Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

полагодити прогнувшу сідушку

Цікаво, сидіння прогнило, чи прогнулось)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Тилифино в хорошому стані і був вбережному збережені,комплектація!post-19829-0-43186000-1361179597_thumb.j 350грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, лише завдяки авторинку ну і замку Люберта(можливо) східняки знають про Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Продаються телевізори " SHARP " діаметр єкрану 57 см. 100 гц. з пультом.-400грн.

та телевізор + DVD "TEVION" розмір 34 см.-300 грн. без пульта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть наші тутешні "небожителі" таким іноді грішать, то що ж казати про нас, простих смертних:

Збiльшення налогу на новi бензиновi автомобiлi обьемом 1-2.2л

MANJAK11, без образ :)

та чого ж без образ ? помилки допустився, так, але от у чому справа, заголовок я виправив ще у 17й годинi , ви ж сюди написали о 21й, догадайтесь, якi я зробив з цього висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно зустрів ось таку тему: "Продам соны ерыксона все працюэ на 100% косметично нормальний стан! не працюють лише двы кнопки) середня і кнопка завершення виклику, але можна обійтись без них! Повний комплект!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав цей пост аж цікаво всі такі умні аж до одного місця прикладай (адже всі на роботі при бистрому наборі роблять помилки) якщо вже записувати в цю тему то щось цікаве а не доколопуватись до людей що десь при наборі припустив помилку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав цей пост аж цікаво всі такі умні аж до одного місця прикладай (адже всі на роботі при бистрому наборі роблять помилки) якщо вже записувати в цю тему то щось цікаве а не доколопуватись до людей що десь при наборі припустив помилку

Все правильно, але вам шановний, треба трішки попрацювати над пунктуацією. Для початку, хоча б, з комами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав цей пост аж цікаво всі такі умні аж до одного місця прикладай (адже всі на роботі при бистрому наборі роблять помилки) якщо вже записувати в цю тему то щось цікаве а не доколопуватись до людей що десь при наборі припустив помилку

Все правильно, але вам шановний, треба трішки попрацювати над пунктуацією. Для початку, хоча б, з комами.

Так от я й кажу вже починають доколупуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав цей пост аж цікаво всі такі умні аж до одного місця прикладай (адже всі на роботі при бистрому наборі роблять помилки) якщо вже записувати в цю тему то щось цікаве а не доколопуватись до людей що десь при наборі припустив помилку

А то, что в 100%-но работающем телефоне не работают две кнопки, и они там, вообще, лишние - это ошибка при наборе? Или еще при зачатии?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hyrik все правильно написав. І, головне, в тій темі, де цьому повідомленню місце. Не довелося нікому копіпастити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hyrik все правильно написав. І, головне, в тій темі, де цьому повідомленню місце. Не довелося нікому копіпастити.

Дякую,але це проблема адмінів, ну не треба в рубрику писати те що людина десь помилилась (а то сидять з словником і прям кожне слово перевіряють)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав цей пост аж цікаво всі такі умні аж до одного місця прикладай (адже всі на роботі при бистрому наборі роблять помилки) якщо вже записувати в цю тему то щось цікаве а не доколопуватись до людей що десь при наборі припустив помилку

Якщо Вам так бридко читати це все, то просто не заходьте сюди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Продам навушники та USB до Samsug La Fleur та навушники і до USB Samsug E -570 , б\у, робочі, у відмінному стані, ціна 25 грн. за кожний. 09*******.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навушники та USB-шнурок, 25 грн. за кожен предмет, що тут незрозумілого?

В другому просто машинально переплуталось "до" і "USB"...

Ти рахуєш, це варте позору? Ніколи не очепятувався?

"не знаю" пишеться окремо, перед "як" потрібна кома
... (Нокієвська але на ній пише "Iphone") ...

Фото жахливі але щось трохи видно

перед "але" ЗАВЖДИ ставиться кома
Нііхто такого не робив/планував зробити? Де можна взяти все щоб такого зробити?

перед "щоб" ЗАВЖДИ ставиться кома

Мені потрібний. В кого є подаруйте за сік/шоколадку, можна і кусок кабеля але з вилкою...

між "є" і "подаруйте" потрібна кома, кабелЮ, перед "але" ЗАВЖДИ ставиться кома

Все є треба тільки плата...

між "є" і "треба" немає коми

і т.д.

І такої єрунди можна в кожного познаходити. Але воно не варте аж позору.

"нехай першим кине в мене камінь той, хто..." ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...