Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
я рефералів не збираю, вам роботу не пропоную, просто роблю добро вам, те що я вам роздам ці фішки від цього я не зароблю а ви можете задаром щось виграти. Для рефералів у мене зовсім інше зикревордс, але мені там реферали не потрібні бо від них толку мені не буде, я і так непогано зароблю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім з Борди, але...

твір студента 2 курсу (пунктуація та орфографія збережені).

внз залишиться невідомим :)

<a  href=%7Boption%7Dhttp://s52.radikal.ru/i137/1205/39/b04d89f98e46.jpg' alt='b04d89f98e46.jpg'>

В селі студині рожещянського молоду є легенда.

Десь в 1990-80 рр. жили в селі дідусь і бабуся і привезли їм внучата собачку її назвали Дінго. Діт дів Діт був після війни контужений і він не дуже добре ставився до собаки бив її голодом морив і якось через два рокі собака не витерпіла і після очередного разу побоїв вона загризла діта і втікла у ліс.

Після дес декількох років дорослі розказували що в лісі бачили цих собак що тепер вони гризуть людей. І з того часу забороняють дітям годити в той ліс бо там живуть собаки Дінго.

З того часу їх називають собаки Дінго. І цю легенду розказують всім дітям щоб вони не ходили в ліс.

Кінець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є різні планшети, я з наморочками є без ... Тіпа в одному більше різних штучок, а в іншому менш і ціна теж впливає на це, від моделі планшета, якщо хто-сь надумає купляти я об*ясняю подробніше..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звідти ж

Ви писати порозуміню Вмієте, чи в школу почали недавно ходити., сказав будеш купляти подробніше розкажу, шо й до чого.Планшети цінуються в характеристиці, понімати краще треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрів одне слово неправильне, ну думаю опечатка, але в іншій темі знову теж саме

не знаю яка ціна була раніше а зарас 100 грн.
якщо ні - то зарас є дуже багато людей які цим займаються.

Автор, якщо прочитаєш це повідомлення, без образ, але треба виправлятись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрів одне слово неправильне, ну думаю опечатка, але в іншій темі знову теж саме

не знаю яка ціна була раніше а зарас 100 грн.
якщо ні - то зарас є дуже багато людей які цим займаються.

Автор, якщо прочитаєш це повідомлення, без образ, але треба виправлятись)

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думав що сюди писатиму, але... комп'ютерна барахолка... жесть

Куплю Видеокарты Radeon X1600

і куплю Оперетивку DDR на 1

І продаю гітару! шисти струна! в хорошомо состаянія! + чихол! вартість 300 гри! на цій гітарі не хто не іграв! просто лежала!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

школота всегда с ошибками пишет

scool - так пишеться школа в уявленні 10-ти літної дівчини з Лондона, звязався по ICQ через пошук. Я спочатку подумав опечатка, потім повторилось...

переписка, дитё 10 лет Ульяновск

- здесь какието карабли

- говоришь что по русскому контрольную на 5 написал, а корабль написал Карабль, я вот с Украины и то пишу правильно))

- я когда в скайпе я не на контрольной зачем писать правельно...

совсем другое дело когда с ошибками пишет человек который уже далеко не школьник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Де знайти самолеючу клівку,..

Кроме пленок, что сами себя клеят, есть уже клевки, что сами себя лечат :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадково натрапив в старій темі на таке повідомлення:

можна переначивать на ЛШК (парк на сараковам) паставить там палатку и жить......А чё ми раз так зделали прокольна била)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продам майже даром

1. сілірон 633 матєрінка інтел (якщо нікому не потрібнй за гроші то в хороші руки даром)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Моторолла, негоже меня да на Доску... :)

Як не тебе то кого, всі умніками позадєлувались, тему по 20 днів не заповнюють. А ти шо особливий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...