Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Кишеньковий комп'ютер Dell x51v, який розуміє людську мову на багатьох язках і сам на них каже

- все було б добре, якби не було так погано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
magik: если сейчас все по закрывают аудиозаписи как вычеслять мудак человек или нет?

Pedalique: По орфографии.

Цитата #416544

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Getto знайомий з Соловенко Генадієм Альфредовичом ?

Генадій не з двома літерами "н" пишеться часом? ;)

p.s. Getto зі всіма знайомий. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы знаете, иногда мне как то не ловко читать "подколки" к постам юзеров, особенно новичков. Я понимаю, борда является цитаделью грамотных людей и вершиной образованности, но все таки... может эта 20 летняя Лена и не филолог, но талантливый мастер СВОЕГО ДЕЛА ? хотя я с ней не знаком, поэтому просто

имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєм, а ще знаєм - неловко пишется слитно

Так скільки діла - телефончик є, знайомся, Лєна - мастєріца ще та, гарантія 147%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты мне про правила орфографии не рассказывай :)

я пишу с мобилы, это тебе не за клавой печатать, смотря в нормальный монитор.Если взять к вниманию то, что я набираю текст чисто интуитивно, и все на сенсоре, не чувствуя клавиатуры,

то пропуски в словах или очепятки будут вобще ничтожны.

а та Лена,думаю, сама разберется с темой работы.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але в нас народ падкий до халяви...

Вибачте за ОФФ.Не стримався.

Ні ті шо в темі автора)

:sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

xxx: Всем тем, кто говорит: "зачем писать правильно, мы же не на уроке русского языка", желаю встретить кассира, который обсчитает их со словами: "зачем считать правильно, мы же не на уроке математики".

баш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо за док-станция?тел прикольный,я би якось його придбав би за два раза )),главне щоб без глюкив.Зараз погуглю про нього.Мени потрибен цикавий дизаин ,инет,йцукен,ютуб,и фильми на роботи иногда подивлюваться.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кітай не купуй повір з лічного опиту .я купив ipad (це є планшет)остальне гуано повір.краще неспішити і підсобиради грошенят бо за такі гроші путнього нічого не купиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам жидкий стиральный порошок
ноу-хау серед пральних порошків

Так, АЛЕ Це не до автора посту...

Само словосочетание «жидкий порошок» звучит несколько странно, хотя именно оно и употребляется в большинстве случаев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умнікі моск сламалі да, а ми усеклі - стіральний парашочек жидкій(киянка для жидофф) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Убітая логіка, практіка понедельніка

- відновіть файл

- какой, де лежав ?

-вот шлях, назва, но ет не файл а папка,

-так файл ілі папка ?

-файл, але він перетворюється в папку :D

Лін -> сан -> плотер (кто там одмінить паймьот)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та таких прикладів можна безліч навести (рідкі цвяхи, сухий спирт ітд), та все таки питання до автора посту. Для чого придумувати щось своє, коли я впевнений у тому, що на пляшці з продуктом який продає автор є назва "рідина для прання" чи "гель для прання".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому ви вчипились наказати вбити? Тут проблема в іншому, Вбили і поранили чійогось тата, сина чі чоловіка ! ! !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...