думаю зайду, неповню вже який день був, але бачив шо типу получали товар то купив три рубашки ще з лейбами
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сірого кульору

А шо тут такого? Поляки кажуть...

а посісся,як лепече..)

"Я пушов на Любешов"? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щас на офф батареи нокия гарантию лает, я к примеру покупал бп-6м с голограммой и тд то даде гарантию дали вроде на 3мес точно не помню на бумажках гл над. Извените за оффтоп

:-\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щас на офф батареи нокия гарантию лает, я к примеру покупал бп-6м с голограммой и тд то даде гарантию дали вроде на 3мес точно не помню на бумажках гл над. Извените за оффтоп

:-\

Нарешті хоч щось варте "Доски позора". А то останнім часом всі "грамотні" користувачі Борди лише до "очепяток" і чіплялися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті хоч щось варте "Доски позора". А то останнім часом всі "грамотні" користувачі Борди лише до "очепяток" і чіплялися

Тобто оцей шедевр - то нізачьод?

ше є на відродження біля бившого вопака, я ото раз повню нікуди не спішив йшов тудою, тай дай думаю зайду, неповню вже який день був, але бачив шо типу получали товар то купив три рубашки ще з лейбами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продам машинку стиральну в хорошому стані(паро раз використовавали)робоча.кого цікаво фото її кіну.то не їїї фото.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Картопля жарана сматочками з спечаною ковбасою

ps не побачив, що вже було (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, і я хотіла "жарану картоплю" додати, але, бачу, нею вже тут добряче "посмакували" :))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще питання: через bluetooth зі звичайноно телефона на смартфон можна скидувати файли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і не тільки - ще можна файли "пересилати", "надсилати", "відправляти", "кидати (на мило, наприклад)".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здам трохкімнатний будинок в Луцьку район сахарного.

в будинку всі зручності. Газ, вода, інтернет, туалет, вана.

одна кімната невраховуєця там стоять меблі

ціна 1200 грн. в місяць + комунальні

більш детальніше в приват або за тел. 0509938383

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли сам п"єш, то вже страшно має бути...:

хороші колонки з самбухером
:_36:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...